хвилинні побачення Бар Україна

Швидке замовлення таксі в місті Суми ▻ Через додаток таксі ▻ Онлайн Ми є у 32 містах України, а також маємо представництва в Польщі та Литві.

Студентське самоврядування університету є співзасновником Студентської ради Львова. Колегія студентів , Профком студентів і аспірантів спільно з Радою молодих вчених щороку проводять міжнародний молодіжний форум науки «Litteris et Artibus», під час якого відбуваються 9 міжнародних конференцій студентів, аспірантів та молодих вчених. Найяскравішою щорічною подією у житті університету, яку організовують Колегія студентів та Профком студентів і аспірантів , є традиційний фестиваль студентської художньої самодіяльності «Весна Політехніки».

Заходи фестивалю, що тривають місяць, відвідують тисячі глядачів. Восени студенти проводять фестиваль гумору «Осінь Політехніки» [19] , університетські збірні КВК різних років регулярно перемагають на обласних та регіональних чемпіонатах КВК. Народний дім «Просвіта» у Національному університеті «Львівська політехніка» є гідним осередком мистецької діяльності серед молоді. У Народному домі працюють 13 колективів художньої самодіяльності, а саме:.

За високий художньо-естетичний рівень виконавської майстерності, глибину змісту, інформування національно-культурних традицій в Україні та за кордоном 9-ти колективам присвоєно почесне звання «Народний». Колективи художньої самодіяльності часто беруть участь у міських заходах. Студенти та викладачі [21] успішно представляють університет на спортивних змаганнях Львівщини [22] [23] , всеукраїнських та міжнародних змаганнях [24] , 11 студентів є кандидатами в збірні команди України [25]. У році збірні команди університету із 12 видів спорту успішно виступили на Всеукраїнській студентській універсіаді , зайнявши 2 місце серед університетів із кількістю студентів 10 тисяч і більше, а в загальному заліку серед ЗВО зайняли 10 місце, пропустивши вперед переважно університети фізичної культури й університети з факультетами фізичного виховання.

Збірні команди Львівської політехніки за результатами участі в Універсіаді Львівщини - [26] [27] серед ЗВО впевнено зайняли в загальному заліку 1 місце серед неспеціалізованих ЗВО. Крім того, у ти видах спорту команди університету зайняли перші місця; у 14 — другі місця; в 10 — треті місця. До років Національному університету «Львівська політехніка» випущено Національним банком України ювілейні монети номіналом 2 гривні та 5 гривень срібна монета. Монети введено в обіг 28 травня року. Вони належить до серії «Вищі навчальні заклади України».

Під час урочистостей відбулося погашення цього конверту спеціальним поштовим штемпелем. Конверт зі спецпогашенням до літнього ювілею Національного університету «Львівська політехніка». Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. Стабільну версію було перевірено 12 січня Докладніше: Марія Склодовська-Кюрі у Львівській політехніці. Головний корпус університету [ ред. Фасад університету [ ред. Інтер'єр вестибюля та сходової клітки [ ред. Створення людини. Відповідальність людини за долю землі. Боже натхнення. Вади людства. Примарний тріумф сатани. Пресвята Богородиця втішає тих, хто приходить до неї.

Поезія, Музика, Історія. Скульптура, Живопис та Архітектура.

Винахід залізниці та парової машини. Винахід телеграфу. Суецький канал. Перший проректор — д. Матвійків Олег Михайлович. Проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку — д. Проректор з наукової роботи — д. Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків — д.

Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації  — д. Проректор з економічних питань - головний бухгалтер — к. Проректор з науково-педагогічної роботи — к.


  • хвилинні побачення Джанкой Україна;
  • Знайомства Сєверодонецьк.
  • Новини | ЛОДА/LODA – Львівська обласна державна адміністрація;
  • азіатські сайти знайомств Новомосковськ Україна.

Проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку — д. Проректор з навчально-виробничої роботи — д.

Події сторінка-1 → Офіційний сайт КЗ «ХФВКМ» ХОР

Вчений секретар університету — к. Золочівський коледж ; Коломийський політехнічний коледж ; Львівський автомобільно-дорожній коледж ; Львівський коледж «Інфокомунікації» ; Техніко-економічний коледж ; Технічний коледж ; Технологічний коледж ; Хмельницький політехнічний коледж НУ «Львівська Політехніка».

Дякуємо за реєстрацію!

Коледж інноваційних технологій Інституту підприємництва та перспективних технологій, Коледж телекомунікацій та комп'ютерних технологій. Типи науково-технічного напрямку: Наноматеріали і нанотехнології , нові матеріали і технології. Енерго- та ресурсозберігаючі технології. Фундаментальні дослідження з найважливіших проблем природничих , суспільних і гуманітарних наук. Перспективні комп'ютерні системи , інформаційні технології та приладобудування й вимірювальна техніка. В структурі управління науковими дослідженнями є: Науково-дослідна частина НДЧ.

Науково-технічна рада.

Державна екологічна інспекція у Луганській області

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. Основні наукові напрямки [ ред. Теоретичні та експериментальні дослідження будівельних конструкцій будівель, споруд і мостів, розроблення енерго- та ресурсоощадних технологій будівництва, прогресивних будівельних матеріалів та підвищення енергоефективності систем теплогазопостачання і раціонального водокористування.

Геоінформаційний моніторинг та оцінювання стану навколишнього середовища методами геодезії , картографії , дистанційного зондування та кадастру. Актуальні проблеми гуманітарних і суспільствознавчих наук. Ресурсозберігаючі технології, природоохоронні заходи та засади оцінювання і використання реакраційно-туристичного потенціалу територій. Проблеми економіки та управління інноваційним розвитком. Ресурсозберігаючі технології та інтелектуальні системи керування в енергозабезпеченні об'єктів економічної діяльності. Створення новітніх технологій, технічних систем та матеріалів у промисловості та транспорті, діагностика машин, конструкцій і споруд.

Перспективні комп'ютерні системи та інформаційні технології. Розроблення теоретичних основ, технічних та програмних засобів, математичного забезпечення комп'ютерних , вимірювальних, керуючих систем та систем захисту інформації , їх метрологічне забезпечення та сертифікаційне випробування. Правові , психологічні та інформаційні проблеми розвитку державності в Україні.

Розроблення математичних методів та фізико - механічних моделей і їх застосування до розв'язування прикладних задач.

Інфокомунікаційні радіоелектронні, електронні та оптоелектронні системи та пристрої, матеріали та компоненти. Розроблення теоретичних основ та технологій процесів одержання нових органічних і неорганічних речовин та матеріалів різного призначення. Діаспора та міграційні процеси в українському та світовому вимірах: політологічний , економічний , освітній , культурологічний аспект.

НДР за державною цільовою науково-технічною програмою проведення досліджень в Антарктиці. Близько госпдоговорів, з них 5 — міжнародних.

Національний університет «Львівська політехніка»

Ректори Львівської політехніки [ ред. Студентське містечко [ ред. Народна хорова капела студентів «Гаудеамус». Народний театр-студія «Хочу». Народний чоловічий хор «Орфей». Народний камерний оркестр «Поліфонія». Народний ансамбль бандуристок «Заспів». Народний духовий оркестр «Політехнік». Народний ансамбль танцю «Вірність».

Чи реально знайти любов на сайті знайомств Сєвєродонецька

Ансамбль бального танцю «Грація». Ансамбль народної музики «Обрій». Ансамбль естрадної пісні «Сузір'я». Шоу-балет «Аверс». Шишка; За ред.