Металевий сайдинг (металосайдинг) відмінно підійде для облицювання фасаду приватних будинків, бізнес-центрів, адміністративних та промислових об'єктів, торгових павільйонів, складських комплексів, АЗС, автомийок, а також для спорудження паркану.

Використання металевого сайдингу дасть можливість швидко надати екстер'єру будівлі красивий вид, захистити зовнішні стіни споруди від несприятливих атмосферних впливів, а також надійно заховати дефекти поверхні та прокласти комунікації.

 

1ss

2ss

3ss

 


kor11


korab3


korab2Переваги металевого сайдингу
  

Область робочих температур, при яких можна експлуатувати сталевий сайдинг, знаходиться в діапазоні -40 … + 70 ° C. Причому ніякі різкі температурні перепади не можуть нашкодити цьому матеріалу з маленьким коефіцієнтом лінійного теплового розширення.
   Панелі металосайдингу не горять, а, отже, можуть використовуватися як вогнезахист, як додатковий захід щодо запобігання пожежам.
   Сталевий сайдинг – екологічно чистий будматеріал, стійкий до цвілі і грибків.
   Його можна використовувати навіть в агресивному середовищі, завдяки тому, що у сталевого сайдингу висока хімічна і корозійна стійкість.
   Панелі металосайдингу мають досить високу міцність, що допускає можливість застосування їх навіть при будівництві об’єктів, що не мають огороджень.

 

Ціна металевого сайдингу
На даний момент ціна металевого сайдингу – від 150 до 228 гривень за квадратний метр матеріалу. Якщо ви не хочете втрачати час на детальне вивчення кожного виробника та інших нюансів, звертайтеся до нас, наші фахівці допоможуть з вибором. У нас діє гнучка система знижок, ціна на сайті на композитну черепицю може бути вище, ніж ту яку ми можемо вам надати, телефонуйте і запитуйте ціну і наявність матеріалу на складі.

 

Є питання без відповіді. Наш менеджер проконсультує вас. Звертайтесь!

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?