хвилинні побачення пляж підключити в Сновськ Україна знайомства з вашими в Волочиськ Україна знайомства з прискоренням Генічеськ Україна знайомства безкоштовні послуги знайомств у Нововолинськ Україна знайомства метро поблизу Світловодськ Україна знайомства курсантом кращий підключення безкоштовно Немирів Україна швидкісні знайомства чорні Баштанка Україна це нове чорне побачення Петрово-Красносілля Україна пума знайомства знайомства огляди в Новгород-Сіверський Україна найкращі знайомства швидкісні знайомства Лохвиця Україна центральні сайти серйозні сватання найкращі місця для підключення поблизу Мукачево Україна додаток для знайомств місто Прилуки Україна знайомства для людей похилого віку Полтава Україна знайомства з дівчиною в Любомль Україна безкоштовні сайти знайомств Харків Україна місто сайти arrive побачення знову Козятин Україна безкоштовний сайт знайомств поблизу Бахмут Україна автоматичне підключення в Жмеринка Україна знайомства Роздільна Україна безкоштовні сайти лесбіянок знайомств в Рівне Україна місцевий підключити в Олешки Україна 40-100 pips iPhone5sスパイアプリ Best Broker Forex ECN Italiano dating agency man near New Haven USA

rulon teplayakrysha 0Утеплення покрівлі, ймовірно, є одним з найважливіших і найвідповідальніших етапів влаштування або ремонту даху. Відомо, що саме на дах припадає до 35% тепловтрат, отже якісна теплоізоляція даху не розкіш, а розумний спосіб перетворити горище/мансарду у приміщення цілорічного використання, захистивши, водночас, внутрішні приміщення від несприятливих впливів зовнішнього середовища.

Серед додаткових переваг – значна економія на опаленні!

Усе вищевказане особливо стосується районів з холодними зимами – якщо ваш будинок має житлову мансарду обов’язково слід подбати про її належне утеплення, інакше проживання у холодну пору року в такому приміщенні стане абсолютно неможливим.

Що стосується літніх мансард або горищ під експлуатацією, то для них достатньо більш тонкого шару теплоізоляції, в ось горища, які не експлуатуються, утеплювати, як правило, немає жодної потреби, адже вони добре провітрюються, що запобігає гниттю дерев’яних дахових конструкцій.

5634.970.jpg.pagespeed.ce .s0jAuhszd6[1]Яким же саме чином утеплити дах, аби понизити тепловтрати будинку та підвищити його теплоефективність? Перш за все, слід правильно підібрати необхідні теплоізоляційні матеріали, а по-друге, визначитись з технологією монтажу, беручи до уваги конфігурацію даху, тип утеплювача та вимоги до приміщень, які розміщені безпосередньо під даховою конструкцією.

Також важливо зауважити, що першим кроком до теплої покрівлі є влаштування відповідної гідро- і пароізоляції – бажано на основі супердифузних мембран. Крім того, слід подбати про систему вентиляції, що особливо важливо для покрівлі із холодних матеріалів (метал тощо), які надто інтенсивно накопичують конденсат.

 

Наш спеціаліст допоможе обрати необхідний матеріал і надати відповіді на всі ваші запитання.

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?