хвилинні побачення Бар Україна

Швидке замовлення таксі в місті Суми ▻ Через додаток таксі ▻ Онлайн Ми є у 32 містах України, а також маємо представництва в Польщі та Литві.

Конкурс на фінансування проєктів в рамках програми «Культура законності»…. Ірина Грекова розкаже про…. Солонянська ОТГ Дніпропетровської області — одна з перших в Україні. Вона існує з року. Тоді до селища приєдналося три сільські ради, а в січні року — ще шість. Відповідно до підписаного Меморандуму з Держгеокадастром, Асоціація ОТГ продовжує надавати спільні практичні інструменти громадам.

Нагадаємо, 12 листопада, було проведено Земельний Форум «Передача земель громадам», а зараз завершено вже другий спільний…. Асоціація ОТГ вчергове звернулася до всіх державних інстанцій з вимогою прийняти на державному рівні зважене рішення і залишити бюджетам місцевого самоврядування  акцизний податок з виробленого в Україні пального та ввезеного…. Мінфін, окрім іншого зазначив, що починаючи з року МФО має функціонувати у статусі юридичної….

В рамках проекту «Клімат — це ми! Модератор вебінару: Олександр Кабан -…. За інформацією Міністерства освіти і науки України 11 грудня року о 13 годині відбудеться онлайн-пресконференція, на якій представлять платформу для дистанційного та змішаного навчання  «Всеукраїнська школа онлайн», мета якої…. Протягом та після вебінару «Алгоритм дій. Покрокова інструкція передачі земель з Держгеокадастру до ОТГ» платформи «Сільський розвиток» Асоціації ОТГ, учасники задавали питання. Команда Асоціації ОТГ, спільно з Держгеокадастром підготували відповіді.

Вебінар буде корисний…. Позитивний факт, на захід зібралися представники майже всіх громад Чернігівської області. Асоціація ОТГ та Києво-Могилянська школа врядування стали партнерами. Відтепер ми спільно реалізовуватимемо проєкти з питань професійного навчання посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад; займатимемося підготовкою здобувачів вищої освіти галузі….

Знайомства в Дніпрі

Асоціація ОТГ відповідально виконує домовленості зі своїми партнерами — Держгеокадастром, з якими в меморандумі про співпрацю закріпили надання спільних практичних кроків громадам. Після Земельного Форуму, що відбувся 12 листопада, були…. Новий рік та свято ще тільки наближаються, а нові партнери — вже з нами! Асоціація ОТГ та Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» стали партнерами, підписавши відповідний Меморандум….

Кращі практики громад» - 11 грудня Асоціація ОТГ, платформа «Сільський розвиток» проводить вебінар , присвячений практичній реалізації та особливостям передачі земель сільськогосподарського…. У другому вебінарі експерт детальніше….

Форум організовується Донецькою обласною державною адміністрацією Департамент…. Швейцарсько-українським проєктом DECIDE - «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» оголошено конкурсний відбір територіальних громад-партнерів в Івано-Франківській, Луганській, Одеській та Полтавській областях.

За результатами конкурсного відбору буде відібрано 16 територіальних громад,…. Покрокова інструкція передачі земель з Держгеокадастру до ОТГ» - 9 грудня Асоціація ОТГ, платформа «Сільський розвиток» проводить вебінар , присвячений практичній реалізації та особливостям передачі земель сільськогосподарського призначення….

Лише по двох міжбюджетних трансфертах освітній субвенції та додатковій дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я місцеві бюджети втратили майже 5 млрд. Після цьогорічних виборів Україна завершила комплексну територіальну реформу на місцевому рівні, настав час просувати цей успіх.

Знайомства Дніпро

Представники місцевого самоврядування шукають інноваційні підходи, щоб показати, як децентралізація приносить реальну користь людям. Ось чому ….


  1. знайомства з вашими близькими Волноваха Україна!
  2. Знайомства в Дніпрі.
  3. Знайомства в Дніпрі ✔️ Сайт знайомств Бесплатка?
  4. Статистика Obyava.

В рамках проекту «Благоустрій твого міста! Модератор вебінару: Олександр Кабан - модератор…. Сьогодні, 4 грудня, виповнився рівно рік з того дня, як у одеському Коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу сталася страшна пожежа. За цей рік, за даними Державної служби надзвичайних ситуацій…. Також опубліковано порадник  із шаблонами типових….

Як відомо, законопроект дає…. Під час проведення Земельного Форуму Асоціації ОТГ, близько учасників поставили чимало запитань, що будуть актуальними для більшості громад України.

Найкраща можливість для знайомств в Дніпропетровську

Експерти Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру…. Після жовтневих цьогорічних місцевих виборів продовжується активне  формування органів місцевого самоврядування з розширеним колом повноважень, збільшеним ресурсним потенціалом та відповідальністю за поступальний комплексний розвиток територіальної громади. Під час таких змін…. Для всіх, хто цікавиться дошкіллям! Міністерство освіти і науки України спільно з ЮНІСЕФ розробили контент-платформу і чат-бот НУМО, в якому подана найбільш корисна інформація для розвитку дітей дошкільного віку. Міністерством освіти і науки України разом із Державною службою якості освіти розроблено методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти, згідно з якими….

Спікерами вебінару виступили представниці Міністерства освіти і науки України: Ольга…. Після затвердження нового адміністративно-територіального устрою районного рівня та рівня територіальних громад, проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів на новій адміністративно-територіальній….

Асоціація ОТГ в рамках проекту «Клімат — це ми! Реалії карантинних обмежень вимагають від…. Інфраструктурна субвенція має бути збережена в Державному бюджеті України на наступний рік як така, яка виправдала себе в повній мірі. Асоціація ОТГ підтримує позицію збереження НАДУ Національної академії державного управління при Президентові України як закладу вищої освіти з особливими умовами навчання, які визначаються Кабінетом Міністрів України.

У Дніпропетровську провели Дні Литви. Як це було

Це забезпечить наближення відповідних освітніх та…. Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проекту Положення про  ліцей, який визначає особливості зарахування до нього дітей, формування внутрішніх структурних підрозділів ліцею, особливості організації освітнього процесу тощо. Асоціація ОТГ та Професійна Асоціація екологів України підписали Меморандум про співпрацю.

Головною метою об'єднання зусиль є сприяння екологізації ОТГ, надання експертної допомоги в розбудові громад з врахуванням викликів Green Deal та…. Асоціація ОТГ звертається до Президента України стосовно ситуації, яка склалась із виборами в Дунаєвецькій міській раді Хмельницької області де до сьогодні офіційно не оголошені результати народного волевиявлення, підсумки підрахунку голосів намагаються знівелювати,….

Після затвердження нового адміністративно-територіального устрою районного рівня та рівня територіальних громад, проведення перших вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів на новій адміністративно-територіальній…. Асоціація ОТГ, в рамках Проекту «Клімат це-ми» оголошує заключний вебінар з серії вебінарів «Сталий розвиток громад: безпечна та доступна вода».

У першій частині Форуму у центрі…. Асоціація ОТГ пропонує долучитися до громадського обговорення Положення про спеціальну школу та Положення про навчально-реабілітаційний центр, розміщеного на сайті Міністерства освіти і науки України.

Міськвиконком. Засідання виконкому Кременчуцької міської ради

За інформацією МОН у проекті акта…. До Асоціації ОТГ надходять численні звернення від громад щодо неможливості забезпечення протипожежної безпеки в закладах освіти відповідно до встановлених вимог через відсутність фінансування зазначеного напрямку на державному рівні. За даними….

Чим допоможе сайт знайомств

Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України запрошує на підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби….

Вебінар «Система державного регулювання сфери благоустрою населених пунктів» провела 17 листопада Асоціація ОТГ спільно з Агентством соціальних та бізнес проектів «Business to Public», НСАУ, Проектом ЄС «Угода мерів-Схід» за підтримки Мінрегіону…. Асоціація ОТГ інформує, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства розробило методичні рекомендації щодо методології особливостей здійснення закупівель у сфері організації харчування в закладах освіти, які окреслюють: особливості розроблення….

Асоціація ОТГ вітає прийняття законопроєкту д як такого, що продовжить реформу територіальної організації влади в Україні та дозволить запобігти управлінській кризі в громадах після місцевих виборів. Дякуємо депутатам за підтримку…. Це рішення - важливий крок в реалізації…. Новообрані сільські, селищні, міські ради відтерміновують проведення першої сесії чекаючи від Верховної Ради України прийняття в другому читанні проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо….

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до постанови КМУ від Циклом вебінарів Асоціація ОТГ охопила близько …. Земельний Форум Асоціації ОТГ «Передача земель громадам» 12 листопада зібрав на онлайн-майданчику близько учасників під прапором актуального питання сьогодення для кожної ОТГ України.

Родзинкою заходу стало підписання Меморандуму про співпрацю…. Пропонуємо вашій увазі досвід Комиш-Зорянської селищної ради  щодо організації освітнього процесу в період карантину. Ситуацію в громаді коментує Альона Бузало, начальниця відділу освіти виконавчого апарату Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району…. Асоціація ОТГ нагадує, що все ще є можливість повернути кошти за скасоване пробне ЗНО! За інформацією Міністерства освіти і науки України для того, щоб отримати кошти, необхідно до 30 листопада:…. Асоціація ОТГ інформує вас, віднедавна громадяни України можуть звертатися зі скаргами щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу до Державної служби якості освіти через відповідні «Гарячі лінії».

Телефони «гарячих ліній» для…. Міністерство освіти і науки України надало рекомендації щодо організації освітнього процесу під час дистанційного навчання листом до керівників місцевих органів управління у сфері освіти та керівників закладів загальної середньої освіти….

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення Базовий компонент дошкільної освіти — державний стандарт у сфері дошкільної освіти, який визначає державні вимоги до рівня розвиненості, освіченості та вихованості…. Крім планування та організаційних питань, серед головних питань обговорили експертну підтримку громад,…. Асоціація ОТГ пропонує комплексний матеріал щодо здійснення бюджетного процесу в територіальних громадах: Бюджетний путівник посадових осіб територіальної громади щодо складання та затвердження бюджетів територіальних громад  на  рік у новоутворених громадах та завершення….

Партнер: Державна служба….

Новини Асоціації | Асоціація об'єднаних територіальних громад

Мінрегіон 03 листопада року завершив прийом документів на конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який розпочався 03 вересня року. Факт - відбулися перші в історії незалежної України….

Захід проходив за сприяння Програми Ради…. Верховною Радою України прийнято в цілому Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та…. Відбулися перші в історії незалежної України місцеві вибори на новій територіальній основі громад і районів. Найближчими тижнями на органи місцевого самоврядування чекає складний час організаційно-правової роботи з підготовки перших сесій та….

На розгляді у Верховній Раді України знаходиться проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних…. Результати опитування…. За їх результатами укрупнені територіальні громади обрали нові органи місцевого самоврядування з розширеним колом повноважень та можливостями для забезпечення комплексного місцевого….

Під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Юлії Соколовської відбулося перше засідання Ради соціального розвитку регіонів при Главі держави. Рада є спеціально створеним координаційним майданчиком, який дає змогу синхронізувати діяльність…. Онлайн жеребкування бліц-конкурсу «Очисні споруди вашої громади» відбудеться 25 листопада року.

Мета бліц конкурсу: надання можливості отримання новітніх та сучасних методів очищення стічних вод для ОТГ. Всі ОТГ -…. Подача конкурсних заявок: до 13 листопада року. Оголошення переможців: 20 листопада року.