Львів, Україна,.

Тульчинське вище професійне училище №41

Project description: «Зірки на Землі» - кроссекторальний соціально-культурний проєкт, що включає в себе розробку та проведення інклюзивного кіно-мистецького воркшопу для дітей із особливими освітніми потребами та нормотипових дітей, а також створення документального фільму в рамках проведення воркшопу з метою підвищення рівня соціальної адаптації та культурної інклюзії дітей з особливими освітніми потребами ООП на базі навчально-реабілітаційного центру «Джерело». У результаті здійснення проєкту діти віднайдуть нові для себе мистецькі інструменти взаємодії та самореалізації.

Крім того розроблені кіно-мистецькі практики зможуть бути залучені в практичну роботу багатьох соціальних установ та реабілітаційних центрів країни. Full name of the organization: Громадська організація "Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо "Веселка ТВ". Київ, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, м. Ужгород, Закарпатська область, м. Умань, Черкаська область, м. Ірпінь, Київська область, м. Полтава, м. Вінниця, м. Завдяки спільній співпраці партнерських організацій і використанню партисипативних методів роботи 70 дітей-переселенців, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт і напівсиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей віком від 6 до 17 років із різних куточків України стануть телеведучими 7 нових випусків циклу дитячих пізнавальних культурно-мистецьких телепрограм із перекладом на жестову мову, що поширюватимуться засобами медійного простору.

Проект одночасно спрямований на посилення інтеграції культури в щоденні громадські практики, розвиток інклюзії включення виключених груп , розширення розуміння ролі культури в житті суспільства та розвиток міжгалузевої співпраці. Project name: Етноосвіта: інноваційна програма для курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників.


  • Італія знайомства в Золочів Україна.
  • знайомства безкоштовних сайтів Чорноморськ Україна.
  • підключення в Баранівка Україна?

Full name of the organization: Комунальний заклад «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради. Рівне, с. Волошки Рівненського району, Рівненська область,. Project description: Проєкт «Етноосвіта» - це створення та апробація програми підвищення кваліфікації вчителів позашкільної освіти та керівників гуртків у напрямку дослідження, збереження та популяризації дітьми та молоддю культурної спадщини Рівненщини на основі пластової методики роботи. Програма «Етноосвіта» після апробації в рамках проєкту передбачена для подальшого використання в освітньому процесі для підвищення кваліфікації педагогів позашкільної освіти, керівників гуртків.

Project name: «DovgeCastrumArt»-новий туристичний культурний бренд Закарпаття. Full name of the organization: Громадська організація "Простір молоді". Cities of implementation: с.

Довге, Іршавський район, Закарпатська область,. Основний продукт проєкту -фестиваль середньовічної культури "DovgeCastrumFest"; Побічні продукти: -інтерактивна світлова інсталяція; -культурно-мистецький простір-«Містечко майстрів»; -контент для наповнення інтернет-ресурсу Креативного хабу-"DovgeCastrumArt" відеоробіт зокрема-віртуальна екскурсія та 8 промо-відео роботи майстрів ; -етнографічня експозиції «Побут та народні ремесла жителів Боржавської долини»" та експозиції-«Історія палацу в полотнах»; -збережено 10 багатовічних лип-памяток природи місцевого значення; -1 велика кованої робота-скульптури, яка розкриватиме основну ідею проєкту; робіт автентичного народного мистецтва; творів художнього мистецтва.

Project name: Імерсивна мобільна платформа "Museums3d". Cities of implementation: Львів,. Project name: Опера Порфирія Бажанського. Від рукопису до аудіосеріалу. В сучасних умовах цифрової реальності і швидких темпів традиційний та високий жанр опери може стати частиною щоденного життя. Аудіосеріал розкриє весь потенціал опери як синкретичного мистецтва виключно аудіальними засобами - замість традиційних декорацій, використання динамічних звукових картин.

Унікальна спадщина культури, що була забута впродовж століття - творчість українського композитора-просвітника Бажанського буде вперше представлена у проекті без кордонів завдяки новаторській колаборації фахівців з медіа, IT та музичного світу. Full name of the organization: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка".

Ми діємо на засадах партисипації та відкриті до співпраці із туристичним, гастрономічним та локальним бізнесом. Наша ідея полягає у створенні публічного культурно-туристичного продукту, який доступний у декількох форматах: аудіо, відео та друкованих продукціях. Використовуючи їх Ви маєте можливість спланувати самостійну мандрівку маловідомими місцями, а також скористатись послугами наших туристичних партнерів, які допоможуть Вам поринути у минулу епоху та заново відкрити для себе здавалось добре відомі місця та локації.

У нашому проекті ми не розповідаємо про Івана Яковича Франка, у цьому проекті він виступає провідником, себто туристичним гідом, який розповідає власну історію, змінюючи Ваш погляд на минуле.

1. Сергій Дичек

Project name: "Людині — медицина і музика" - мистецький медико-соціальний проект для допомоги хворим на рак та діабет в час пандемії COVID Full name of the organization: Харківський національний університет мистецтв імені І. Cities of implementation: Україна,. Project description: Мета проєкту — покращення якості життя хворих на рак та діабет завдяки синергії музики та медицини із використанням інтерактивних підходів.

В умовах соціальної самоізоляції вказаних пацієнтів, що посилюється під час пандемії COVID, поєднання спеціальної серії онлайн-концертів класичної, джазової музики та медичних компонентів дозволить спілкуватися хворим між собою, музикантами і лікарями. Цей проект допоможе привернути увагу громадськості до ролі мистецтва як інструменту вдосконалення багатьох медичних та соціальних питань, стимулюючи дискусії щодо вивчення можливості поєднання медичних методів лікування з музичним мистецтвом.

Project name: Жінки і цифри. Full name of the organization: Харківська громадська неприбуткова організація «Сучасна жінка». Cities of implementation: Східна Україна,. Project description: Проект «Жінки і цифри» спрямований на створення міні-серіалу та тематичного перформансу, які відображають реалії роботи бухгалтерок, фінансисток та аудиторок і базуються на особистих історіях.

Тульчин | Знайомства 💗 | Вінницька область — mistaUA

Результати проєкту: 1 міні-серіал, який допоможе подолати стереотипи про жінок у сфері управління фінансами і надихнути професіоналок на реалізацію творчого потенціалу, 2 перформанс про жінок у сфері управління фінансами, 3 сайт проєкту, на якому розміщено міні-серіал, відео перформансу, розроблені інформаційні матеріали.

Для цього будуть проведені бізнес- та мистецькі воркшопи, які допоможуть жінкам почуватись більш впевнено, управляти командами і реалізувати свій творчий потенціал. Заплановані заходи спрямовані на підвищення престижу професій у сфері управління фінансами. Project name: Обережно крихке: розробка та запуск театральної школи. Full name of the organization: Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки.

Разом з нашими партнерами з Освітнього центру з прав людини у Львові та Арт Центру Фабрика Повидла ми хочемо розробити програму школи театрального мистецтва, котра дасть можливість мешканцям міста через інструментарій театру набувати софт-скілів таких як емпатія чи прийняття іншостей; відновлювати власне відчуття впевненості та безпеки; а також формувати відчуття довіри до людей та прийняття одне одного в пост-карантинний час. Project name: Міста Погориння. Full name of the organization: Громадська організація "Клуб історичної реконструкції "Оствиця". Рівне, смт Гоща, Гощанський р-н, Рівненська обл.

Хотин, Рівненський р-н, Рівненська обл. Білів, Рівненський р-н, Рівненська обл. Кунин, Здолбунівського р-ну, Рівненської обл. Варковичі, Дубенського р-ну, Рівненської обл. Project description: Проєкт передбачає створення унікального туристичного продукту на основі ефективного використання культурної спадщини Рівненщини, а саме древніх поселень доби Русі — городищ. Буде прокладено та промарковано близько км туристичних маршрутів, описано не менше 50 цікавих місць, які варто відвідати.

Основну увагу буде акцентовано на давні городища, як місця які мають пізнавальну, історичну, культурну та туристичну цінність. Project name: Культурно-екологічна ініціатива "Місто шумить інакше". Full name of the organization: Громадська організація "Агенція сталого розвитку міста". Cities of implementation: Рівне,.

Project description: Проект спрямований на поєднання екологічної та культурної складової в рамках просвітницької кампанії щодо популяризації бережного ставлення до зелених насаджень серед жителів міста Рівне. Окрім виховної частини проект передбачає створення офіційної документації та оцифрування найстаріших дерев в місті для уможливлення їхнього збереження на державному рівні.

Project name: Розробка методології та пілотна імплементація маркування історичних атракцій в малих містах України. Ядро Острога — культурна інтервенція в минуле задля подорожі в майбутнє. Competition type: National. Cities of implementation: Острог, Острог, місто 1 обране під час конкурсу, місто 2 обране під час конкурсу, місто 3 обране під час конкурсу, місто 4 обране під час конкурсу, місто 5 обране під час конкурсу,.

Project description: Метою проекту розробка методології та пілотна імплементація маркування історичних атракцій в туристичний маршрут. Ціль 1. Розробка іміджевого туристичного магніту -інтерактивного туристичного маршруту з маркованого малими пластичними формами з нанесеними QR кодами Острог. Результат : зібрано базу знань історико- культурні цінності;сформовано 25 локацій на яких розміщено малі пластичні форми скульптури вздовж туристичного маршрутуз занесенням на карту та інтерактивну платформу. Ціль 2. Формування методології розробки іміджевого туристичного продукту-туристичного магніту у вигляді інтерактивного туристичного маршруту маркованого малими пластичними формами з нанесеними QR кодами для міста Острог.


  • 2. Сергій Рацун.
  • місто швидкісних знайомств поблизу Горішні Плавні Україна.
  • Знайомства з дівчатами в Тульчині!

Результат : Узагальнено отриманий досвід та знання та сформовано методологію. Ціль 3. Поширення та мультипікація досвіду на 5 малих міст України.

Усі загиблі на Донбасі 2021 року: згадаймо їхні імена й обличчя

Результат: Методологію імплементовано в 5 міст, визначено їх конкурентні переваги та створено проект туристичного маршруту. Проведено квест. Project name: Історико-культурний екомаршрут "Волинський спадок". Cities of implementation: cел. Олика, Волинська область, сел.

Цумань, Волинська область, сел. Клевань, Рівненська область, с. Деражне, Рівненська область,.