Адже архітектура певного періоду є важливим ресурсом підвищення туристичної привабливості міста. Проект Інтерпретація спадщини замку Краснодвір: стратегія, план та візія, реалізує ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» , щоб вивести деградовану територію — частина парку в центрі міста Надвірна із залишками замку «Краснодвір» XIV—XV ст.

Історія міста

із кризового стану. Команда проекту переконана, що збереження культурної спадщини найперше залежить від бажання громади та чіткого спільного плану дій. Проект Кишенькове місто. Чортків у 3D форматі, реалізує ГО «Центр розвитку молодої громади та міжнародного партнерства ІНІЦІАТИВА» разом із компанією Skeiron. Після оцифрування планують створити комплектів безкоштовних поштівок доповненої реальності для мешканців та гостей міста.

ХХ ст. Станіслава ХVІІ ст. Бібрка розташована за 30 км від Львова, тож це буде гарна нагода влаштувати мандрівку вихідного дня для відпочинку і ознайомлення з історією краю. Це дозволить актуалізувати спільну спадщину регіону та розвинути його туристичний потенціал. Проект Dom Ludowy: простір нових можливостей, реалізує ГО Klub Inteligencji Polskiej "Serwus" Клуб інтелігенції польської «Сервус».

У проекті працюють щоб: - Виробити спільну політику щодо використання історичної будівлі «Dom Ludowy» як ресурсу розвитку місцевої громади; - Провести стратегічну сесію для напрацювання спільного бачення розвитку культурної спадщини; - Розробити комунікаційну стратегії «Підтримай Dom Ludowy» та створити впізнаваний бренд.

Проект «Ратуша — серце міста», реалізує ГО «Інтелект УА», ініціатива зі збереження архітектурної спадщини міста Офіційна сторінка «Франківськ який треба берегти». Команда працює над поверненням історичного вигляду вхідним дверям в міську Ратушу, звільнивши їх від пластику та відновивши дереві згідно з знайденими в архівах архітектурним кресленням та старим фотографіям. Створити пізнавальну інтерактивну виставку для відвідувачів про історію четвертої міської Ратуші, використовуючи віднайдену в архівах інформацію, яка до цього часу не була відкрита.

Знайомства в місті Ізмаїл для серйозних стосунків, дружби та спілкування

Виставка відбуватиметься в приміщенні Ратуші, де зараз знаходиться обласний краєзнавчий музей частина виставки всередині, частина ззовні біля самих відновлених дверей. Виставка окрім розповіді про історію дверей показуватиме позитивний приклад бережного і відповідального ставлення до старовинної архітектури та надихатиме містян не нищити та не викидати двері і інші архітектурні елементи культурної спадщини.

Також організація збиратиме благодійні внески на для заміни пластикового тамбуру, створеного 20 років тому суто з практичних міркувань для зменшення тепловтрат перед вхідними дверима. Пластик планують замінити на скляну конструкцію, щоб максимально візуально відкрити двері, не спотворивши зовнішній вигляд вхідної частини ратуші та залишити важливу функцію теплозберігання.

Результати конкурсу програми міні-грантів

Проект «Відкриваємо невідому Україну: архітектурна історична спадщина Ізмаїла», реалізує ГО «Придунайський центр громадських ініціатив». Команда розкаже про історичні будівлі міста Ізмаїл Одеської області його жителям та відвідувачам. Збере дані про історії будівель призначення, дати побудови, попередніх власників , розподілить за історичними періодами та розмістить на онлайн-мапі контент зі зручною навігацією та фільтрацією, щоб охочі могли обрати найцікавіший маршрут. Також в проекті створять брошуру "Відкриваємо невідому Україну: історична спадщина Ізмаїла" і поширять у навчальних та культурних закладах міста, точках відпочинку та прибуття гостей у місто.

І планується проведення пішохідного квесту та екскурсії історичними будівлями. Ця публікація була створена завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу в рамках програми міні-грантів проекту ReHERIT. Новини Результати конкурсу програми міні-грантів міні-гранти 15 Лютий, Понеділок. Фото: Hello I'm Nik GB. Фото: sarah-dorweiler.

Харків – Кропивницький. Міняю жінку 14 сезон 10 випуск

Фото: Scott-Webb. Фото: Pawel-Czerwinski. Фото: Sarah-Dorweiler. Проект «Меджибіж полікультурний», реалізує Хмельницька обласна ГО «Постійнодіюча археологічна експедиція "Меджибіж"» Державний історико - культурний заповідник "Межибіж". Команда працює над тим, щоб сформувати у локальній громаді та в Україні розуміння культурної. цінності та туристичної привабливості Меджибожа та стимулювати більш активне культурне, освітнє та економічне використання локальної спадщини.

Місцева об'єднана територіальна громада має доступ до пам'яток Київської Руси, Великого Князівства Литовського, Речі Посполитої та інших періодів, а також є центром всесвітнього паломництва євреїв-хасидів. Тому проект спрямований на підвищення цінності селища Меджибіж Хмельницької області від рівня «села біля фортеці» до рівня самобутнього міста з унікальним історичним сусідством кількох етнічних культур — української, єврейської, польської.


  • сайти знайомств у Луганськ Україна;
  • знайомства з людьми похилого віку в Мелітополь Україна.
  • сайти знайомств Енергодар Україна!

Фото: Alex-Loup. Rulya, 25 Ізмаїл, Одеська область, Україна. Леся, 35 Ізмаїл, Одеська область, Україна.

Богемія Сервіс

Dmytro, 32 Ізмаїл, Одеська область, Україна. Сергей, 36 Ізмаїл, Одеська область, Україна. Шукаю дівчину від 26 до 35 років для серйозних стосунків. Щоб почати знайомитися, заповніть форму. Я погоджуюся з правилами сайту. Виберіть анкету:. Гунценхаузен, Німеччина. Ми нічого не публікуємо у соцмережах від вашого імені.

Допомога Угода Мобільна версія English Русский Español Deutsch Français Português Українська.

Опис туристичного пакета

Інші міста неподалік: Одеса , Білгород-Дністровський , Чорноморськ , Подільськ , Южне , Роздільна , Балта. Серйозні стосунки Дружба та спілкування.


  • область швидкісних знайомств Новоград-Волинський Україна;
  • Військовослужбовці-строковики дають поради новобранцям.
  • 1.Ігор Заярний.

з дівчатами з хлопцями з жінками з чоловіками. Поиск Дівчата Хлопці Жінки Чоловіки.