Музей буде відкритий всі дні крім понеділка. На час дії карантинних обмежень відвідати музей можна за попереднім записом через телефон адміністратора: Під час урочистого відкриття конкурсу, організатори привітали усіх учасників та наголосили на тому, що поезія видатного митця Тараса Шевченка залишається актуальною більше століття.

Заходи - Миколаївська міська радa

Вона сприяла встановленню української нації у найскладніші часи нашої історії. І нині вона гуртує українців. Тарас Шевченко завжди був попереду всіх у боротьбі за українську державу. Своїми безсмертними віршами утверджує вільну, незалежну Україну. Конкурс "Заповіт" традиційно відбувався у двох залах одночасно. Старшу групу оцінювало: журі в складі голови Юрія Діденка — президента фонду «Дітям України», голови обласної організації Народного Руху України, Сергія Гололобова —керівника управління культури Вітовської райдержадміністрації, Віри Марущак — голови спілки письменників Миколаївської області.

Молодшу групу оцінювало журі в складі: Леоніда Дудюка —кандидата філологічних наук, Ірини Бабич — заступника виконавчого директора фонду «Дітям України», Ігоря Черпіти поета, заступника голови обласної організації Народного Руху України. В конкурсі взяли участь близько учасників з міста та області.

Реєстр програми Культура. Туризм. Регіони

Також були представлені ліцеї та заклади вищої освіти. Серед глядачів були військовослужбовці частин розміщених в місті. Кривоносова С. Учасниками заходу стали понад школярів міста, області та молодих дипломатів з Києва і Запоріжжя. Усі учасники поділені на команди, кожна з яких представляє окрему країну. Громадською організацією «Миколаївська обласна молодіжна організація «Перлина» за підтримки управління молодіжної політики було реалізовано проєкт «Фестиваль талантів «Святий Миколай», який проходив впродовж грудня місяця в усіх районах м.

Миколаєва для дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених родин та дітей учасників ООС. Фестиваль талантів зібрав навколо себе чимало обдарованих творчих колективів та допоміг талановитим дітям показати найкращі новорічні номери для особливих глядачів. У суботу, 14 грудня, в Миколаєві стартував завершальний етап ІХ фестивалю цікавої науки «Молодіжна хвиля» освітнього проєкту «Крок до науки». Форум проходить на базі Миколаївського Національного Університету ім. Сухомлинського та за підтримки Миколаївського міського голови О.

Сєнкевича, а також управління молодіжної політики міської ради. Основна ідея науково-дослідницького фестивалю — дати можливість молоді вийти за межі звичного процесу навчання та ініціювати власні проєкти і розробки, проявити себе, як справжніх винахідників та науковців.

Міжнародне шлюбне агентство №1 в Україні!

Серед його учасників - студенти, викладачі, вчителі фізики, учні шкіл міста Зібрання привітав начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко. Це стало можливим і завдяки вашому молодіжному проєкту «Молодіжна хвиля», який сьогодні підбиває підсумки. Ви всі — дуже розумні та кмітливі хлопці та дівчата. Продовжуйте займатися наукою, саморозвитком, - сказав Олександр Рябенко. За традицією начальник управління молодіжної політики вручив кращому майстру Кубок міського голови.

Цього року ним став Олександр Толмачьов. Також Олександр Рябенко передав сертифікату на поїздку до Музею цікавої науки. Туди відправляться переможці фестивалю «Молодіжна хвиля». Місто Миколаїв у фіналі представляла потужна команда, в яку входили представники місцевої влади, бізнесу та громадського сектору Перший заступник міського голови Миколаївської міської ради — Володимир Криленко; начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради — Олександр Рябенко; заступник начальника-начальник відділу по роботі з інститутами громадянського суспільства управління молодіжної політики Миколаївської міської ради — Максим Туз; проектний менеджер КУ «Агенція розвитку Миколаєва» — Анна Ганжул; менеджер осередку Української Академії Лідерства — Олександр Медведєв; голова платформи «МрійДій» — Максим Бревда; голова ГО «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ» — Юлія Болгак; голова ГО «Правозахисне об'єднання «Ти ж юрист» — Аліна Єремєєва.

Делегація із Миколаєва презентувала основні досягнення в молодіжній політиці у нашому місті, діючі програми «Індекс благополуччя молоді», «Громада дружня до дітей та молоді», розповіла про партнерську взаємодію між бізнес платформою «МрійДій» та молоддю міста, здобутки молодіжних громадських організацій, та інше. Делегації від міст-фіналістів за участі представників міської влади та молоді будуть аргументувати чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України року.

Перший етап відбору був складний і неймовірно мотивувальний для усієї Наглядової Ради. Усі 48 міст продемонстрували ріст в порівнянні з попередніми роками, динаміку в своєму розвитку і новий рівень діалогу молоді і муніципалітетів. Перший день конференції розпочався з привітальних слів організаторів — голови правління ГО «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ» Юлії Болгак та виконавчого директора ГО «Правозахисне об'єднання «Ти ж юрист» Аліни Єремєєвої. Також, з вітальними словами виступили начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради — Олександр Рябенко, начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області — Роман Возняк та директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області — Наталія Гнатуша.

Миколаїв» — «Майстер-клас від ведучих програми на радіо». Почесним спікером заходу став міський голова — Олександр Сєнкевич. Сухомлинського відбулось урочисте засідання Вченої ради університету, присвячене святкуванню річниці з Дня народження В. Сухомлинського і ї річниці з Дня заснування університету.

До проведення засідання Вченої ради університету долучилися представники Миколаївської міської ради, серед яких був і перший заступник міського голови — Криленко Володимир Ігорович, який привітав і нагородив подячними листами Миколаївського міського голови кращих студентів університету за активну громадську діяльність, організацію роботи органів студентського самоврядування, участь в суспільних заходах міського рівня, наукові та спортивні досягнення що прославляють місто Миколаїв, а також з нагоди святкування ї річниці з дня створення МНУ ім.

Крім того, ректор МНУ ім. Сухомлинського Будак Валерій Дмитрович, разом з профспілкою студентів нагородили успішних здобувачів вищої освіти та викладачів грамотами та подяками від університету, привітавши їх. Українські працедавці підтримали ідею працевлаштування молодих людей та підписали «Пакт заради молоді». Ініціатива покликана об'єднати бізнес, державу, молодь та громадський сектор з метою створення ефективної платформи для співпраці. Український пакт став продовженням загальноєвропейської ініціативи, заснованої в році» - коментує Юлія Болгак, менеджерка молодіжних проектів Центру розвитку корпоративної соціальної відповідальності.

За словами Олександра Рябенка, начальника управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, в Миколаєві наразі проживає тисяч людей віком від 18 до 35 років і проблема трудової міграції, через відсутність гідної оплати праці та комфортних умов для розвитку, є. Ми відібрали 30 учасників, які наступний місяць будуть працювати над прокачкою базових навичок майбутнього — розвивати критичне мислення, креативність, емоційний інтелект, будуть вчитися приймати рішення тощо.

Все — задля гармонійного розвитку та подальшого працевлаштування. Ці навички потрібні не тільки для того, щоб мати успішну кар'єру, а й для особистого розвитку» - додав Фарух Мірзоєв. Під час завершення програми учасники зможуть представити свої резюме місцевим роботодавцям та отримати омріяне запрошення на роботу. Святкування розпочалось з гала-параду участь в якому взяли молоді миколаївці та співробітники управління молодіжної політики Миколаївської міської ради. Понад осіб сформували масштабний молодіжний блок гала-параду, який складався із студентства миколаївських вишів, кожен з яких представляв свою унікальну особливість.

Студенти МНУ ім. Сухомлинського представили освітній проект «Крок до нау ки». Проект «Крок до науки» реалізовується студентами та викладачами кафедри фізики та математики МНУ імені В. На гала-параді «Крок до науки» презентував студію «Bank of Science».

Шлюбне агенство № 1 в м. Рівне

Студія представила винаходи видатних науковців, вчених, інженерів, техніків, яких спеціально до урочистого свята обрала молодь проекту. Кращі майстри презентували цікаву науку за допомогу обладнання, зробленого власноруч. Фестиваль Poetic Dragon Boat Festival став одним з цьогорічних переможців конкурсу проектів розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання міської програми «Молодіжна політика» на роки, яким надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів, а організатором фестивалю виступила ГО «Студентський парламент Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова».

Миколаївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел, експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», авторська школа Ганни Матвєєвої представила миколаївцям екзотичну платформу з презентацією Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека», який увійшов в ТОП фестивалів світу. Студенти ЧНУ ім. Крім того, на вул.

Космічний воркшоп: як працює data science

Соборній між вул. Адмірала Макарова та вул. Шевченка з до працював Молодіжний квартал. Головною ізюминкою якого стали молодіжні та драйвові фотозони, які подарували миколаївцям безліч яскравих вражень та фото на пам'ять про річницю м. Мультифестиваль «Студентська республіка» вже багато років є культовою подією літа. В цьому році, липня, на березі чорного моря в сонячному місті Очакові зібралися представника молоді.

Не паліть суху траву, не нищіть ліс і живі істоти!

Фестиваль традиційно розділився на дві частини: інтелектуальну і фан-частину. Учасники інтелектуальної гри розробляли проблемні завдання і намагались створити єдиний план модернізації Миколаївської області. Експертами «Студентської республіки » стали: політичний технолог — Андрій Острів і кандидат історичних наук, викладач ЧНУ ім. Петра Могили — Віктор Погромський. Розважальна частина включала в себе спортивні ігри, фестиваль фарб Холлі, настільну гру «Cash flow», «Що? Найголовніша подія мультфестивалю це — вибори. В цьому році в передвиборній гонці зійшлися Сергій Красюченко — студент Миколаївського національного аграрного університету та Вікторія Батузова — студентка Чорноморського національного університету ім.

Петра Могили. Кандидати представляли свої програми, дискутували, дебатували і реєстрували свої партії. Новообраний студентський мер і магістрат представлятимуть Миколаївську область на фіналі Всеукраїнського мультифестивалю «Студентська республіка», який відбудеться в серпні місяці на День Незалежності.

Організатором заходу виступив Експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» м. Миколаєва, Миколаївський муніципальний академічний коледж за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради. Відкривав захід начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради — Олександр Рябенко, який привітав усіх присутніх, привітав з Днем молоді та Днем Конституції України, побажав завжди залишатися молодими, креативними та цілеспрямованими.

Кишинів Молдова. Для учасників фестивалю пройшли відбіркові тури за номінаціями, цікаві розважальні заходи, конкурс фігур на піску, виставка робіт учасників фестивалю, майстер-класи з хореографії від Григорія Чапкіса, видатних митців української естради, членів всеукраїнської спілки майстрів, Спілки художників України.