rulon teplayakrysha 0Утеплення покрівлі, ймовірно, є одним з найважливіших і найвідповідальніших етапів влаштування або ремонту даху. Відомо, що саме на дах припадає до 35% тепловтрат, отже якісна теплоізоляція даху не розкіш, а розумний спосіб перетворити горище/мансарду у приміщення цілорічного використання, захистивши, водночас, внутрішні приміщення від несприятливих впливів зовнішнього середовища.

Серед додаткових переваг – значна економія на опаленні!

Усе вищевказане особливо стосується районів з холодними зимами – якщо ваш будинок має житлову мансарду обов’язково слід подбати про її належне утеплення, інакше проживання у холодну пору року в такому приміщенні стане абсолютно неможливим.

Що стосується літніх мансард або горищ під експлуатацією, то для них достатньо більш тонкого шару теплоізоляції, в ось горища, які не експлуатуються, утеплювати, як правило, немає жодної потреби, адже вони добре провітрюються, що запобігає гниттю дерев’яних дахових конструкцій.

5634.970.jpg.pagespeed.ce .s0jAuhszd6[1]Яким же саме чином утеплити дах, аби понизити тепловтрати будинку та підвищити його теплоефективність? Перш за все, слід правильно підібрати необхідні теплоізоляційні матеріали, а по-друге, визначитись з технологією монтажу, беручи до уваги конфігурацію даху, тип утеплювача та вимоги до приміщень, які розміщені безпосередньо під даховою конструкцією.

Також важливо зауважити, що першим кроком до теплої покрівлі є влаштування відповідної гідро- і пароізоляції – бажано на основі супердифузних мембран. Крім того, слід подбати про систему вентиляції, що особливо важливо для покрівлі із холодних матеріалів (метал тощо), які надто інтенсивно накопичують конденсат.

 

Наш спеціаліст допоможе обрати необхідний матеріал і надати відповіді на всі ваші запитання.

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?