хвилинні побачення пляж підключити в Сновськ Україна знайомства з вашими в Волочиськ Україна знайомства з прискоренням Генічеськ Україна знайомства безкоштовні послуги знайомств у Нововолинськ Україна знайомства метро поблизу Світловодськ Україна знайомства курсантом кращий підключення безкоштовно Немирів Україна швидкісні знайомства чорні Баштанка Україна це нове чорне побачення Петрово-Красносілля Україна пума знайомства знайомства огляди в Новгород-Сіверський Україна найкращі знайомства швидкісні знайомства Лохвиця Україна центральні сайти серйозні сватання найкращі місця для підключення поблизу Мукачево Україна додаток для знайомств місто Прилуки Україна знайомства для людей похилого віку Полтава Україна знайомства з дівчиною в Любомль Україна безкоштовні сайти знайомств Харків Україна місто сайти arrive побачення знову Козятин Україна безкоштовний сайт знайомств поблизу Бахмут Україна автоматичне підключення в Жмеринка Україна знайомства Роздільна Україна безкоштовні сайти лесбіянок знайомств в Рівне Україна місцевий підключити в Олешки Україна 40-100 pips iPhone5sスパイアプリ Best Broker Forex ECN Italiano dating agency man near New Haven USA

Бітумна черепиця випускається різних форм: шестикутної, прямокутної, трикутної, овальної, хвилеподібною і т. д. і володіє величезною кількістю колірних рішень. В основі м’якої черепиці знаходиться просочений бітумом склохолст або органічна целюлоза. Черепиця бітумна виглядає як плоскі листи. Їх стандартний розмір зазвичай становить 1 м на 0,33 м. Що стосується зовнішнього вигляду покрівлі з бітумки, то він обумовлюється формою вирізу по краю аркушів і буває хвилеподібним, прямокутним, трикутним і інших типів: шестигранних, овальних, ромбовідних. Слід відзначити, що в опис бітумної черепиці входить така характеристика, як багатошаровість. Спочатку, основою для неї була повстяна тканина, а сьогодні повсть замінив надміцний склохолст, так як він більш міцний, його розтягнення помірне. Така м’яка покрівля вогнетривка, вона не гниє. До речі, склохолст просочується з двох сторін спеціальним складом з бітуму і різних стабілізуючих добавок.

Гнучка черепиця ідеально підходить для будь-яких дахів, особливо якщо ухил ската покрівель становить 12 – 90 градусів. Цей матеріал не боїться нестандартних форм, і підходить навіть для купольного і каскадного типу, як для житлових, так і для промислових будівель. Його екологічна чистота підкуповує своєю безпекою.

 

Переваги бітумної черепиці

Проведене порівняння бітумної черепиці з традиційними звичними покрівельними матеріалами показало, що вона має багато переваг: – Повна герметичність кожного стику в зв’язку з гнучкістю матеріалу, виправлення всіх дефектів покрівлі, і допущених в процесі проектування, і що виникли при експлуатації будівлі. – Хороша стійкість до вологи, чудова звукоізоляція і теплоізоляція. – Відмінна стійкість до згубному впливу навколишнього середовища, така черепиця не загниває, не іржавіє, не вигорає, не поширює мікроорганізми, стійка до впливів хімічних речовин. – Швидко і просто монтується, установка такої покрівлі можлива без спеціальних інструментів і професійних знань. – Невелика вага черепиці не вимагає посилення покрівельної конструкції, матеріал підходить як для капітальних будівель, так і для швидкомонтованих об’єктів. – Використання в широкому діапазоні, можливість експлуатації в температурному режимі від -55 до +120 градусів, бітумна черепиця, якщо її порівняти з іншими матеріалами, витримує значні температурні скачки. – Бітумку можна ремонтувати, пошкодження покрівлі легко усуваються, так як всі листи взаємозамінні.

 

Недоліки бітумної черепиці

Основні недоліки бітумної черепиці: – Один з мінусів бітумки неможливість монтажу на покрівлі з ухилом менше 12 градусів. – Необхідність суцільної вологостійкої основи (листи ОСБ або фанера), що здорожує загальну конструкцію покрівлі в порівнянні з металочерепицею, наприклад. – Необхідність обов’язково покривати всю площу покрівлі підкладковим килимом, особливо при ухилі даху менше 18 градусів. Підкладка виконує захисну роль від вологи в проблемних місцях – ребра і стики покрівлі. – Відносно невисокі показники довговічності та екологічності в порівнянні з натуральною керамічною черепицею. – Складність, для непрофесіонала, частково відремонтувати м’яку покрівлю. Особливо якщо листи бітумної черепиці вже добре склеїлися і утворили суцільний килим.

 

Ціна на бітумну черепицю
Ми пропонуємо широкий вибір бітумної черепиці за ціною від 120 до 400 гривень за метр квадратний. Приватним особам, так і компаніям, доступний широкий модельний ряд і колірні варіації, різні фактурні рішення м’якої покрівлі на будь-який бюджет, різної вартості. Це дасть можливість кожному клієнту купити бітумну черепицю в Черкасах відповідно до бажаного дизайнерського рішення, відповідну до архітектурного проекту і до навколишнього ландшафту.

 

Цікавить бітумна черепиця? Є в наявності безліч варіантів. Наш менеджер вже чекає.

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

 

Aqua

 

ICO

 

Tegola