хвилинні побачення пляж підключити в Сновськ Україна знайомства з вашими в Волочиськ Україна знайомства з прискоренням Генічеськ Україна знайомства безкоштовні послуги знайомств у Нововолинськ Україна знайомства метро поблизу Світловодськ Україна знайомства курсантом кращий підключення безкоштовно Немирів Україна швидкісні знайомства чорні Баштанка Україна це нове чорне побачення Петрово-Красносілля Україна пума знайомства знайомства огляди в Новгород-Сіверський Україна найкращі знайомства швидкісні знайомства Лохвиця Україна центральні сайти серйозні сватання найкращі місця для підключення поблизу Мукачево Україна додаток для знайомств місто Прилуки Україна знайомства для людей похилого віку Полтава Україна знайомства з дівчиною в Любомль Україна безкоштовні сайти знайомств Харків Україна місто сайти arrive побачення знову Козятин Україна безкоштовний сайт знайомств поблизу Бахмут Україна автоматичне підключення в Жмеринка Україна знайомства Роздільна Україна безкоштовні сайти лесбіянок знайомств в Рівне Україна місцевий підключити в Олешки Україна 40-100 pips iPhone5sスパイアプリ Best Broker Forex ECN Italiano dating agency man near New Haven USA

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

 

kkomplУщільнювачі

   Ущільнювачі-це невід’ємний елемент покрівлі, який служить для захисту підпокрівельного простору від потрапляння пилу, вологи та іншого сміття.
   Ущільнювачі можуть бути для металочерепиці/профнастилу та універсальні.     Ущільнювачі для металочерепиці/профнастилу повністю повторюють форму матеріала, що забезпечує кращу його ефективність.
Універсальний ущільнювач служить для ущільнення місць зламу даху,коньків чи пристінних планок, оскільки вони виготовлені з поролону вони набувають будь яку форму.

Стрічка вентиляційна під гребінь 5 м/23 см

Підконькова стрічкам повторює повністю форму покрівельного мате-ріалу, захищаючи проміжок між листами, який утворюється під коньком від потрапляння снігу та пилу у підпокрівельний простір.

Незалежно від того чи робите ви дах з металочерепиці або покращуєте зовнішній вигляд стін вашого будинку за допомогою фасадних панелей, вам знадобляться додаткові елементи (комплектуючі).

 

Для чого?

Щоб закрити щілини в розбіжність двох скатів даху і забезпечити кращий захист від опадів.
Щоб зробити покрівлю більш привабливою для ока.
Щоб захистити віконні прорізи від попадання вологи.
Щоб зробити обробку фасаду за потрібне вам матеріалом з мінімальними витратами.

Цей список можна продовжити, але досить просто вказати, що комплектуючі для покрівлі та фасаду значно підвищують стійкість металлопрофільних конструкцій до зносу і корозії, надають їй кращий зовнішній вигляд.


Види добірних елементів для даху та фасадів

Якщо взяти в загальному, то комплектуючі для металевої черепиці, профнастилу або панелей  - це профілі з оцинкованого металу, які мають різну форму в залежності від напрямку використання. При цьому добірні елементи зазвичай покриті полімерним захисним шаром із зовнішнього боку.

Покрівельні і фасадні комплектуючі:

Єндова проста і складна. Являють собою увігнутий всередину кут під різним градусом нахилу, має загнутий торець / замок для прощення з'єднання з іншими частинами покрівлі. Використовується для організації захищеного жолоби на даху, може мати гостру і плоску середню частину.

Коник простий і фігурний. Цей елемент протилежний по конструкції єндовою. Якщо остання застосовується для створення жолоба, то коник захищає зовнішні ребра даху. Кріпиться аналогічно.


Кут зовнішній і внутрішній
. Ці комплектуючі використовуються для кріплення торцевих частин фасадів. Добірні елементи мають кут згину 90 градусів і відрізняються між собою лише спрямованістю замку: всередину згину або назовні.


Планка примикання і карнизна
. Перша багато в чому схоже на внутрішній кут, а ось карнизна планка має трохи іншу конструкцію кріплення і кут згину. Обидва елементи зазвичай кріпляться в горизонтальному положенні (на відміну від кутів).


Снігозатримувач
. З назви зрозуміло основне призначення цього доборного елемента. Його головною особливістю є скошений в одну сторону гострий кут і ізломленний в одній стороні замок у вигляді літери Г. Все це зроблено для більшої надійності кріплення і кращої функціональності.

При виборі комплектуючих для фасадів і даху рекомендуємо враховувати матеріали і розміри основного матеріалу, а також особливості місцевості, де вони будуть встановлюватися. Підбір і установку добірних елементів краще довірити професіоналам - так ви заощадите свій час і отримаєте гарантію на роботу.

 

Будь-які комплектуючі для вашого даху чи огорожі. Менеджер на звязку

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?