хвилинні побачення Бар Україна

Швидке замовлення таксі в місті Суми ▻ Через додаток таксі ▻ Онлайн Ми є у 32 містах України, а також маємо представництва в Польщі та Литві.

Змінити анкету Розділ містить поточні дані Вашої анкети, де Ви можете змінити або всі її розділи, або зробити це вибірково. Листування Все листування здійснюється за допомогою анонімних SMS-повідомлень у форматі "Nick1, текст", де в якості Nick1 вказується Адресат.

Відео з туру

Для відправки повідомлення, досить просто вибрати зі списку потрібного адресата, функцію "Написати". Далі слід ввести нік одержувача повідомлення і текст. Деактивация сервісу "Клуб Знайомств" Деактивувати послугу можна в Головному меню сервісу, натиснувши в розділі "Керування" пункт "Відписатись". До вартості щоденної абонентської плати надається пакет з 30 SMS -повідомлень на короткий номер Даний пакет з 30 SMS можно використати як в цілях листування, так і для управління своїм профілем.

Вартість кожного наступного пакету з 30 SMS — 2,00 грн в день з ПДВ та ПФ. Vsevolod 49 років. Evgen 61 рік. Oleg 63 роки. Svitlana 45 років. Галина 31 рік.

Акції та новини

Alex 45 років. Дмитро 62 роки. Оксана 32 роки. Alex 63 роки. Mariya 34 роки.

Олексій 45 років. Орест 49 років.

Додаткові послуги

Артем 54 роки. Svitlana 48 років. Хочу сюди! Створити Анкету. VIP Анкета. Маю власний бізнес, вдівець, забезпечений всім необхідним для життя.

Шлюбне оголошення. Маю намір створити дружню сім'ю.

Ви абонент lifecell?

Нові Анкети сайту. Щоб попасти сюди , завантажте своє фото.

Львівський інтим-клуб, який накрили правоохоронці, знову працює

жінка 55 років. чоловік 30 років. чоловік 63 роки. СТАТИ ЛІДЕРОМ! Ruslana, 43 роки Вся інформація при переписці. Артем, 54 роки Вітаю :- Жив в США, працював, створив на Україні власний бізнес по ІТ, культурний, ввічливий, поважаю думку Замовити Шлюбне Оголошення. Проживаю один у власному особняку, Дочка замужем в Києві, син проживає в США, навідую дітей, люблю подорожувати, займаюся власним бізнесом, вдівець, люблю тварин, люблю відпочивати на природі, веду здоровий спосіб життя.

Хотів би на цьому сайті Щоб попасти сюди , надішліть заявку Адміністрації. ВІТАЄМО З ОДРУЖЕННЯМ Світлану з Торонто Канада та Максима зі Львова Україна!!! Щиро бажаємо всіх благ та здійснення Ваших Мрій у подружньому житті! Знайомства Івано-Франківськ. Острів Кохання.

Клуб знайомств | Київстар

Острів Кохання, Івано-Франківськ Однією з найкрасивіших водойм в Івано-Франківську тутешні мешканці вважають міське озеро, або ж, як іще його називають, «Станіславське море». Є тут, як на справжніх Знайомства з самими чарівними жінками 30 - 50 років. Знайомства тільки для реальних стосунків, де вже багато пар знайшли себе, тепер і Ваша черга ставати щасливими та закоханими. Місто: Україна ,    Місто: Горохів Волинська область.

Місто: Україна ,    Місто: Немирів Вінницька область. Місто: Україна ,    Місто: Яремче Івано-Франківська область. Місто: Україна ,    Місто: Калуш Івано-Франківська область. Світланка Львів. Іванка Наталья Маша 1. Алла р. Жанна П. Таня 6. Місто: Україна ,    Місто: Турка Львівська область.

Реєстр програми Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти

Місто: Україна ,    Місто: Шепетівка Хмельницька область. Тут може бути Ваша Анкета. Про Нас Пожертвування. Зворотний зв'язок Допомога. СУПЕР розміщення Вашої Анкети.


  1. Главное меню.
  2. сайти знайомств з чоловіками Зміїв Україна.
  3. місцеві знайомства Вараш Україна.
  4. Знайомства з самими чарівними жінками 30 - 50 років | Дві Зірки.

Мобільна версія сайту. DVI ZIRKY © -