Elegant

Елегант

klasyk 1

Класика

modern 1 1

Модерн

premium16

Преміум

retro09

Ретро


Багата палітра кольорів по кожній моделі металочерепиці

colors

 

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

 

Металочерепиця — це недорогий сучасний покрівельний матеріал матеріал з тонколистової сталі, алюмінію або міді, який покритий полімерним захисним шаром. Нанесене полімерне покриття захищає метал від впливу навколишнього середовища, значно продовжуючи термін служби даху. Після прокатки на спеціальному обладнанні, лист металочерепиці приймає красиву форму схожу керамічну черепицю.

Основні переваги металочерепиці – доступна низька ціна, легкість укладання і монтажу, надійність, різноманітність кольорів і відтінків, довговічність, відносно невелика вага, тривалий термін експлуатації, широкий діапазон робочих температур.

Ціна металочерепиці в Черкасах

Ми пропонуємо металочерепицю різних заводів виробників за ціною від 130 гривень за метр квадратний. У нас одні з найнижчих цін та широкий вибір металочерепиці. В нашій компанії ви можете купити металочерепицю будь-якого доступного типу хвилі, кольору і покриття. Наявність конкретного матеріалу і вартість металочерепиці в Черкасах краще уточнити по телефону.

Ми допоможемо Вам підібрати покрівельний матеріал і весь набір комплектуючих для монтажу металочерепиці. Подивитися зразки і придбати металочерепицю можна у нас в офісі. Ми готові зробити доставку і надати хороші додаткові знижки нашим клієнтам.