Цьому допомогла і новоприбула з Коша сотня під проводом чотаря Івана Цяпки. До речі, під час війни І. Цяпка став улюбленцем стрільців за веселу вдачу, спокій, розсудливість, гумор.

Саме йому пізніше була присвячена стрілецька пісня «Бо війна війною». В боях під Болеховом УСС зазнали великих втрат: 15 вбито, 50 поранено, потрапило в полон. Спроба перехопити ініціативу не привела до суттєвих змін, і вздовж загального фронту почався відступ російських військ. За місто боролася сотня Дмитра Вітовського та О. Серед хоробрих стрільців, у цьому бою себе виявив Григорій Трух , який був командиром чоти у сотні Дмитра Вітовського, провідником розвідувальних стеж у Карпатах.

Поранений під Болеховом 30 травня року, неподалік залізничної платформи потрапив у полон. Болехів окупований військами Польщі. Місто стало відомим на Заході завдяки книзі американського письменника Даніеля Мендельсона «Загублені: Пошук шести із шести мільйонів» англ. До Другої світової війни близько половини мешканців міста були єврейського походження. Під час Голокосту з євреїв вижило лише Болехів став центром однойменного району, який ліквідовано в  р.

До Болехова приєднане село Довжка [6] тепер — південна частина міста, з'єднана вулицею Довжанською. З  р. Освіту в місті надають: дві середні школи, лісогосподарський ліцей-технікум, художня школа, музична школа, міжшкільний навчально-виробничий комбінат, два дошкільні заклади. В місті працюють Будинок культури, бібліотеки, клуби. З жовтня  р. Головний заклад культури Болехова Народний дім. Саме тут відбуваються численні культурні заходи, святкування й відзначення державних і місцевих дат, святкових подій, державних свят тощо; тут же діють аматорські колективи художньої самодіяльності.

У Болехові діє міський Музей історії.

Болехів — Візіком карти

Функцію естетичного виховання й підтримання художньо обдарованих дітей виконує Болехівська дитяча школа мистецтв. Осередками інтелектуального і культурного спілкування в місті є бібліотеки, що входять до Болехівської центральної бібліотечної системи. На Волоському цвинтарі міста споруджено пам'ятники на братській могилі загиблим у II світовій війні; на могилі Н.

Кобринської , встановлено меморіальну дошку на будинку, у якому жила письменниця і бували І. Франко, О. Кобилянська, М. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. Стабільна версія була перевірена 25 жовтня У Вікіпедії є статті про інші значення цього терміна: Болехів значення. Polska XVI wieku pod względem geograficzno-statystycznym. Ziemie ruskie.

Ruś Czerwona. Warszawa: Sklad główny u Gerberta i Wolfa, , s. Етнічні групи південнозахідної України Галичини на 1. Курінь УПА «Промінь»: історія формування та бойовий шлях відділів. Болехівська міська рада Івано-Франківської області.

UA-EDR Мельник Богдан Михайлович. Електронна пошта. Найменування рішення про приватизацію.

Про затвердження умов продажу адміністративної будівлі загальною площею 80,3 м кв, розташованою за адресою Івано-Франківська область, м. Номер рішення у паперовій документації. Рішення про затвердження умов продажу Рішення аукціонної комісії. Про перелік об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Болехова, що підлягають приватизації. Період початку першого аукціону циклу.

Приватизацію завершено. Розмір реєстраційного внеску.

Мешканець Болехова вже другий місяць живе без газу

Аукціон із зниженням стартової ціни. Період на подачу пропозицій. Аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій. Опалення — пічне. Інженерне обладнання: електрика, газопровід.


  • Болехів — Вікіпедія?
  • просто знайомства в Хорол Україна.
  • .
  • ЗЗСО - Болехів - Івано-Франківська область. ІСУО.
  • .
  • район затоки знайомств в Білозерське Україна.
  • афро-американських знайомств поблизу Херсон Україна.

Функціональне використання будівель споруд, нежитлових приміщень : на даний час вільні та не експлуатуються.