Одразу перед мостами праворуч відходить вулиця Паращука, де у першому будинку містилась найстаріша в Теребовлі аптека і довгий час це була центральна районна аптека.

Володимир Шаран – кращий футбольний тренер України 2018 року

Пішохідний міст встановили у их роках, коли дорогу розширили і на мості не було змоги облаштувати безпечні та зручні тротуари. На автомобільний міст мало хто звертає увагу. Проте у нього своя історія. Збудували його ще за Австро-Угорщини, в перших роках го століття. Це була сучасна на той момент конструкція, досить широкий двоарковий залізобетонний міст. І, що найцікавіше — половина моста служить без всяких ремонтів уже майже років!!!

Другу половину мосту, ту що зі сторони Ратуші, підірвали російські війська в Першу Світову війну і відновили у первозданному вигляді вже за польської влади. З того часу ця половина мосту також служить без ремонту вже довгі роки. Праворуч бачимо чудову панораму з величною спорудою, Церквою святого Володимира. Колись в костелі звучав орган За костелом тягнеться двоповерховий корпус келій, де зараз діє семінарія. Далі на північ, до річки тягнулися монастирські городи і сади.

Вся територія була огороджена мурами з наріжними вежами. Зараз тут діє церква УАПЦ. І, варто сказати, що отець Володимир дбає, як про церкву, так і про навколишню територію. І ще один цікавий факт: у підвалах костелу починаються підземні ходи. Куди вони ведуть, зараз вже ніхто і не знає, а дослідити їх ніхто не береться, адже за стільки століть їх існування це стало дуже небезпечною справою. Навпроти старовинного костелу височіє міська Ратуша.

Точна дата побудови не збереглася. Відомо тільки те, що це 19 століття. Відновили ратушу у дещо іншому вигляді вже наприкінці их років і без годинника. Верхівку ратуші прикрашав флюгер у вигляді герба Теребовлі, який тепер можна побачити у Краєзнавчому музеї. Годинник повернувся на магістратську ратушу в их роках.

З того часу в місті кожні 15 хвилин звучить мелодійний передзвін годинника, механізм якого виготовив місцевий умілець.


 1. знайомства з дівчатами в Кременчук Україна.
 2. Шпацером по Теребовлі - туристичний маршрут у місті Теребовля – UnexploredCity.
 3. знайомства з дівчиною з Біла Церква Україна?
 4. служба знайомств Корюківка Україна!
 5. Знайомства Теребовля?

Навпроти Ратуші, відразу за монастирськими мурами містився малий ринок, оточений єврейськими крамничками. Зараз тут можна ознайомитись з туристичною мапою Теребовлі. Наріжний будинок праворуч від мапи був відомий теребовлянцям, як будинок Росі.

Leaderboard - Замки и Крепости Украины - Форум

Збудували його в их. Тут були крамниці з різноманітними товарами, а кімнати другого поверху здавались під житло. А відомий будинок був тим, що у його підвалі був колодязь з помпою, яка накачувала воду у бак на горищі, звідки вона надходила уже у квартири. Вийшли ми на простір, який місцеві називають просто «Центр».

Знайомства Тернопіль

Ліворуч, від будинку Росі тягнеться ряд старих будинків з крамницями. В одному з них, у підвальному приміщенні торгували всілякими ласощами: цитринами, помаранчами, фіґами. Далі по вулиці Шевченка за якихось метрів — Краєзнавчий музей. Праворуч від Телекому стоїть велична споруда оборонної Церкви святого Миколая. Історія її сягає 17 століття. Колись навколо церкви був мур з подвійною брамою, від якого залишилась мала частина з південної сторони. З давніх часів у цій церкві урочисто святкували Водохрестя. Від церкви починалася урочиста процесія, в якій приймали участь староста та урядовці, сотня австрійського війська, військовий та читальнянський оркестри, священники, дяк з хором та усі віруючі.

Popular Content

Хресний хід прямував до Кровинецького мосту в сторону Тернополя , де на річці була вирізана ополонка у вигляді хреста. Ця традиція збереглась і донині. Сама ж церква діяла і в радянські часи. А вже в их роках тут почалося духовне відродження: для молоді щотижня проводилися дуже цікаві проповіді.

Відходимо від церкви та потрапляємо на широку центральну вулицю князя Василька. Найкращий час для відвідування цієї вулиці — травень, коли цвітуть каштани. В різні часи вона носила імена Софії Хшановської, Леніна, Сталіна, Широка, Панська.

Праворуч тягнеться ряд будинків их років. До цього тут впритул один до одного стояли величезні двоповерхові будинки з різними крамницями та житловими приміщеннями. Всі вони згоріли в лихоліття Першої Світової. Ліворуч за церквою, там де зараз супермаркет та ресторан «Високий замок», була жіноча школа ім. Софії Хшановської. Руїни цієї школи існували до початку их років. А в их тут збудували гастроном. Спочатку тут містились різні товариства та організації. У році тут «поселилося» НКВС, потім німецька жандармерія. Після війни — райвідділ міліції.

Other cities Ternopil

Пізніше — шкільні приміщення. Зараз тут перший поверх займають крамниці, а вище — приватні помешкання. Збудували цей будинок в році, всього за півроку, для польського спортивно-гімнастичного товариства «Сокіл». В Першу світову російські війська облаштували тут церкву. В міжвоєнний період знову тут були спортивні зали. Після війни облаштували кінотеатр. Збірна команда Львівського державного університету фізичної культури, набравши очки, виборола перше загальнокомандне місце серед одинадцяти вишів Львівської області.

Детальніше » Студенти ЛДУФК — переможці Універсіади Львівської області з легкої атлетики. УТВ розпочав новий навчальний рік. З цієї нагоди, а також до «Дня сеньйора», відбувся концерт, який вела Ірина Дубик учасниця проекту телеканалу СТБ «Рік потому» , а розпочався він з привітання — «Ми творимо себе! Душа від народження здібна, вчитись змушує воля. Детальніше » Університет третього віку розпочав новий навчальний рік Фото.

НАВЧАЛЬНА РОБОТА. затвердила нові вимоги до кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня. Детальніше » Нові вимоги до магістерських робіт. Старший викладач кафедри спортивного туризму ЛДУФК Лідія Тимошенко завоювала 6 медалей 1 золоту, 2 срібні, 3 бронзові на престижних міжнародних змаганнях «Masters» з плавання, які днями завершилися в Лімасолі Кіпр.

Зокрема, п. Лідія, яка представляла клуб «Euro-Lviv», у своїй віковій категорії найшвидше подолала дистанцію метрів брасом. Детальніше » Лідія Тимошенко виборола шість медалей на Кіпрі Фото. Днями у місті Лева розіграли Кубок Львова, на який до нас приїхали позмагатися представники різних областей України, де розвивається рукопаш гопак усього учасників. Приємно, що на чільних позиціях у цьому виді українського бойового мистецтва перебувають студенти Львівського державного університету фізичної культури тренер — Ігор Кукурудзяк.

Детальніше » Відкритий Кубок Львова назвав переможців Фото. У Будапешті підходить до свого завершення чемпіонат світу з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. У змаганнях жінок третю нагороду збірній України принесла аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач-Остапчук, яка виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 62 кг. Детальніше » Юлія Ткач учетверте здобула медаль чемпіонату світу з жіночої боротьби. Після яскравої перемоги у першому домашньому матчі жіночої Суперліги України над віце-чемпіоном країни одеським «ІнтерХімом» СБК «Львів» під керівництвом старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор  Львівського державного університету фізичної культури Ірини Кленіної та з чималою кількістю студенток нашого вишу у складі програв повторний поєдинок — Детальніше » Ще раз обіграти віце-чемпіона України «ІнтерХім» СБК «Львів» не спромігся.

У Будапешті Угорщина триває чемпіонат світу року з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. У змаганнях жінок першу нагороду до скарбнички збірної України принесла випускниця ЛДУФК Алла Черкасова, яка виграла титул чемпіонки світу у ваговій категорії до 68 кг. Детальніше » Алла Черкасова — чемпіонка світу року з жіночої боротьби Відео. У межах семінарського заняття з дисципліни «Теорія і методика спорту вищих досягнень» магістранти факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури зустрілися з тренером гімнастки Христини Пограничної, срібної призерки ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, старшим викладачем кафедри гімнастики ЛДУФК, кандидатом наук з фізичного виховання та спорту Іриною Рудою.

Детальніше » Магістранти ЛДУФК зустрілися з тренером призера Юнацької Олімпіади Фото. СБК «Львів» під керівництвом старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу Ірини Кленіної та з чималою кількістю студенток ЛДУФК у складі здобув яскраву перемогу над віце-чемпіоном країни одеським «ІнтерХімом» у першому домашньому матчі жіночої Суперліги України.


 • За підтримки!
 • Дорогі колеги та студенти!.
 • Тернопіль | Знайомства 💗 — mistaUA!
 • місто знайомств в Каховка Україна!
 • безкоштовні послуги знайомств Тростянець Україна?
 • Детальніше » СБК «Львів» яскраво дебютував перед рідними уболівальниками. У змаганнях жінок українка, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Алла Черкасова вийшла в фінал змагань у ваговій категорії до 68 кг, забезпечивши собі як мінімум «срібло».