pochemu sektsionnyie vorota luchshe chem metallicheskie

Секційні ворота відрізняються високою функціональністю і їх переваги перед іншими видами просто незаперечні. Ворота складаються з декількох секцій, що мають рухоме з'єднання і відкриваються вони, піднімаючись вгору і їдучи під стелю.

Рух здійснюється по спеціальним направляючим, так що підйом відбувається впевнено і безпечно.

Основний плюс таких воріт - компактність. Завдяки особливостям своєї конструкції, вони абсолютно не потребують простору перед воротами, яке необхідно для відкривання воріт інших конструкцій. Наші ворота без труднощів закриваються і відкриваються вручну, для цього вам потрібно докласти зусиль близько 15 кг, але спеціально для тих, хто по справжньому цінує комфорт і функціональність ми можемо обладнати ваші ворота автоматичними органами управління.

Автоматичні ворота обладнані спеціальним електроприводом на дистанційному керуванні, яке в рази підвищує зручність і простоту використання воріт. Це стане справжнім порятунком в погану погоду і обов'язково сподобається вашій родині!

Рівень безпеки воріт "Alutech" відповідає всім європейським нормам. Це одна з важливих особливостей даних воріт. По-перше все зроблено так, щоб нікому не защимило пальці або руку при експлуатації. По-друге, всі механізми мають страхувальні пристрої, тому ймовірність зриву і неконтрольованого опускання воріт вкрай мала. Також в програму закривання / відкривання автоматичних воріт вшита автоматична аварійна зупинка і відкривання, якщо ворота натрапили на опір. Навіть якщо ви випадково закрили ворота, а в отворі стоїть машина або людина - не варто переживати, система спроектована так, щоб і не завдати шкоди і мінімізувати можливий збиток.

Ми користуємося тільки кращими комплектуючими для виготовлення воріт. Ресурс автоматики і пружин в нашій продукції розрахований на 25000 відкриттів і закривань, що відповідає приблизно 17 років постійної щоденної роботи.

Конструкція секційних воріт дозволяє дуже швидко і просто замінювати вийшли з ладу частини і компоненти, так що весь можливий ремонт проводитися дуже просто і швидко, а головне не вимагає демонтажу конструкції.

 

Виготовимо та встановимо ворота по вашим розмірам в самий короткий термін

 

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?