хвилинні побачення пляж підключити в Сновськ Україна знайомства з вашими в Волочиськ Україна знайомства з прискоренням Генічеськ Україна знайомства безкоштовні послуги знайомств у Нововолинськ Україна знайомства метро поблизу Світловодськ Україна знайомства курсантом кращий підключення безкоштовно Немирів Україна швидкісні знайомства чорні Баштанка Україна це нове чорне побачення Петрово-Красносілля Україна пума знайомства знайомства огляди в Новгород-Сіверський Україна найкращі знайомства швидкісні знайомства Лохвиця Україна центральні сайти серйозні сватання найкращі місця для підключення поблизу Мукачево Україна додаток для знайомств місто Прилуки Україна знайомства для людей похилого віку Полтава Україна знайомства з дівчиною в Любомль Україна безкоштовні сайти знайомств Харків Україна місто сайти arrive побачення знову Козятин Україна безкоштовний сайт знайомств поблизу Бахмут Україна автоматичне підключення в Жмеринка Україна знайомства Роздільна Україна безкоштовні сайти лесбіянок знайомств в Рівне Україна місцевий підключити в Олешки Україна 40-100 pips iPhone5sスパイアプリ Best Broker Forex ECN Italiano dating agency man near New Haven USA

falcФальц – це спеціальна система стиків без наскрізних отворів. Завдяки цій системі з’явився ще один вид покрівельного матеріалу «фальцева покрівля». Цей покрівельний матеріал виконаний з фарбованої оцинкованої сталі або міді у вигляді смужок з підготовленими крайками, які спеціальним інструментом скріплюють між собою в замок. Завдяки особливій системі стиків, ребра жорсткості, отримані в процесі фальцювання, додадуть покрівлі додаткову міцність без наскрізних отворів і виразність.

 

5d7b85ea6a0429072 5d7a51dd629f02323 9005 1 1 5d7b85ea858b81534 5d7a376f452443274 1568290637 16847 phpollx4t5d7b85ea345619783 5d7b5c0cc12ae5920 9005 1

Переваги фальцевої покрівлі
Головна перевага фальцевої покрівлі герметичність, довговічність і відсутність наскрізних отворів при професійному підході до монтажу.

Перевага фальцевої покрівлі над металочерепицею в тому, що при монтажі сталеве полотно не кріпиться наскрізним кріпленням. Це забезпечить хороший захист від корозії металу і продовжить термін служби матеріалу. Листова фальцева металочерепиця — єдиний вид покрівельного матеріалу, який позитивно зарекомендував себе при мінімальному ухилі покрівлі. Також передбачає економну витрату матеріалу в складних конструкціях.

Ціна фальцевої покрівлі
На даний момент ціна фальцевої покрівлі – від 200 до 400 гривень за квадратний метр покрівельного матеріалу. Якщо ви не хочете втрачати час на детальне вивчення кожного виробника фальцевої покрівлі, звертайтеся до нас, наші фахівці допоможуть з вибором. У нас діє гнучка система знижок, ціна на сайті на фальцеву покрівлю може бути вище, ніж ту яку ми можемо вам надати, телефонуйте і запитуйте ціну і наявність матеріалу на складі.

 

Фальцева покрівля вже сьогодні. Є запитання? Наш менеджер на звязку.

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?