хвилинні побачення пляж підключити в Сновськ Україна знайомства з вашими в Волочиськ Україна знайомства з прискоренням Генічеськ Україна знайомства безкоштовні послуги знайомств у Нововолинськ Україна знайомства метро поблизу Світловодськ Україна знайомства курсантом кращий підключення безкоштовно Немирів Україна швидкісні знайомства чорні Баштанка Україна це нове чорне побачення Петрово-Красносілля Україна пума знайомства знайомства огляди в Новгород-Сіверський Україна найкращі знайомства швидкісні знайомства Лохвиця Україна центральні сайти серйозні сватання найкращі місця для підключення поблизу Мукачево Україна додаток для знайомств місто Прилуки Україна знайомства для людей похилого віку Полтава Україна знайомства з дівчиною в Любомль Україна безкоштовні сайти знайомств Харків Україна місто сайти arrive побачення знову Козятин Україна безкоштовний сайт знайомств поблизу Бахмут Україна автоматичне підключення в Жмеринка Україна знайомства Роздільна Україна безкоштовні сайти лесбіянок знайомств в Рівне Україна місцевий підключити в Олешки Україна 40-100 pips iPhone5sスパイアプリ Best Broker Forex ECN Italiano dating agency man near New Haven USA

Металевий сайдинг (металосайдинг) відмінно підійде для облицювання фасаду приватних будинків, бізнес-центрів, адміністративних та промислових об'єктів, торгових павільйонів, складських комплексів, АЗС, автомийок, а також для спорудження паркану.

Використання металевого сайдингу дасть можливість швидко надати екстер'єру будівлі красивий вид, захистити зовнішні стіни споруди від несприятливих атмосферних впливів, а також надійно заховати дефекти поверхні та прокласти комунікації.

 

1ss

2ss

3ss

 


kor11


korab3


korab2Переваги металевого сайдингу
  

Область робочих температур, при яких можна експлуатувати сталевий сайдинг, знаходиться в діапазоні -40 … + 70 ° C. Причому ніякі різкі температурні перепади не можуть нашкодити цьому матеріалу з маленьким коефіцієнтом лінійного теплового розширення.
   Панелі металосайдингу не горять, а, отже, можуть використовуватися як вогнезахист, як додатковий захід щодо запобігання пожежам.
   Сталевий сайдинг – екологічно чистий будматеріал, стійкий до цвілі і грибків.
   Його можна використовувати навіть в агресивному середовищі, завдяки тому, що у сталевого сайдингу висока хімічна і корозійна стійкість.
   Панелі металосайдингу мають досить високу міцність, що допускає можливість застосування їх навіть при будівництві об’єктів, що не мають огороджень.

 

Ціна металевого сайдингу
На даний момент ціна металевого сайдингу – від 150 до 228 гривень за квадратний метр матеріалу. Якщо ви не хочете втрачати час на детальне вивчення кожного виробника та інших нюансів, звертайтеся до нас, наші фахівці допоможуть з вибором. У нас діє гнучка система знижок, ціна на сайті на композитну черепицю може бути вище, ніж ту яку ми можемо вам надати, телефонуйте і запитуйте ціну і наявність матеріалу на складі.

 

Є питання без відповіді. Наш менеджер проконсультує вас. Звертайтесь!

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?