хвилинні побачення пляж підключити в Сновськ Україна знайомства з вашими в Волочиськ Україна знайомства з прискоренням Генічеськ Україна знайомства безкоштовні послуги знайомств у Нововолинськ Україна знайомства метро поблизу Світловодськ Україна знайомства курсантом кращий підключення безкоштовно Немирів Україна швидкісні знайомства чорні Баштанка Україна це нове чорне побачення Петрово-Красносілля Україна пума знайомства знайомства огляди в Новгород-Сіверський Україна найкращі знайомства швидкісні знайомства Лохвиця Україна центральні сайти серйозні сватання найкращі місця для підключення поблизу Мукачево Україна додаток для знайомств місто Прилуки Україна знайомства для людей похилого віку Полтава Україна знайомства з дівчиною в Любомль Україна безкоштовні сайти знайомств Харків Україна місто сайти arrive побачення знову Козятин Україна безкоштовний сайт знайомств поблизу Бахмут Україна автоматичне підключення в Жмеринка Україна знайомства Роздільна Україна безкоштовні сайти лесбіянок знайомств в Рівне Україна місцевий підключити в Олешки Україна 40-100 pips iPhone5sスパイアプリ Best Broker Forex ECN Italiano dating agency man near New Haven USA

Водостічна система - важлива складова покрівлі. Сучасні водостічні системи являють собою сукупність різноманітних елементів, які монтуються на фасаді і покрівлі будинку і є невід'ємною частиною його покрівлі.

 strugalogo river 1Gamrat png 03photohant516logo aqueduct

Водостічна система була створена спеціально для того, щоб здійснювати відведення будь-яких атмосферних опадів і захищати фундамент, фасад та покрівлю будівлі від їх негативного впливу. Як правило, сьогодні водостічні системи не тільки з труб, але і з жолобів і інших додаткових комплектуючих, які і формують зовнішнє водовідведення, який збирає опади у одну воронку і виводить їх до місця стоку.

Пам'ятайте, що створення водовідводу краще довірити професіоналам, тому що тільки так ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що матеріал буде підібраний правильно, а сама система надійно захистить цоколь, зовнішні стіни і дах від будь-яких пошкоджень.

У нашому каталозі представлені матеріали, які допоможуть кожному створити не просто функціональний і технологічний водостік, але ще і за допомогою нього оригінально декорувати свій будинок, адже ми представляємо матеріали для водостічних систем, виконаних з різних матеріалів, в різноманітних стильових рішеннях і широкій палітрі кольорів. Саме тому, представлені в нашому каталозі матеріали, допоможуть перетворити будь-яку споруду, поліпшивши її зовнішній вигляд, додавши стилю і естетичності.

У нас ви можете купити водостічні системи, які можна встановлювати і експлуатувати на покрівлях різних конфігурацій і розмірів та найрізноманітніших типів покриттів.

 

vod

 

 

1. Ринва

2. Муфта ринви

3. Лійка

4. Кут внутрішній

5. Кут зовнішній

6. Кронштейн ринви

7. Заглушка ринви права

8. Заглушка ринви ліва

9. Заглушка ринви універсальна

10. Водостічна труба

11. Муфта водостічної труби

12. Коліно 67.5%

13. Коліно двухраструбне

14. Хомут водостічної труби

15. Ревізія

16. Трійник

17. Перехідник

18. Перехідник

19. Стальний крюк

20. Фільтр - відстійник

 

Всі комплектуючі до водостічних систем є в наявності. Менеджер допоможе з вибором і надасть консультацію.

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?