Веселов, І. Круглікова, Лесков А. Збенович, В. Рибалова, С. Бессонова, А. Кизил-кобинська культура Х—V ст. Її представники і зіткнулися з грецькою колонізацією Північного Причорномор'я. Курган , що відносять до кизил-кобинської культури, досліджувала С. Нова хвиля грецької колонізації розпочалася добу архаїки , що охоплювала 8—6 століття до н.

Колонізацію обумовила глибока економічна криза в поселеннях і містах як континентальної Греції, так і поселеннях на узбережжі Малої Азії. В деяких з міст владу у грецької аристократії перебрали на себе тирани — сильні особи, до вибороли фактично монархічну владу. Але в шостому столітті до н. Процес колонізації підігрівали як дефіцит плодючих ґрунтів в Греції, так і перенаселеність. Розпадались родові зв'язки, а землі переходили до власників з лав грецької аристократії. Грецька колонізація мала різний характер: стародавні колонії на Сицилії мали відверто сільськогосподарський характер, у Північному Причорномор'ї — переважала торгівля.

Торгівля переважала в колоніях, заснованих вихідцями з міста Мілет , до яких належав і первісний Пантікапей.

Росія хоче підключити Крим до своєї ГТС ще цього року

Колонізація була важливою справою, тому шукали відважного ватажка, а за порадами зверталися до оракула Аполлона в Дельфах. За античними свідченнями, місто було засноване в  р. Неподалік від Пантікапея виникли інші грецькі поселення, іноді раніше за нього: Мірмекій , Німфей , Тірітака , Порфмій та інші, назви яких не збереглися. Територія була поліетнічна. Територію називали Боспор Кіммерійський, за назвою племені кіммерійців.

Але тут мешкали також греки, скіфи, сінди та меоти. Ці поселення утворили Боспорську державу царство , яка розташувалася обабіч Керченської протоки , а Пантікапей став її столицею. Слово «боспор» з грецької перекладається як «протока». Головним джерелом прибутків Боспорського царства була торгівля збіжжям. Але розвивались також переробка риби, тваринництво , виноробство.

Застосування мінітракторів

Грецькі ремісники традиційно сприяли розвитку керамічного виробництва, ткацтва , ювелірства та металургії. Важливе місце посідала торгівля з місцевими племенами — яким продавали грецьку зброю , обладунки, виноградне вино , оливкову олію , ювелірні вироби, кераміку , тканини, бо грекам вже було що запропонувати. У році до н. Боспорське царство досягає вершин власного розвитку. До цього періоду 4—3 століття до н. Зовнішня політика боспорських царів спрямована на військове здобуття сусідніх земель.

За боспорського царя Левкона перша половина 4 ст. Торгівля в материковою Грецією не припинялась. В подяку за хліб монументи царям Боспора ставили навіть в Афінах. Третє — перше століття до н. Після військових походів царя Олександра Македонського розпадається Афінський морський союз. Афіни втрачають власні вигідні позиції, слабшають і торговельні зв'язки з Боспором.

Відтепер значніше місце посіли торговельні зв'язки з грецькими містами Малої Азії — Пергам, Сінопа, Гераклея та островами Родос та Делос. Експорт збіжжя скорочується через конкуренцію з дешевим хлібом, який везуть з Північного Єгипту. Але міста Боспора залишаються відомими ремісничими центрами. Тодішня Керч носила назву Корчев і входила до складу Тмутороканського князівства.

На початку XIV ст. Виникає їх колонія Воспоро. Наприкінці XV ст.

Офіційний портал Верховної Ради України

Керч, як і весь Крим , потрапив у залежність від османського султана. Після приєднання до Росії Криму в місті росіянами було знищено — «зрівняно із землею» — будівель, багато з них — в Керчі. Особливе місце в історії Керчі займає перша половина XIX століття. Тоді Керч-Єнікалійським градоначальником став один із основоположників російської археології Іван Стемпковський. Йому належить містобудівна концепція міста, заснована на принципі «зв'язку часів». В основу забудови Керчі було покладена ідея поєднання античного і сучасного, збереження античної традиції.

До того часу відносяться найбільші археологічні відкриття, а також створення Керченського музею старовини Тепер фондові колекції музею-заповідника налічують понад тисяч одиниць зберігання, а його лапідарна колекція найбільша в Європі 2 тис. Наприкінці 19 століття Керч перетворюється на розвинуте промислове місто. У цей час було відкрито нову телеграфну станцію, збудовано тютюнову фабрику.

Войкова і завершено будівництво залізниці, яка зв'язала Керч із Москвою і Санкт-Петербургом. У радянський період Керч стала значним промисловим центром. Металургійний завод ім. Усього в місті працювало 71 промислове підприємство, діяло 36 шкіл, металургійний і судомеханічний технікуми, драматичний театр, 7 кінотеатрів, проживало понад тис. Друга світова війна залишила масу руїн та братських могил.


 • сайт знайомств поблизу Узин Україна.
 • Мінітрактори Донгфенг-флагмани китайської якості;
 • Керчь — Википедия!
 • Содержание;

Місто було двічі окуповано. У грудні року, після 1,5-місячної окупації, Керч було звільнено. Письменник Петро Павленко, побувавши в ті дні в Керчі, пізніше згадував:. Частина бійців та командирів, що перекривали переправу радянських військ на Таманський півострів , пішла в Аджимушкайські каменоломні, перетворивши їх у підземну фортецю.

Засідання 06

В живих залишились одиниці. Про жорстокі бої за Керч нагадують обеліски, на братських могилах воїнів, яких особливо багато вздовж узбережжя Керченської протоки , пам'ятники, вулиці, що названі іменами героїв, у тому числі і керчан, що боролися за рідне місто. Тут також є меморіальний комплекс з обеліском Слави на горі Мітридат , підземний музей та меморіал на честь захисників Аджимушкайських каменоломень , величний меморіал і музей на місці висадки Ельтигенського десанту в листопаді  р.

Керч було передано до складу УРСР.


 • Безліміт за кордон.
 • Керч — туристичний путівник Вікімандри;
 • Безліміт за кордон Контракт Vodafone Україна!
 • фотозйомка знайомств Євпаторія Україна.

На початку р. На той час у місті розташовувались й окремий батальйон морської піхоти, й батальйон берегової охорони ЗСУ, а також загін прикордонників, які швидко були оточені і нейтралізовані російськими загарбниками. Невдовзі більшість військовослужбовців-кримчан заплямували себе порушенням присяги і переходом на бік ворога. Його жертвами стала 21 особа , у т.

Провідні держави світу засудили цей черговий акт агресії з боку Росії, [6] а в Україні було тимчасово введено воєнний стан у ти областях. Населення — тис. Національний склад населення за переписом року: [8]. У Керчі діють підприємства гірничорудної, металургійної, суднобудівної, рибопереробної, легкої і харчової промисловості.


 1. великі очікування від Луцьк Україна.
 2. швидкісні знайомства з людиною в Рахів Україна.
 3. агентства знайомств чоловіки поруч Шостка Україна.
 4. Керч — Вікіпедія;
 5. Корисні копалини: залізняк , газ , нафта , вапняк -черепашник, вапняк, флюс , мергель , пісок , доломіт , цегельно-черепична глина , гіпс тощо. У місті діє 28 загальноосвітніх шкіл, 27 дошкільних установ, 6 професійно-технічних училищ, 3 технікуми, НДІ «Югніро», 5 вузів; 9 клубних установ, 3 палаци культури, 2 музичних школи, 3 кінотеатри, 19 бібліотек.

  Медичні установи: 3 територіальних медичних об'єднання, дитяча лікарня, пологовий будинок, психоневрологічний диспансер, тубдиспансер, онкодиспансер, станції переливання крові і швидкої медичної допомоги, 9 санаторіїв, 24 будинки відпочинку. Функціонують 11 туристичних фірм, готелі, відділення більш ніж 23х банків. Є також міський парк відпочинку і культури, 24 зони відпочинку вздовж узбережжя. Зокрема існують заслужений ансамбль народного танцю «Керчанка», зразково-художній ансамбль скрипалів, оркестр популярної і джазової музики, навчально-виховний комплекс «Ліцей мистецтв», у який входять 6 колективів.

  Навігаційне меню

  Керченська ТРК «Бриз» веде у місті власне радіомовлення, а також ретранслює 10 провідних радіостанцій України. У серпні року через тиск місцевої влади на ТРК «Бриз» під загрозою відключення опинилося усе радіомовлення міста. Кляті питання ". Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube! Теми: Росія Крим газ. Головне сьогодні. У 7 областях обмежили рух через снігопади. Відео Влада Джорджії почала розслідування стосовно Трампа.

  До квітня-травня карантин не посилюватимуть — Степанов. Наступник Меркель у партії відкрито підтримав європейську перспективу України. Усі новини Росіянин у камуфляжі попросив притулку в Україні. В Росії посилили карантин: маски в ліфтах і кафе до Російський Су перехопив французькі винищувачі над Чорним морем.