cat safe

Роллети захисні: захист і індивідуальний дизайн

Шукаєте сучасний спосіб підвищити рівень безпеки приміщення? Хочете забезпечити енергозбереження та шумоізоляцію, і разом з цим створити індивідуальний дизайн? Алюмінієві ролети - це сучасний спосіб підвищити рівень безпеки приміщення, забезпечити енергозбереження та шумоізоляцію, створити індивідуальний дизайн.

Ролети вирішують наступний спектр завдань:

Захист від сторонніх. Для мешканців перших поверхів, приватних будинків або орендарів офісних приміщень придбати ролети - означає захистити себе і своїх близьких від сторонніх поглядів і створити перешкоду для недоброзичливців, які можуть ризикнути пробратися в будинок або офіс у відсутності господаря. У той час як грати викликають безліч питань у пожежних служб, некрасиво виглядають і псують вигляд з вікна, ролети для вікон виглядають дуже естетично і забезпечують високу ступінь захисту. Ваші металопластикові вікна та двері будуть надійно захищені від розтину і пошкоджень. Всі системи відповідають європейським стандартам якості EN 12453 і EN 12604.

Придушення шуму. Використання камерних або наповнених склопакетів дозволяє максимально знизити рівень шуму. Це дає можливість ефективно працювати і відпочивати з комфортом. Цей критерій особливо актуальний для тих, чиї вікна виходять на жваву вулицю. Якщо використовувати наші фірмові пластикові вікна і доповнити їх ролетами, навіть найгучніші звуки з вулиці не завадять вам.

Захист від поганої погоди. Звичайний дощ, поривчастий вітер або сильний град - зовнішні ролети захистять від будь-яких погодних сюрпризів.

Захист від сонця та економія енергії. Важлива функція роллета - перешкоджати проникненню сонячних променів всередину приміщення. Тому навіть якщо у вас немає небезпеки вторгнення, ролети вам все одно знадобляться, адже вони сприяють встановленню оптимальної температури в квартирі, причому роблять це набагато ефективніше, ніж звичайні жалюзі. Захищаючи вас від сильного сонячного випромінювання влітку або створюючи додатковий ізоляційний шар взимку, з нашими ролетами ви будете завжди в теплі і комфорті. До 20% тепловтрат буде зменшено, якщо періодично закривати вікна ролетами.

Види та сфери застосування:

- Стандартні ролети.  Вони є найпопулярнішими, при цьому завжди є в наявності (розмір профілю: 39, 45, 55 мм. При замовленні нестандартних розмірів ви можете самостійно вибрати колір і розмір на свій розсуд з нашої палітри).


- Ролети для вікон і дверей із зовнішніми коробами. Підходять ідеально до класичного фасаду. Круглі і напівкруглі форми зроблять лінії екстер'єру більш плавними, в результаті загальна картина буде виглядати гармонійно і зовсім.


- Ролетні ворота. Гаражні ролети стануть сучасним рішенням, коли потрібно задіяти мінімальну площу для установки воріт. За допомогою гнучкого роллетного профілю можна легко і швидко влаштувати ворота там, де інші - технічно неможливо. Ця компактна конструкція встановлюється всередині або снаруді і має такі переваги: ​​компактність, міцність, можливість природного освітлення, широкий вибір кольорів.

rolletnye reshetkiСпеціально для магазинних вітрин і точок у торговельних центрах існує оригінальне рішення - ролетна решітка. Вона дозволяє зберегти естетику зовнішнього вигляду і дає третій клас захисту від злому. Захищеність можна підняти ще вище, якщо встановити решітку з прозорими надміцним акриловими вставками. На даний момент доступний лаконічний ряд забарвлень. Решітка може бути сірого, коричневого, білого, бежевого і сріблястого кольору. Технологія фарбування така ж, як у основного ряду ролет, так що довговічність і надійність покриття виробу забезпечена.

 

 

Виготовимо ролети по вашим розмірам в самий короткий термін

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?