Водосховище Кременчуцької ГЕС є одним з найбільших в Україні, його площа — 2 квадратних кілометри. Щоб його створити, затопили 25 населених пунктів. Всі вони раз і назавжди зникли з карти України. Зникла історія, зник цілий пласт культури українського народу, зникли родючі землі. Будівництво ГЕС завдало величезної шкоди екосистемі Дніпра. Натомість Україна отримала електроенергію. Ось така ціна гігантського проекту радянських часів. КремГЕС справді вражає. КремГЕС — це третя в Україні за потужністю електростанція.

Вона здатна виробляти ,9 МВт електроенергії. Для прикладу Світловодськ без промислових підприємств споживає 10 МВт на добу. Ще одне спостереження. Усі працівники КремГЕС дуже люблять і цінують свою роботу. Тут високі заробітні плати, гарні умови роботи, а ще тут смачно годують. Звідси тече вода до двох областей та обводнює Інгулець. Світловодськ асоціюється не лише зі світлом та ГЕС. У місті бере свій початок канал «Дніпро-Інгулець», який забезпечує водою сільгоспугіддя Кіровоградської і Дніпропетровської областей, Криворізький гірничорудний промисловий комплекс, а також обводнює річку Інгулець.

Канал був введений в дію у році. Журналісти фестивалю побачили головну насосну станцію управління каналу «Дніпро — Інгулець», яка, до речі, піднімає воду на метрову висоту до водовипускної споруди. Загальна довжина траси каналу становить ,5 км. Про все це журналістам розповіли начальник насосної станції Сергій Бурлака та головний інженер Олександр Панченко. А ще учасників фестивалю дуже вразила територія станції: це справжній приклад садово-паркового ландшафту. Доглядає і створює цю красу Василь Борисенко. У Таловій Балці.

офіційний сайт

Світловодський район дуже багатий на активних і гостинних людей. У селі Велика Скельова, незважаючи на те, що надворі йшов затяжний дощ, журналістів зустріли великою концертною програмою. А ще ми познайомилися з місцевим священиком Сергієм Крайніком, який не тільки лікує духовні рани односельчан, але й займається з дітьми несподівано боксом. До речі, його річний син Роман продемонстрував журналістам свої досягнення і це було вражаюче дійство.

Випала журналістам можливість зустрітися і з настоятелем храму Преображення Господнього в Таловій Балці чоловічий скит , отцем Серафимом. Храм було збудовано у році, до наших днів вціліли тільки стіни.

Сьогодні тут ведуться роботи по його відновленню. Село Талова Балка — унікальна місцевість. Її називають українською Швейцарією.

Світловодськ

Так що приїздіть сюди і переконайтеся самі. Ще один пункт зупинки, який рекомендуємо відвідати, знаходиться зовсім поряд з Талою Балкою — село Озера.


 • ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ – Офіційний сайт Світловодської міської ради?
 • Світловодське бюро правової допомоги!
 • кращий сайт підключення в Саки Україна.

Село стало відоме, і не лише на Кіровоградщині, своїм приватним зоопарком. Тут можна побачити та погодувати екзотичних тварин: ведмедів, тигрів, левів, верблюдів, змій.

Мережа хабів сприяє утвердженню громадянського суспільства в Україні | ПРООН в Україні

Знайомство з «Хвилею». У Григорівській сільській раді. В подальшому стягувач аліментів може самостійно подати заяву з виконавчим листомпро відрахування аліментів за місцем виплати платникові аліментів заробітної плати, пенсії, стипендії або іншого доходу. Однак, батьки мають право укласти договір про сплату аліментів на дитину, у якому визначаються розмір та строки виплати.

Регіональна присутність

Договір укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню. Укладення договору не звільняє того з батьків, хто проживає окремо, від обов'язку брати участь у додаткових витратах на дитину. У разі невиконання одним із батьків свого обов'язку за договором, аліменти з нього можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса. Той з батьків, з ким мешкає дитина, має право звернутися до суду з відповідним позовом.

У такому випадку аліменти на дитину присуджуються або як частка від заробітку, або у вигляді конкретно визначеної суми. Справи розглядаються  місцевими судами за місцем проживання чи реєстрації відповідача. Мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину становить розмір прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку і може бути присуджений судом у разі достатності заробітку платника аліментів.

У році прожитковий мінімум на дітей становить:. Однак є виключення. Якщо платник аліментів має нерегулярний дохід, суд може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі, яка підлягає щорічній індексації. Для призначення тимчасової допомоги одержувач подає органу соцзахисту населення за місцем проживання перебування :. Так, законодавством передбачені випадки, коли аліменти можна стягнути за минулий час, але не більше ніж як за 10 років та окремі підстави, коли аліменти стягуються за весь час. Після набрання рішення суду законної сили,  стягувач подає до органу державної виконавчої служби або приватному виконавцю заяву та виконавчий лист.

На підставі цих документів виконавець відкриває виконавче провадження. Під час виконання у примусовому порядку виконавець вживає заходи примусового виконання. Якщо боржник працює або отримує пенсію державний виконавець виносить постанову, яку направляє за місцем роботи боржника або за місцем отримання пенсії для утримання аліментів.


 1. сайти знайомств тануть поруч Каховка Україна?
 2. знайомства з вашими близькими Волноваха Україна.
 3. чорні швидкісні знайомства поблизу Камянка-Дніпровська Україна.
 4. У разі якщо розмір заборгованості зі сплати аліментів перевищує 3 місяці:. Якщо боржник ухиляється від виконання рішення та має заборгованість, виконавець застосовує до нього санкції та обмеження встановлені законом. У разі відсутності відомостей про місце перебування боржника, за поданням виконавця судом виноситься ухвала про розшук боржника.

  Якщо розмір заборгованості по сплаті аліментів перевищує 4 місяці та 3 місяці для батьків важкохворої дитини встановлена можливість накладення обмежень на неплатників аліментів щодо:. Крім того, передбачені обмеження щодо перебування на державній службі. Також  боржник з аліментів  не може впливати на рішення про тимчасовий виїзд дитини за межі України. Не менш дієвим є запровадження фінансових санкцій, передбачено штраф за несплату аліментів залежно від суми заборгованості:. Також, в законах ми передбачили відповідальність для неплатників аліментів у вигляді суспільно корисних робіт, адміністративного арешту та позбавлення волі.

  Від себе можу додати:пакет законів ЧужихДітейНеБуває дійсно працює, про що свідчать результати за рік,  коли боржники сплатили 4,6 млрд грн аліментів на користь тис дітей та майже 50 тис документів  було відкликано через відсутність претензій до боржника. Якщо у вас залишились питання з цього приводу, будь ласка, телефонуйте до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером  0 , цілодобово та безкоштовно в межах України.

  В центрах та бюро надання безоплатної правової допомоги по всій країні ви можете отримати юридичну консультацію та правовий захист.

  Мережа хабів сприяє утвердженню громадянського суспільства в Україні

  Упродовж січня року завдяки реалізації ініціативи ЧужихДітейНеБуває фінансову підтримку від своїх батьків отримали 6  дітей із Кіровоградщини. Про це повідомив очільник обласного управління юстиції Вадим Гуцул. Як це вдалося? Ми застосували найрізноманітніші заходи примусового впливу. Зокрема понад 93 тис грн отримав хлопчик Артем із Кіровоградщини після того, як у його батька арештували автівку й успішно реалізували її на аукціоні», — розповів посадовець.

  За словами Вадима Гуцула, ще одним значним стимулом виплатити борги на користь власних дітей стало обмеження боржників у праві залишати територію України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати. Окрім цього, було складено 1 адміністративних протоколів про вчинення боржниками адміністративних правопорушень.