1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

 

kkomplУщільнювачі

   Ущільнювачі-це невід’ємний елемент покрівлі, який служить для захисту підпокрівельного простору від потрапляння пилу, вологи та іншого сміття.
   Ущільнювачі можуть бути для металочерепиці/профнастилу та універсальні.     Ущільнювачі для металочерепиці/профнастилу повністю повторюють форму матеріала, що забезпечує кращу його ефективність.
Універсальний ущільнювач служить для ущільнення місць зламу даху,коньків чи пристінних планок, оскільки вони виготовлені з поролону вони набувають будь яку форму.

Стрічка вентиляційна під гребінь 5 м/23 см

Підконькова стрічкам повторює повністю форму покрівельного мате-ріалу, захищаючи проміжок між листами, який утворюється під коньком від потрапляння снігу та пилу у підпокрівельний простір.

Незалежно від того чи робите ви дах з металочерепиці або покращуєте зовнішній вигляд стін вашого будинку за допомогою фасадних панелей, вам знадобляться додаткові елементи (комплектуючі).

 

Для чого?

Щоб закрити щілини в розбіжність двох скатів даху і забезпечити кращий захист від опадів.
Щоб зробити покрівлю більш привабливою для ока.
Щоб захистити віконні прорізи від попадання вологи.
Щоб зробити обробку фасаду за потрібне вам матеріалом з мінімальними витратами.

Цей список можна продовжити, але досить просто вказати, що комплектуючі для покрівлі та фасаду значно підвищують стійкість металлопрофільних конструкцій до зносу і корозії, надають їй кращий зовнішній вигляд.


Види добірних елементів для даху та фасадів

Якщо взяти в загальному, то комплектуючі для металевої черепиці, профнастилу або панелей  - це профілі з оцинкованого металу, які мають різну форму в залежності від напрямку використання. При цьому добірні елементи зазвичай покриті полімерним захисним шаром із зовнішнього боку.

Покрівельні і фасадні комплектуючі:

Єндова проста і складна. Являють собою увігнутий всередину кут під різним градусом нахилу, має загнутий торець / замок для прощення з'єднання з іншими частинами покрівлі. Використовується для організації захищеного жолоби на даху, може мати гостру і плоску середню частину.

Коник простий і фігурний. Цей елемент протилежний по конструкції єндовою. Якщо остання застосовується для створення жолоба, то коник захищає зовнішні ребра даху. Кріпиться аналогічно.


Кут зовнішній і внутрішній
. Ці комплектуючі використовуються для кріплення торцевих частин фасадів. Добірні елементи мають кут згину 90 градусів і відрізняються між собою лише спрямованістю замку: всередину згину або назовні.


Планка примикання і карнизна
. Перша багато в чому схоже на внутрішній кут, а ось карнизна планка має трохи іншу конструкцію кріплення і кут згину. Обидва елементи зазвичай кріпляться в горизонтальному положенні (на відміну від кутів).


Снігозатримувач
. З назви зрозуміло основне призначення цього доборного елемента. Його головною особливістю є скошений в одну сторону гострий кут і ізломленний в одній стороні замок у вигляді літери Г. Все це зроблено для більшої надійності кріплення і кращої функціональності.

При виборі комплектуючих для фасадів і даху рекомендуємо враховувати матеріали і розміри основного матеріалу, а також особливості місцевості, де вони будуть встановлюватися. Підбір і установку добірних елементів краще довірити професіоналам - так ви заощадите свій час і отримаєте гарантію на роботу.

 

Будь-які комплектуючі для вашого даху чи огорожі. Менеджер на звязку

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?