Сплав по річці Орель на байдарках «Казкова Орель» Сплав на байдарках по одній з найчистіших річок Європи - Оріль. Вода в Орелі прозора, а її екосистема налічує безліч видів птахів, риб і навіть річкових черепах. Береги річки петляють і звиваються, створюючи неймовірно мальовничий маршрут, який не залишить вас байдужими. Сплав на катамаранах по Дністру «Знайомство з Дністровським каньйоном» Сплав по Дністровському каньйону, який всього за 3 дні познайомить з великою кількістю природних та історичних пам'яток Дністра і його околиць. Це скорочена версія нашого традиційного сплаву по Дністру спеціально для тих, хто хоче заощадити відпустку і активно відпочити на річці.

Сплав по Орілі на байдарках «Романтична Оріль» Всього три дні для знайомства з чарівною Оріллю, однією з найчистіших річок України. Річкові черепахи і білі чаплі, латаття і лілії, плавні і лабіринти в очеретах, кришталево чиста вода і багато іншого ви зможете побачити в цьому короткому, але дуже насиченому сплаві. Сплав по Дністровському каньйону «Фортеці Поділля» Продовження подорожі по Дністровському каньйону, по якому, створюючи численні меандри, петляє могутній Дністер.


 1. Напрями - Сплави!
 2. оголошення поблизу Зугрес Україна.
 3. Новгород-Сіверський район — Вікіпедія.
 4. Новгород-Сіверський район — Вікіпедія?
 5. обідні побачення Миколаїв Україна!
 6. локальне підключення в Макіївка Україна.
 7. Тур походи і автотури.

Вас чекають нові мальовничі краєвиди і нові пам'ятки природи, нові водоспади і стрімкі скелі. Родзинкою сплаву по Дністру буде Хотинська фортеця, стіни якої височіють над неспішними водами Дністра. Подорож закінчиться в казковому містечку Кам'янець-Подільський, де сконцентровані дивовижні пам'ятки, в тому числі і величний замок.

Музеї та заповідники Чернігівщини пропонують безкоштовні екскурсії

Сплав по Південному Бугу «Середнє Побужжя», Вінниця Дивовижна подорож по просторах Середнього Побужжя, мальовнича природа якого з перших хвилин остаточно і безповоротно полонить вас. Сплав по Південному Бугу - це зелені круті береги і гранітні скелі, які нависають над рікою, це старовинні водяні млини і справжнісінькі пороги, це динаміка, драйв і відпочинок, справжнісінький активний відпочинок.

Сплав на байдарках «Судость і Десна» Сплав на байдарках по річці Судость і верхній частині річки Десна познайомить з маловідвідуваним районом України, де ще можна зустріти практично незайману природу, трохи відпочити від цивілізації і помилуватися барвистим заходами. Крім самого сплаву на байдарках нам належить познайомитися з одним з найдавніших міст України - Новгород-Сіверським, яке розкинулося на правому березі Десни. По можливості сплав буде доповнений риболовлею, так що в меню повинні бути рибні страви, якщо рибалка не схибить: 1 2 3 4 5 6 днів.


 1. знайомства місто місто в Генічеськ Україна;
 2. Навігаційне меню?
 3. сайти знайомств у місті Жданівка Україна.
 4. Навігаційне меню.
 5. Клуби любителів кіно та соціальних змін.
 6. безкоштовні міжрасові знайомства поблизу Красноград Україна.
 7. огляди знайомств Чернівці Україна;

Сплав на байдарках по річці Снов «Снов та його сни» Сплав на байдарках по річці Снов заведе нас на північ України, звідки мальовнича рівнинна річка неспішно несе свої води до злиття з більш великою Десною. У цьому краю своя надзвичайна атмосфера, де повітря пахне туманами, а вечорами можна слухати живе дихання річки, де села практично не змінилися за останні десятиліття і де все ще раді втомленим мандрівникам, які не проти покуштувати дарів місцевих господарств.

Ну і в фіналі буде стародавній Чернігів, який познайомить нас зі своїми таємницями і порадує своєю архітектурою. Раніше його автор і модератор Михайло Шевельов робив короткі лекційні вступи перед кінопоказами та сідав дивитися кіно на проєкторі разом із глядачами ками. А тепер, коли клуб на період карантину перейшов в онлайн-формат, він записує відеоподкасти, які є у вільному доступі на youtube-каналі майстерні. Таку вимушену діджиталізацію проєкту підтримав Європейський Союз грантова програма House of Europe. Для цього команда кураторів разом із митцями подорожує селами, містами, безкоштовно проводячи виставки, майстер-класи та інші події освітнього напрямку для місцевого населення.

Поки що відомо небагато прикладів існування кіноклубу в телевізійних або медіа-платформах. У виданні «Українська Правда» заснували «Кіноклуб УП» , перший показ якого відбувся онлайн на початку жовтня. До перегляду та дискусії були запрошені учасники ці Клубу УП — читачів ок , що підтримують ресурс фінансово. Організатори запропонували купити квиток на фільм на українській онлайн-платформі Takflix , подивитись його самостійно й зустрітись на онлайн-обговоренні з режисером фільму та журналістом.

Інтенцією до створення кіноклубу, стало бажання видання підтримувати контакт із читацькою аудиторією, залучати її до інтелектуальної бесіди. Ще одним прикладом є кіноклуб на базі телеканалу «UA: КУЛЬТУРА». Загалом платформа активно сприяє популяризації українського, маючи окремі програми про музеї, літературу, музику та кіно. Тож кіноклуб «:КіноКульт» та «:КіноКульт Фест» стали логічним офлайновим продовженням їхньої діяльності, що, окрім того, дозволяє команді зблизитись з аудиторією, краще зрозуміти її вподобання.

Новгород-Сіверський район

Тут показують й обговорюють переважно українське кіно, яке, до речі, обирається разом із глядачами ками шляхом голосування прямо на зустрічах. Відмінною рисою кіноклубу є його локації. Покази проходять у різних приміщеннях модерністської споруди телецентру «Олівець»: у бомбосховищі, на даху 24 поверхи! А за теплої погоди кіноклуб подорожував до Будинку звукозапису й дворика Українського радіо на Хрещатику. Показ у хабі Кіносад «Життєлюб».

Кіноклуби в благодійних фондах, громадських організаціях та інших правозахисних ініціативах допомагають інтегрувати людей, утворити спільноту, підвищити рівень поінформованості учасників ць із певних важливих для організації питань, змотивувати їх до громадської активності тощо. Одним із таких є благодійний фонд «Життєлюб», що прагне забезпечити людям поважного віку повноцінне життя, шляхом організації корисного дозвілля, надання адресної допомоги тощо.

У році фонд відкрив хаб кіносад «Життєлюб» на раніше занедбаній території літнього кінотеатру в Гідропарку. Засновники разом із партнерами фонду зробили реконструкцію й відкрили простір із кінозалою, спортивним майданчиком, сценою, місцем для настільних ігор. Хтось проводив весь день у просторі, але багато людей приїжджали саме на кіно. Цікавий факт — для того, щоб потрапити у простір, треба бути старшим за 55 років.

Таким чином, Ба та Ді можуть зводити онуків та дітей у кіно, тобто фонд створює привід для взаємодії поколінь», — ділиться виконавчий директор фонду, Дім Заражевський. Скоріш за все, ви легко пригадаєте міський кіноклуб, заснований синефілами ками , журналістами ками , активістами ками або ж іншими переважно залученими у сферу культури ініціаторами ками. Такі незалежні від організацій клуби є одними з найпоширеніших. Зазвичай їх координують невеликі команди схожих за поглядами людей, які разом розробляють концепцію, створюють логотип,  обирають локацію. Вони часто створюються на противагу комерційним кінотеатрам, підкреслюючи в концепціях орієнтацію на авторське кіно.

Діяльність команди є волонтерською, але можуть підтримуватися українськими та міжнародними грантами.

ДАВНЯ УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

Зазвичай відвідування клубу безкоштовне для всіх, іноді вітаються благодійні внески. З інтенцією популяризувати авторські картини виник найстаріший із діючих кіноклубів України — « Сходження» в Запоріжжі. Його в році заснував журналіст Сергій Колосов, а першим керівником став викладач Володимир Кириченко.

ДАВНЬОУКРАЇНСЬКЕ ЛІТОПИСАННЯ

Команда чимало може розповісти про річну історію діяльності клубу, що вона частково й зробила в му році, видавши книгу й знявши документальний фільм «Люди, роки, фільми». Оскільки він був осередком вільнодумства в ті часи, то постійно перебував під наглядом КДБ. У році за організацію несанкціонованого перегляду фільму Андрія Тарковського «Дзеркало» Володимир Кириченко культова особистість у Запоріжжі поплатився роботою викладача Запорізького педагогічного інституту. Йому довелося полишити і керівництво клубом, аби не наражати його на небезпеку закриття», — Ігор Гармаш , громадсько-культурний діяч, президент Центру мистецтв «Арт-Простір» Запоріжжя.

Команда розповідає, що зазвичай на щотижневі покази в залі Центру мистецтв «Арт-Простір» приходила різнорідна аудиторія віком від 18 до Міські кінолуби не є стаціонарними, тож позбавлені переваг, які може надавати організація, наприклад, уже сформовану аудиторію, постійну локацію, технічне обладнання. Так київський кіноклуб Polotno за своє дворічне існування змінював локацію чотири рази. Команда влаштовувала легальні кінопокази в джаз-клубі «Музичний простір МК», громадському ресторані Urban Space , просторі Освіторія, а останні рази — в кінозалі культурного центру «Арт-Братислава».

Співзасновник Polotno, кіножурналіст Алекс Малишенко , розповідає, що команда центру давно мріяла про кіноклуб у своїх стінах, тож це дозволило швидко домовитись про взаємовигідні умови й продовжити проводити кінопокази безкоштовно для відвідувачів ок.

Першопочаткова мета існування клубу не змінилась — надання можливості дивитись й обговорювати знакові документальні фільми в кінозалі. Цього року за підтримки Українського культурного фонду почався новий сезон, присвячений документальній есеїстиці. Схоже, це перший кіноклуб в Україні, діяльність якого підтримала українська державна установа, що свідчить про легітимізацію формату як освітнього та окремого від комерційного. Також цікаво й особливо актуально в несприятливі для культури карантинні часи, як кіноклуби можуть підсилювати один одного.


 • Маршрути - Сплави.
 • знайомства місто в Носівка Україна.
 • знайомства понад 40 поруч Покровськ Україна.
 • сайт знайомств додаток в Українськ Україна;
 • Новгород-Сіверський.
 • безкоштовний додаток для знайомств поблизу Чорноморськ Україна.
 • одна ніч підключення поблизу Полтава Україна;
 • Організації, що працюють у напрямках кіноіндустрії, зазвичай є правовласниками фільмів. Вони засновують кіноклуби, щоб популяризувати матеріали, до виробництва або збереження яких мають відношення. Також використовують як джерело прибутку. В Україні однією з таких інституцій є «Довженко-Центр» — державний кіноархів, в якому зберігається, досліджується й популяризується понад 6 тисяч фільмів. Восени го Центр оголосив про відкриття Кіноклубу Oldschool , покази в якому проходять сезонами: кожен зосереджений на певному десятилітті розвитку українського кінематографу.

  Так глядачі ки вже подивилися архіви х та х. Перед початком фільму співробітники ці кіноархіву представляють стрічку аудиторії, окреслюючи контекст її створення, звертаючи увагу на характерні стильові режисерські ознаки та загальний вплив твору на розвиток кінематографу. Інший приклад — громадська організація Сучасне Українське Кіно СУК , яку в році заснувала група молодих кінематографістів. Серед низки форматів заходів, що сприяють досягненню мети, команда створила проєкт «Кіносереда» , в межах якого організовує кінопокази й майстер-класи.

  Тут пропонують познайомитись із молодими українськими режисерами ками , чиї картини не йдуть у прокаті в кінотеатрах, а отже часто залишаються невидимими для широкої аудиторії. Команді доводилось часто змінювати локації для показів, від типу оренди якої залежали й умови відвідування для глядачів ок. До речі, у наступному році «Кіносереда» продовжить свою діяльність завдяки гранту УКФ. Вище ми вже згадували про платформи «Кіноклуб. Проєкт утворився завдяки активному запиту від відвідувачів ок фестивалю.

  У році, спочатку вузька аудиторія документального кіна, почала стрімко зростати завдяки зусиллям команди Docudays UA. Врешті їй доводилося читати сотні листів щороку із запитами переглянути фестивальне кіно в рідному місті.

  Музеї та заповідники Чернігівщини пропонують безкоштовні екскурсії

  Так народилась ідея створення кіноклубів Docudays UA. За підрахунками команди, щороку кіноклуби збирають близько 52 тисяч людей у містах і селах України. Наразі перегляди й обговорення також проходять в онлайн-форматі. Обираючи фільми для колекції, ми прагнемо розширити діалог про права людини в українському суспільстві, підвищити рівень правової грамотності та громадянської активності в містах і селах України.

  А вже модератори обирають фільми з медіатеки на власний розсуд, відповідно до проблем, які існують в їх регіонах і близькі аудиторії, з якою вони працюють.