З цього часу Райгород набирає торговельного значення і входить в історію, як містечко. Тут поселяється багато євреїв і відкривається ярмарок через кожні два тижні по четвергам. Ярмарок був надзвичайно великим, сюди з'їжджалися з багатьох районів. Ці ярмарки неблагоприємно відбивались на жителях, які піддаючись спокусам і обманам євреїв передчасно збували їм свої продукти, залишаючись до весни самі без хліба.

Крім євреїв, яких була переважна більшість, жило ще декілька сімей римо-католицького віросповідування. Селянам тяжко жилося за часів кріпосництва. Багато селян було безземельнми і малоземельнми, і змушені були працювати на панщині. Населення було неграмотним. Панські приміщення не збереглися. За переказами в Райгороді існувала дерев'яна церква в ім'я Святого Миколая Чудотворця, яка знаходилась посеред містечка.

За розповідями старожилів від цієї церкви було врятовано лише одну ікону: «Розп'яття Спасителя», яка знаходилась в році в новій церкві. Ця ікона вважалась раніше і потім чудотворною, а в даний час в церкві її немає і сліди її після революційного перевороту загубились. В даний час в селі існує дерев'яна церква на кам'яній основі, одно купольна і окремо від церкви знаходилась дзвіниця, вкрита бляхою, яка після революції була розібрана.

Церква була збудована в році і освячена на честь Успіня Пресвятої Богородиці. Також в селі було два водяних млини, дві ґуральні. На річці Південний Буг діяв пором і по іншу сторону річки знаходились фолютні, де виготовляли сукно.

Учасники та бенефіціари 01557130

Також був драмтеатр, який збудували французькі архітектори приблизно в — роках, який теж не зберігся до нашого часу. Він знаходився на місці теперішнього кафе. В ньому виступав духовий оркестр, який складався з місцевих жителів. Навчання селянських дітей в містечку Райгород розпочато з року, а в році відкрита церковно-приходська школа, для якої було збудовано спеціальну будівлю, яка збереглася до цього часу.

Приміщення школи були малими, тому в році добудували корпус для молодших класів, та хімічний і фізичний кабінети, столову й майстерню, а в році побудували спортзал. В році населення в Райгороді становило особи. Після революційного перевороту селян почали об'єднувати у товариства по спільній обробці землі. На початку х років почали прокладати залізничну колію, а згодом збудували станцію і депо. Залізнична станція працює і до сьогодні, де працюють 28 чоловік.

В південній частині села є великі поклади граніту. В році розпочато видобування каміння і пізніше з'явився передовий Самчинецький  кар'єр. Спочатку всю роботу виконували вручну. На вагонетки, що йшли до залізничної колії, носили каміння носилками. З  р. Райгород та с. Семенки, де на даний період працюють робітники. У році було організовано колгосп.

ПІДПРИЄМСТВО НЕМИРІВСЬКИЙ РИНОК — Код ЄДРПОУ

Колгосп села Райгород з року в рік розвивав своє господарство. Підвищувався і культурний рівень населення села. До складу Райгородської сільської ради і колгоспу увійшло невеличке село Слобідка. Багато жителів села піднялись на боротьбу проти загарбників. Експрес-аналіз контрагента економить ваш час і дозволяє швидко зробити висновок про надійність контрагента.

YouControl зібрав всі фактори, варті особливої уваги, із 10 вкладок Досьє і 60 джерел.

тарифні пакети*

Контрагент, якого ви перевіряєте, може мати ознаки фіктивності або фінансові чи інші проблеми. Детально проаналізуйте контрагента, у якого виявлені ці фактори! Дивіться демо-дані Читати про інструмент. Фінансовий скоринг. Ринковий скоринг. Перевірка в списках санкцій. Тільки в платних тарифах. Спробувати безкоштовно. Кількість санкційних списків.

Мережа Ланет - ваш надійний Інтернет

Відсутня інформація по особі або пов'язаних особах. Країна та державний орган. Санкційний список Канади проти РФ у зв'язку з подіями в Україні. Санкційний список ЄС. Зведений санкційний список Австралії. Санкційний список Великобританії. Санкційний список Японії проти РФ у зв'язку з подіями в Україні. Податкова та інші державні органи.

ПІДПРИЄМСТВО НЕМИРІВСЬКИЙ РИНОК

Ознака прибутковості cтаном на Реєстр платників ПДВ cтаном на Інформація про особу відсутня в базі. Реєстр «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» cтаном на Перебуває на обліку в органах доходів та зборів. Податковий борг згідно з реєстром «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» cтаном на Реєстр «Великих платників податків» cтаном на Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку в податкових органах.

Текст помилки

Також нагадуємо, що оператор пропонує різні канали комунікації, і кожен може звертитися зручним для нього способом: контакт-центр 0 , працює цілодобово дзвінки безкоштовні з мобільних та стаціонарних телефонів ; форма зворотного зв'язку ; сторінка у соціальній мережі Фейсбук   у приватні повідомлення ; заявку на ремонт телефону можна зробити за номером 0    дзвінки безкоштовні з мобільних та стаціонарних телефонів. Оберіть вашу область Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорізька область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Луганська область Львівська область Миколаївська область Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область.

Заявка на підключення.


  • Універсальний стартовий пакет #1!
  • швидкісні знайомства центральні Миколаївка Україна!
  • Райгород (Немирівський район).
  • підключити додому Сновськ Україна!
  • події швидкого знайомства в Ковель Україна!

Змінити місто. Відправити заявку.