Создавай свое событие и встречайся в реальном мире! SkyLove — для тех кто действительно хочет встречаться. Только в нашем сервисе вы можете создать собственное событие поход в ресторан, кино, совместное путешествие, занятие спортом, да что угодно… и получить заявки от желающих. Осталось выбрать, кто вам понравился, обговорить детали в чате и провести замечательно время вместе! Забудьте про бесконечные уговоры, общайтесь сразу теми, кто заинтересован в личной встрече, вашем мероприятии и разделяет ваши интересы.

Приложение стирает границу языкового барьера, благодаря встроенному автоматическому переводчику в чат. Теперь есть возможность легко общаться с любым иностранцем, даже не владея его языком, просто пишите и сообщения и они будут автоматически переводится собеседнику на его язык и обратно на ваш. Хотите познакомиться с заграничным принцем или принцессой, нет проблем, скорее регистрируйтесь в SkyLove!

Матеріали за темою «Мобільні додатки»

Обменивайтесь фотографиями, записывайте видео, аудио сообщения, отправляйте музыку своим друзьям и будущим половинкам, принимайте подарки от поклонников и дарите в ответ. Получайте достижения бонусы в подарок!

У вагоні поїзда або знайомство з перспективою. - Сезон 2. Вар'яти (Варьяты) - Випуск 3 - 15.11.2017

Самые активные пользователи увеличивают свой рейтинг и выводятся вверх списка «Популярные». Всё это дополняет удобный и красивый интерфейс, над которым работали ведущие дизайнеры. Сервис совмещает все преимущества самых популярных приложений знакомств, социальных сетей и мессенджеров в одном флаконе! Устанавливайте и пользуйтесь совершенно бесплатно, находите новых друзей, знакомых и свою любовь!

Чіпи під шкірою - новий тренд у Швеції (19.11.2018)

Не теряйте время, присоединяйтесь! Все ще витрачаєш час на переписку в чаті? І потім усі ці компанії напряму звертаються до користувачів через рекламні блоки у додатках. Зрештою, вони намагаються вплинути на поведінку людей, щоб отримати з цього користь - і для цього їм зовсім не обов'язково знати ім'я користувача. Але шкідливі наслідки не обмежуються лише проблемами із захистом персональних даних. В у своєму звіті у році міжнародна правозахисна організація Amnesty International назвала систематичною загрозою для прав людини стеження за користувачами, які здійснюють такі технологічні гіганти, як Google та Facebook.

На думку правозахисників, такий контрольований вплив на користувачів становить загрозу для свободи думок і висловлювань, права на рівність та права не бути дискримінованим. Норвезька організація Forbruker Radet оголосила, що збирається подати скарги до наглядових органів в Осло з вимогою провести перевірку додатку Grindr та п'яти Ad-Tech-компаній щодо можливого порушення ними європейського права щодо захисту даних.

Також в американському штаті Каліфорнія на початку року набув чинності новий закон щодо захисту споживачів. Цей закон, серед іншого, вимагає від компаній, які заробляють на персональних даних користувачів, припинити передачу третім сторонам інформації про них. Що ж може зробити сам користувач? Він практично позбавлений можливості управляти потоком даних про себе. Програми, які блокують cookie невеликі фрагменти даних, відправлені веб-сервером, які зберігаються на пристроях користувачів.

Для пошуку в інтернеті я використовую альтернативи для Google, наприклад Startpage, щоб зменшити кількість даних про себе". Важливо, щоб клієнти знали про це, каже вона. А припущення, що платні додатки більш відповідально поводяться з чутливими персональними даними користувачів, також не відповідає дійсності. Тому у разі, якщо користувач має сумніви щодо того, як використовуватимуться його персональні дані, експертка має лише одну пораду: "Руки геть від цього додатку".

Акумулятор в цьому приладі дозволяє безперервно розмовляти по телефону впродовж 22 годин. У режимі stand-by його вистачить на цілий місяць!! У цей телефон також встановлено культову гру "змійка".


  • місця підключення Ізмаїл Україна.
  • Довіритися додатку??
  • джерела знайомств поблизу Вільногірськ Україна.
  • оголошення про знайомства Авдіївка Україна;
  • місця підключення в Моспине Україна;

Концерн HMD продає під брендом Nokia вже три моделі середнього класу. Колишній світовий лідер повертається на ринок.

З часів краху Nokia ринок мобільних телефонів помітно зріс. Торік загалом було продано півтора мільярди смартфонів. Лідирує каліфорнійський концерн Apple, йому на п'яти наступає Samsung.

Онлайн-журнал про культуру, людей, світ

Також компанія Blackberry, яка належить до перших виробників мобільних телефонів, робить ставку на ретро: смартфон KEYone має справжню клавіатуру. Це перший пристрій з того моменту, як китайська фірма TCL відома як Alcatel почала контролювати розвиток та виробництво Blackberry. Спроба знову закріпитися на ринку.

Проте не цього року. Після фіаско моделі Note 7, компанія відмовилася від проведення величезного шоу і представила нові планшети - Galaxy Tab S3. На думку концерну, в вищому ціновому сегменті ринку ще достатньо простору для руху вгору. Galaxy Book - планшет із зовнішньою клавіатурою. Таким чином він може замінити ноутбук.


  • місце знайомств Соледар Україна.
  • Мобільні додатки для знайомств: шпигуни у ліжку й не тільки.
  • На одну ніч чи все життя?.
  • Навігація записів;
  • чорні лесбіянки знайомства в Тернівка Україна;

А Galaxy S8? Ця модель повинна з'явитися на ринку лише з квітня. Happn підраховує, скільки разів ви перетиналися з людиною в публічному просторі і пропонує познайомитися з нею ближче. Також в профілі у кожного користувача можна подивитися карту з вашими спільними місцями.

Tinder-сваха. Чи може додаток для знайомств правильно підібрати пару?

Від ненависті до любові. Ще один додаток з оригінальним механізмом підбору пар. Hater знаходить людину, яка ненавидить ті речі, що й ви. Його вигадав банкір Брендан Альпер, який полишив банківську справа й став стендап коміком. Спочатку це була жартівлива ідея, але пізніше після її дослідження, Альпер прийшов до висновку, що така модель для знайомства може бути успішною. Після реєстрації користувачеві пропонується відповісти на кілька запитань про речі, які можуть викликати роздратування, наприклад, неробство, фільми про зомбі, висока орендна плата, ананаси в піці, Зоряні Війни хто ці люди?

Мобільні додатки — The Village Україна

Після цього вам підбирають пару. Додаток об'єднує в собі принцип гіпперлокаціі і збігів пар. Єдина його відмінність від попередніх програм полягає в тому, що це найбільша у світі соціальна мережа для пошуку гей-партнерів. Додаток встановили вже понад 10 мільйонів людей.