хвилинні побачення Бар Україна

Швидке замовлення таксі в місті Суми ▻ Через додаток таксі ▻ Онлайн Ми є у 32 містах України, а також маємо представництва в Польщі та Литві.

Детальніше Ярослав 45 років Вітаю Жінок з новорічними святами :- Зі свого свідомого життя, завжди прагнув до Детальніше Олексій 45 років З наступаючими святами :- Мені завжди подобалося і подобається жити гармонійним, Детальніше Вікторія 37 років Вітаю Зараз я у Львові, сама львів'янка, є можливість як жити в Австрії так Детальніше Svitlana 45 років Привіт Приємно познайомитись з моїм майбутнім чоловіком на цьому сайті Я чесна Детальніше Хочу сюди! Тільки серйозні знайомства Волочиськ Хмельницька область на Дві Зірки , тут у Вас є можливість познайомитися з красивими жінками і забезпеченими чоловіками!

Не пропустіть своє щастя! Перейти к основному содержанию. Українска Русский English. Главное меню Фотоальбомы. Дмитро 62 роки. Alex 45 років. Сергій 52 роки. Орест 49 років. Alex 63 роки. Артем 54 роки. Оленка 35 років. Vsevolod 49 років. Pavlo 47 років.


 • Останні оприлюднені документи:.
 • Чемпіонат України Перша ліга 2021/21 (7 тур);
 • Знайомства в Волочиську, Хмельницька область | Знайомства в Україні.

Оксана 32 роки. Svitlana 47 років. Mariya 34 роки. Максим 58 років. Віра 59 років. Володимир 59 років. Evgen 61 рік.

Тільки Серйозні Знайомства Волочиськ (Хмельницька область)

Svitlana 48 років. Галина 31 рік. Ярослав 45 років. Олексій 45 років. Вікторія 37 років. Svitlana 45 років. Хочу сюди!


 1. Волочиська міська територіальна громада - вітаємо на офіційному веб-сайті.
 2. найкращі безкоштовні сайти знайомств Жовква Україна.
 3. Главное меню.
 4. Створити Анкету. VIP Анкета. Подобаються жінки, які мають чарівну усмішку. Шлюбне оголошення. Забезпечений, проживаю один, більше двадцяти років в Канаді. Нові Анкети сайту. Щоб попасти сюди , завантажте своє фото. Анастасія, 37 років Вітаю Працюю, забезпечена, чуйна, добра, симпатична, люблю смачно готувати, люблю домашній затишок. Володимир, 59 років Я, забезпечений, маю власний бізнес, люблю подорожі, позитив, відпочинок і лад в сім'ї.

  Матеріальний і житловий Замовити Шлюбне Оголошення. Охорона здоров'я жителів Волочиська до революції року була фактично відсутня. Лікарні в містечку не було. У році тут нараховувалось лише 4 приватних фельдшери, 5 зубних лікарів і техніків, які брали велику плату за лікування, і 4 повивальні бабки. Серед культурних закладів у Волочиську в році працювали клуб, кінотеатр, дві бібліотеки і три книжкових магазини.

  Клуби і бібліотеки були платними, тому ними могли користуватися лише багаті люди. Лютневу революцію в Російській імперії Волочиськ зустрів будучи прифронтовим містечком. На той час у ньому та сусідній Фридрихівці перебувала значна кількість підрозділів російської армії, штаби, військові шпиталі та представники держав Антанти. Волочиськ та навколишні села були переповнені дезертирами, які почувши звістку про революцію покидали фронт. Зросла злочинність. Через залізничну станцію почали йти перші збільшовизовані батальйони та полки, що повертались із фронту, який розвалювався.

  З року аж до повної окупації краю Волочиськ фактично перебував у вирі революційних подій та епіцентрі визвольних змагань, усі ці роки тут точилися запеклі бої між ворогуючими сторонами. В цей період у Волочиську перебували різні підрозділи різних держав та політичних сил, а саме австро-угорські та німецькі окупаційні підрозділи, гетьманські війська, більшовики, війська Директорії, УГА, об'єднані сили армії УНР та ІІ-ї Речі Посполитої. У х роках Волочиськ перебував у складі Української Народньої Республіки, згодом Української Держави гетьмана Павла Скоропадського, після повалення його уряду під владою Директорії.

  Визвольні змагання для мешканців міста і краю цими подіями головно були завершенні. З року охорону державного кордону здійснювали бійці го Волочиського прикордонного загону, який функціонував по липень року. З року Волочиськ — центр району. А наступного року в районі утворюються ТСОЗи і комуни. Темпи колективізації серед районів західної частини Поділля у Волочиському районі були найвищими. За роки колективізації окупаційна радянська влада репресувала в районі 3 осіб, у тому числі осіб було розстріляно, а в році колективізація була повністю завершена.

  У жовтні року організовується Волочиська МТС. В році відкрилась районна бібліотека для дорослих, а в районна дитяча бібліотека.

  Волочиськ — Вікіпедія

  З 1 березня року почала виходити газета «Прикордонний комунар» сьогодні газета «Зоря». З липня року у Волочиськ вступили німецькі війська. В серпні року на околиці м. Волочиськ було розстріляно осіб єврейської національності, у тому числі 22 радянських військовополонених. Купелі було замордовано осіб єврейської національності.

  В період Другої Світової війни в місті діяла підпільна диверсійна група сприяння радянському партизанському рухові. За період війни було вивезено на примусові роботи до Німеччини. Волочиськ захопили радянські війська Територія району остаточно була взята під контроль радянською владою 23 березня року.

  В боях за Волочиськ загинуло солдатів і офіцерів радянської армії , а за район — чол. В цілому війна завдала району збитків на суму З перших днів «звільнення» розпочалася відбудова.

  Вже в березні було відбудовано маслозавод та інкубаторну станцію. В році почав працювати цегельний завод, у році — цукровий. З середини х років упродовж два десятиліття колгоспи району «Червона зірка», «Ленінський шлях», за збільшення виробництва і продажі державі сільгосппродукції, неодноразово були учасниками республіканської та Всесоюзної сільськогосподарської виставки.

  Великі зміни в промисловому і соціально-культурному житті міста і району відбулися в ті роки. В році побудовано плодоконсервний завод, у році — швейну фабрику. В році — філіал ленінградського конденсаторного заводу «Кулон» теперішній «Номінал» , цегельний завод міжколгоспбуду, завод металовиробів «Метеор», хлібокомбінат, в році — комбінат хлібопродуктів, цегельний завод «Керамік», в році — сироробний завод, а також машинобудівний завод філіал Запорізького виробничого об'єднання «Мотор-Січ». У серпні року електрифіковано залізничне сполучення міста.

  Головна сторінка

  Основними видами промислової продукції міста є пересувні електростанції, цегла, металовироби, конденсатори, консерви, цукор, а також понад найменувань товарів народного споживання. У Волочиську є такі освітні заклади дитячих садків на балансі міськради 4 навчання проводиться до 4 класу. Школа мистецтв по вулиці Лисенка 1а будинок дитячої творчості по вул.

  Слави біля міліції, Університет дистанційного навчання «Україна» Лисенка 1а. Через місто проходить залізниця Жмеринка — Львів, на якій існує станція Волочиськ. Також в межах міста проходить «європейська траса» E50 та «магістральна» М Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

  Останні новини:

  Стабільну версію було перевірено 11 липня Волочиськ І, мкрн. Запуття, мкрн.

  Навігаційне меню

  Поділля, мкрн. Цукровийзавод, мкрн. Волочиськ, вул. Докладніше: Голодомор в Україні — Чисельність наявного населення України на 1 січня року, Київ doc.

  Архів оригіналу за 10 жовтень Процитовано 20 жовтень Портал «Хмельниччина». Населені пункти Волочиської міської громади.