Бітумна черепиця випускається різних форм: шестикутної, прямокутної, трикутної, овальної, хвилеподібною і т. д. і володіє величезною кількістю колірних рішень. В основі м’якої черепиці знаходиться просочений бітумом склохолст або органічна целюлоза. Черепиця бітумна виглядає як плоскі листи. Їх стандартний розмір зазвичай становить 1 м на 0,33 м. Що стосується зовнішнього вигляду покрівлі з бітумки, то він обумовлюється формою вирізу по краю аркушів і буває хвилеподібним, прямокутним, трикутним і інших типів: шестигранних, овальних, ромбовідних. Слід відзначити, що в опис бітумної черепиці входить така характеристика, як багатошаровість. Спочатку, основою для неї була повстяна тканина, а сьогодні повсть замінив надміцний склохолст, так як він більш міцний, його розтягнення помірне. Така м’яка покрівля вогнетривка, вона не гниє. До речі, склохолст просочується з двох сторін спеціальним складом з бітуму і різних стабілізуючих добавок.
Гнучка черепиця ідеально підходить для будь-яких дахів, особливо якщо ухил ската покрівель становить 12 – 90 градусів. Цей матеріал не боїться нестандартних форм, і підходить навіть для купольного і каскадного типу, як для житлових, так і для промислових будівель. Його екологічна чистота підкуповує своєю безпекою.
Переваги бітумної черепиці
Проведене порівняння бітумної черепиці з традиційними звичними покрівельними матеріалами показало, що вона має багато переваг: – Повна герметичність кожного стику в зв’язку з гнучкістю матеріалу, виправлення всіх дефектів покрівлі, і допущених в процесі проектування, і що виникли при експлуатації будівлі. – Хороша стійкість до вологи, чудова звукоізоляція і теплоізоляція. – Відмінна стійкість до згубному впливу навколишнього середовища, така черепиця не загниває, не іржавіє, не вигорає, не поширює мікроорганізми, стійка до впливів хімічних речовин. – Швидко і просто монтується, установка такої покрівлі можлива без спеціальних інструментів і професійних знань. – Невелика вага черепиці не вимагає посилення покрівельної конструкції, матеріал підходить як для капітальних будівель, так і для швидкомонтованих об’єктів. – Використання в широкому діапазоні, можливість експлуатації в температурному режимі від -55 до +120 градусів, бітумна черепиця, якщо її порівняти з іншими матеріалами, витримує значні температурні скачки. – Бітумку можна ремонтувати, пошкодження покрівлі легко усуваються, так як всі листи взаємозамінні.
Недоліки бітумної черепиці
Основні недоліки бітумної черепиці: – Один з мінусів бітумки неможливість монтажу на покрівлі з ухилом менше 12 градусів. – Необхідність суцільної вологостійкої основи (листи ОСБ або фанера), що здорожує загальну конструкцію покрівлі в порівнянні з металочерепицею, наприклад. – Необхідність обов’язково покривати всю площу покрівлі підкладковим килимом, особливо при ухилі даху менше 18 градусів. Підкладка виконує захисну роль від вологи в проблемних місцях – ребра і стики покрівлі. – Відносно невисокі показники довговічності та екологічності в порівнянні з натуральною керамічною черепицею. – Складність, для непрофесіонала, частково відремонтувати м’яку покрівлю. Особливо якщо листи бітумної черепиці вже добре склеїлися і утворили суцільний килим.
Ціна на бітумну черепицю
Ми пропонуємо широкий вибір бітумної черепиці за ціною від 120 до 400 гривень за метр квадратний. Приватним особам, так і компаніям, доступний широкий модельний ряд і колірні варіації, різні фактурні рішення м’якої покрівлі на будь-який бюджет, різної вартості. Це дасть можливість кожному клієнту купити бітумну черепицю в Черкасах відповідно до бажаного дизайнерського рішення, відповідну до архітектурного проекту і до навколишнього ландшафту.
Цікавить бітумна черепиця? Є в наявності безліч варіантів. Наш менеджер вже чекає.
Aqua
ICO
Tegola