хвилинні побачення Бар Україна

Швидке замовлення таксі в місті Суми ▻ Через додаток таксі ▻ Онлайн Ми є у 32 містах України, а також маємо представництва в Польщі та Литві.

Дніпро Привіт. Мене звуть Ілля.

Навігаційне меню

Я вчусь у 5 класі. Мрію стати справжнім письменником. Київська область, Киев. Тернопільська область, Тернопіль Я - Святослав, учень 3-Б класу. Ще з малечку усі називали мене "чомучкою", тому, що мені було цікаво дізнаватися про усе на світі. Найбільшими  моїми захопленнями є складати різні цікаві історії-пригоди, конструювання Lego,  сворення виробів з орегамі, малювання фарбами та по клітинках. Також мені надзвичайно цікаво вивчати історію давніх цивілізацій та багатьох сучасних країн і їхніх  народів.

У вільний від навчання час відвідую тренування з фехтування та в майбутньому хотів би взяти участь у світовому турнірі з цього виду спорту. Літом катаюся на велосипеді та граю у футбол з друзями. Харківська область, Харків Я люблю читати, грати в теніс та вивчати іноземні мови. Чернігівська область, Менський район , село Феськівка Я дуже сильно люблю фантазувати, втілювати свої ідеї в реальному світі,заводити нові знайомства і писати вірші. Також життя моє художнє:займаюся сольним та ансамбльним співом,цирковим мистецтвом,грою на скрипці і мрію побувати в усіх країнах світу.

Запорізька область, Запоріжжя Пишу, бо не можу не писати. Крім того, що багато пишу та багато читаю, граю на класичній та електрогітарі, постійно ходжу на концерти та фестивалі, бо без музики, як і без написання творів, не являю свого життя. Київська область, місто Біла Церква Я Юлія, мені 11 років. В мене  багато друзів, я люблю писати вірші, малювати, дуже захоплююсь танцями. Народилась я у Донецькій області, м.

Вільногірськ

Макіївка, але з початком війни моя родина переїхала до міста Біла Церква, яке стало для мене рідним. Київська область, Біла Церква. Херсонська область, Херсон Всім привіт! Я - мешканка Таврійського краю і учениця Херсонського ліцею мистецтв. Вчуся в театральному класі і обожнюю сцену. Починаючи з другого класу відвідую заняття зразкової літературної студії "Ліра".

Мої маленькі твори друкувалися у збірнику "Море талантів" Одеса і в нашій книжці "Дзвінка ліцейська ліра", а також в альманасі "Пелюстки для Ліни".

У "ПероДактилі" беру участь вперше і дещо хвилююсь. Але все буде добре, чи не так? Київська область, Київ Турбуюсь про природу і тварин.

Учасники та бенефіціари 01987907

Люблю спілкування і активний відпочинок. Київська область, Київ Я люблю танцювати й сміятися. Хмельницька область, с. Солобківці Мене звати Настя.

Я навчаюся в 9 класі. У вільний час я люблю читати книги, особливо фентезі, і дивитися цікаві фільми. Також мені подобається подорожувати. Харківська область, м. Львівська область, Львів "Розвивайте в собі те, що в тобі критикують. Львівська область, Львів Мене звати Оксана. Навчаюсь у 7 класі. Захоплююсь танцями. Суми Мене звати Євгенія. Люблю писати твори. Захоплююся музикою. З першого класу беру участь у різноманітних конкурсах, де здобуваю перемоги.

Львівська область, Дрогобич Борис Осауленко, 11 років. Дрогобич, Львівська обл. Львівська область, Львів Всім привіт! Мене звати Анничка. Мені десять. Я обожнюю читати!


  • Знайомства з дуже красивими дівчатами в Україні 18 - 30 років | Дві Зірки.
  • Філіали та правонаступники 01987907.
  • КП ВІЛЬНОГІРСЬКА ЦМЛ.
  • регіон знайомств в Буча Україна.
  • найкращі безкоштовні сайти знайомств поблизу Новомосковськ Україна.
  • Главное меню!

Пишу казочки та оповідання. Мені подобається малювати та робити все своїми руками, чи то складати конструктор, чи майструвати власні поробки з різних матеріалів.

Вільногірськ — Вікіпедія

Багато співаю, танцюю та мрію. Люблю місто в якому живу, гори Карпати та Червоне море. Україна Київська область, Біла Церква Я - майбутній ілюстратор. Дуже люблю читати, подорожувати і відпочивати разом зі своєю сім'єю. Мрію побувати в багатьох країнах і видадати ще мільйонів світів. Київська область, Київ Я навчаюся у 4-му класі Центру дистанційного навчання "Джерело". Третій рік займаюся у літературному гуртку "Написатор". Вчуся грати на бандурі.

Дуже люблю малювати. Майже кожні канікули відвідую літературну школу від "Літосвіти". Минулого року виграла конкурс "ПероДактиль". Київська область, Ірпінь Ксенія Трофименко, 9 років, учениця 4го класу. Київська область, Ірпінь Привіт, мене звати Ксенія! Я навчаюсь у 3 класі в ЗОШ з художнім профілем. Також я навчаюсь у музичній школі, вчуся грати на гітарі. Приймаю участь у різних конкурсах. У вільний час люблю малювати, щось майструвати та читати, обожнюю фантузувати и всі свої фантазіі відображати у вигляді малюнків, коміксів і нових казок!

Оране Рогальчук Олександра Олексіївна 13 років.