хвилинні побачення пляж підключити в Сновськ Україна знайомства з вашими в Волочиськ Україна знайомства з прискоренням Генічеськ Україна знайомства безкоштовні послуги знайомств у Нововолинськ Україна знайомства метро поблизу Світловодськ Україна знайомства курсантом кращий підключення безкоштовно Немирів Україна швидкісні знайомства чорні Баштанка Україна це нове чорне побачення Петрово-Красносілля Україна пума знайомства знайомства огляди в Новгород-Сіверський Україна найкращі знайомства швидкісні знайомства Лохвиця Україна центральні сайти серйозні сватання найкращі місця для підключення поблизу Мукачево Україна додаток для знайомств місто Прилуки Україна знайомства для людей похилого віку Полтава Україна знайомства з дівчиною в Любомль Україна безкоштовні сайти знайомств Харків Україна місто сайти arrive побачення знову Козятин Україна безкоштовний сайт знайомств поблизу Бахмут Україна автоматичне підключення в Жмеринка Україна знайомства Роздільна Україна безкоштовні сайти лесбіянок знайомств в Рівне Україна місцевий підключити в Олешки Україна 40-100 pips iPhone5sスパイアプリ Best Broker Forex ECN Italiano dating agency man near New Haven USA

Полікарбонат - це полімеризований пластик, який випускається у вигляді листів і використовується в будівництві, автовиробництві, рекламі та інших галузях.

Матеріал відрізняється легкістю, простотою перевезення і монтажу, без труднощів піддається обробці.

 

Позитивно виділяється серед інших будівельних матеріалів такими властивостями:

- володіє опором до механічних навантажень
- ідеально зберігає форму, задану при установці
- має високу світлопропускну здатність
- практично не схильний до дії погодних чинників
- інертність відносно більшості засобів побутової хімії
- матеріал важко піддається займання і має здатність самостійного загасання

 

Цей полімер представлений декількома різновидами, основними з яких є:
монолітні, стільникові і профільовані полікарбонати.

Перший являє собою суцільний лист пластику, який володіє хорошою світлопропускною здатність. Він використовується в засклінні теплиць, альтанок, арочних споруд.
Стільниковий полікарбонат складається з осередків, що надає йому міцності, особливо, в поздовжньому перерізі.

Профільований вид використовується значно рідше, ніж попередні два. Він має хвилеподібну форму і використовується для побудови прозорих покрівель.

 

Де використовується полікарбонат?
Даний матеріал знайшов своє застосування в багатьох сферах діяльності людини.
У будівництві він використовується для: скління ТРЦ, офісів, лікарень і спорткомплексів; спорудження конструкцій, що вимагають попадання розсіяного сонячного світла всередину: теплиці, альтанки, арки.
В рекламних цілях: вивіски, постери, афіші. Від аналогів цей полімер відрізняється універсальністю застосування і доступною ціною.

Потрібен багатофункціональний і доступний полікарбонат, звертайтесь до нашого менеджера

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?