Профнастил – металеві листи, прокатані на спеціальному обладнанні холодним способом, для додання жорсткості шляхом гофрування. Виготовляється зі сталі з оцинкованим, а частіше і полімерним покриттям. Найбільш поширеним покриттям є поліестер і матовий поліестер. Використовується, в основному, для огорож, але також деякі види можна застосовувати як покрівельне покриття і стіновий матеріал промислових будівель.

 

Переваги профнастилу

Профнастил має ряд переваг, серед них висока механічна міцність. Йому не страшні дощ, град і навіть дрібні камінці. Завдяки, полімерному покриттю профільований лист стійкий до корозії. Доступна широка кольорова гама. Також наша компанія може запропонувати Вам профнастил з імітацією під камінь і дерево. Гофролист не підтримує горіння, тобто відноситься до пожежостійких матеріалів. На профнастил невисока ціна, що робить цей матеріал привабливим з економічної точки зору.

Ціна профнастилу
Пропонуємо придбати профнастил за низькою ціною, метр квадратний від 100 гривень. Детальніше вивчити наш прайс ви можете, зв’язавшись з нами по телефону. Ми допоможемо недорого купити профільований лист, а також гарантуємо знижку при оптових замовленнях.

 

Виготовимо профнастил по Вашим розмірам в самий короткий термін.

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?