Найбільш часто для підшивки покрівлі даху, використовується софіт. Цей довговічний матеріал не є особливо дорогим, служить для даху захистом від атмосферних опадів, а також несприятливих температурних змін, зовнішнього середовища.

 

 

Переваги софіту
Важливо, що софіти дозволяють даху «дихати», є перфорованими. Повітря вільно проходить крізь них, та не застоюється. Сам матеріал не піддається цвітінню, а також появи на ньому грибка.
Матеріал механічно міцний. Стійкий до пошкоджень і ударів. Також на нього не впливають кліматичні зміни. Все це збільшує термін служби вінілових софітів. Колір не змінюється навіть при прямому попаданні сонячних променів або вологості. Ці фактори збережуть прекрасний зовнішній вигляд будинку або іншого приміщення.

Він універсальний, використовується як покрівля підшивка, так і грає роль самостійних декоративних елементів при оновленні стелі. Широкий діапазон кольорів дозволить поєднувати його з практично будь-яким матеріалом для обробки. Все це допоможе створити унікальний неперевершений дизайн.

Важлива також простота при догляді. Покрівельні софіти не потребують особливого чищення. Таким чином відпадає потреба регулярно оновлювати фарбування під час експлуатації.

 

  20170508182659 4562 logo asko


 

Ціна софіту
На даний момент ціна софіту – від 150 до 250 гривень за квадратний метр матеріалу. Якщо ви не хочете втрачати час на детальне вивчення кожного виробника та інших нюансів, звертайтеся до нас, наші фахівці допоможуть з вибором. У нас діє гнучка система знижок, ціна на сайті на композитну черепицю може бути вище, ніж ту яку ми можемо вам надати, телефонуйте і запитуйте ціну і наявність матеріалу на складі.

 

Завжди в наявності софіт найвищої якості за помірними цінами. Наш спеціаліст готовий відповісти на Ваші запитання

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?