Предпросмотр в App Store. Приложение доступно только в App Store для iPhone и iPad. Снимки экрана iPhone iPad. Описание Хотите найти новых знакомых? Что нового История обновлений.

Версия 5. Оценки и отзывы См. Klerik , milk oolong. Конфиденциальность приложения Подробнее. Информация Провайдер Badoo Software Ltd. Размер Категория Образ жизни. Совместимость Требуется iOS Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch. Языки русский, английский, венгерский, вьетнамский, голландский, греческий, датский, индонезийский, испанский, итальянский, каталанский, корейский, малайский, немецкий, норвежский букмол , польский, португальский, румынский, словацкий, тайский, традиционный китайский, турецкий, украинский, упрощенный китайский, финский, французский, хорватский, чешский, шведский, японский.

Знайомства | Україна | ВКонтакте

Copyright © Badoo Services Limited. Цена Бесплатно. Сайт разработчика Поддержка приложения Политика конфиденциальности. Семейный доступ С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи». Другие приложения этого разработчика См. Badoo Premium. Социальные сети. Вам может понравиться См. Основну увагу буде акцентовано на давні городища, як місця які мають пізнавальну, історичну, культурну та туристичну цінність. Назва проекту: Культурно-екологічна ініціатива "Місто шумить інакше".

Повна назва організації: Громадська організація "Агенція сталого розвитку міста". Міста реалізації: Рівне,.


  1. область знайомства в Красноград Україна.
  2. знайомства студентів Гірник Україна!
  3. OBYAVA.ua: знайомства онлайн в Україні.
  4. швидкісні побачення 50 Щолкіне Україна;

Опис проекту: Проект спрямований на поєднання екологічної та культурної складової в рамках просвітницької кампанії щодо популяризації бережного ставлення до зелених насаджень серед жителів міста Рівне. Окрім виховної частини проект передбачає створення офіційної документації та оцифрування найстаріших дерев в місті для уможливлення їхнього збереження на державному рівні. Назва проекту: Розробка методології та пілотна імплементація маркування історичних атракцій в малих містах України.

ШЕРЛОК ХОЛМС И ДОКТОР ВАТСОН (советский сериал все серии подряд)

Ядро Острога — культурна інтервенція в минуле задля подорожі в майбутнє. Тип конкурсу: Національний. Міста реалізації: Острог, Острог, місто 1 обране під час конкурсу, місто 2 обране під час конкурсу, місто 3 обране під час конкурсу, місто 4 обране під час конкурсу, місто 5 обране під час конкурсу,. Опис проекту: Метою проекту розробка методології та пілотна імплементація маркування історичних атракцій в туристичний маршрут.

Ціль 1. Розробка іміджевого туристичного магніту -інтерактивного туристичного маршруту з маркованого малими пластичними формами з нанесеними QR кодами Острог. Результат : зібрано базу знань історико- культурні цінності;сформовано 25 локацій на яких розміщено малі пластичні форми скульптури вздовж туристичного маршрутуз занесенням на карту та інтерактивну платформу. Ціль 2.

Формування методології розробки іміджевого туристичного продукту-туристичного магніту у вигляді інтерактивного туристичного маршруту маркованого малими пластичними формами з нанесеними QR кодами для міста Острог.

Результат : Узагальнено отриманий досвід та знання та сформовано методологію. Ціль 3. Поширення та мультипікація досвіду на 5 малих міст України. Результат: Методологію імплементовано в 5 міст, визначено їх конкурентні переваги та створено проект туристичного маршруту. Проведено квест.

Назва проекту: Історико-культурний екомаршрут "Волинський спадок". Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОЛИНСЬКА ФУНДАЦІЯ". Міста реалізації: cел. Олика, Волинська область, сел.

Снимки экрана

Цумань, Волинська область, сел. Клевань, Рівненська область, с. Деражне, Рівненська область,. Мета проєкту — сформувати та прокласти унікальний туристичний маршрут, що поєднає у собі культурні та природозахисні елементи. Назва проекту: КіноТабор. Міста реалізації: Київ, Одеса, Вся Україна Май-Сентябрь ,. Партнери надають свої послуги та обладнання, а кінокомпанія створює малобюджетний альманах кіноісторій для демонстрації на екранах мережі в літній сезон року.

Альманах під назвою "За Вікном: Українські історії" базується на інноваційному форматі онлайн-проекту "За Вікном: Карантин-серіал", який був знятий в умовах карантину дроном через вікно навесні року, залучив більше ти кінематографістів і акторів з усієї країни і привернув широкий інтерес преси.

Назва проекту: Тематична шкільна програма «Урок пам'яті Чорнобиля »для класів. Повна назва організації: Фізична особа-підприємець ТАРАНЮК-РУСАНІВСЬКИЙ КИРИЛО ГЕННАДІЙОВИЧ.

Любовь в

Міста реалізації: Київ, вся Україна,. Опис проекту: «Тематична шкільна програма «Урок пам'яті Чорнобиля» для класів» - культурно-освітній проект з розробки та створення серії відеоуроків за підтримки Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнської школи онлайн, з метою надання педагогам України достовірної інформації та якісних матеріалів для роботи з дітьми. Назва проекту: Туристична Україна в просторі й часі. Повна назва організації: Фізична особа — підприємець Голубенко Поліна Аркадіївна. Міста реалізації: Кіїв, Одеса, Львів, Ужгород, Чернівці, Дніпро, Харків, Суми, Чернігів, Запоріжжя,.

Опис проекту: Наша мета — відзняти видовий фільм про Україну, її життя протягом чотирьох сезонів, — зими, весни, літа й осені. Показати її річний цикл як самостійного організму, а так само більш короткі, — сезонні та добові цикли, — від пробудження навесні, через буяння літа, естетику осені й до завмирання взимку.

Показати через знакові туристичні об'єкти України її метаморфози протягом дня і від сезону до сезону. Фільм об'єднаний ідеєю краси та гармонії в ландшафті, — природному, міському і водному. Результати — поширення туристичної й іншої інформації про Україну у світі; зробити її привабливим місцем для міжнародного туризму і для міжнародної співпраці у сфері кіно. Назва проекту: Перший в Україні мистецький аудіофільм "Біблія - Книга Життя".

Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГАЛИЦЬКЕ МУЗИЧНЕ ТОВАРИСТВО". Міста реалізації: Львів, Київ,. Популяризація української мови через використання в аудіофільмі сучасного літературного перекладу Біблії, що вийшов у року. Збереження українського звукового ландшафту, його відтворення в аудіофільмі через здійснені звукозаписи з різних куточків України. Завдяки цьому, ми охоплюємо широку цільову аудиторію, як в Україні, так і за кордоном.

Знайомства | Україна

Ми поєднуємо в проекті мистецький та освітній сектори, до створення аудіофільму залучено митців, акторів, науковців, ветеранів АТО, людей різних конфесій, та релігій для формування в Україні спільних цінностей громадянського суспільства. Назва проекту: Промоція історико-культурної та природної спадщини Ужанської долини через формування нових портнерств і створення спільних продуктів. Повна назва організації: Громадська організація «Щасливі діти». Міста реалізації: Місто Ужгород, Закарпатська область.

Під час реалізації буде створено: відео-візитівку Ужанської долини; 10 унікальних маршрутів авто, вело, пішохідних для самостійних подорожей, художньо відтворених у сувенірному наборі листівок «Пізнай Ужанську долину»; 10 двомовних українською і англійською аудіогідів, доступних на платформі міжнародного мобільного додатку izi. Посилить промоцію регіону потужна інформаційна кампанія.

Над проєктом працюватимуть: екскурсоводи, історики, художники, дизайнери, відеографи, режисери, фотографи, лісівники та журналісти. Проєкт стимулюватиме розвиток депресивних районів Закарпаття, сприятиме збільшенню туристичних атракцій та промоції Ужанської долини, популяризації історико-культурної та природної спадщини регіону. Повна назва організації: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія".

Міста реалізації: Хмельницька область,. Опис проекту: В рамках проєкту ми плануємо мобільну мистецьку експедицію по віддаленним ОТГ Хмельницької області під час якої об'єднаємо досвідчених активістів, місцеву владу та бізнес для пошуку нових механізмів взаємодії. Ми створимо партнерства для обміну досвідом та промоції культури в ОТГ, враховуючи нові умови, які виникли внаслідок пандемії, навчимо локальних операторів практичному застосуванню нових інноваційних форм та форматів культурного вираження за допомогою цифрових інструментів та сучасних технологій.