У разі відсутності дозволу опікуна, піклувальника на усиновлення дитини, така згода може бути надана органом опіки та піклування. Суд своїм рішенням може постановити  проведення усиновлення без дозволу органу опіки і піклування,  якщо буде встановлено, що усиновлення дитини відповідає її інтересам.

Особа, яка бажає усиновити дитину, подає до суду заяву про усиновлення. Також до заяви додаються:. За окремим клопотанням заявника, суд вирішує питання про зміну імені, прізвища та по батькові, дати і місця народження усиновленої дитини. Однак, дата народження дитини може бути змінена не більш, як на 6 місяців.

Нагляд за умовами проживання і виховання усиновлених дітей здійснюється службами у справах дітей за місцем проживання усиновлювачів до досягнення ними 18 років. Крім того, щороку протягом перших 3-х років після усиновлення дитини перевіряються  умови її проживання та виховання. В подальшому така перевірка здійснюватиметься один раз на 3 роки до досягнення дитиною 18 років. Якщо у вас залишились питання з цього приводу, будь ласка, телефонуйте до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером  0 , цілодобово та безкоштовно в межах України.

В центрах та бюро надання безоплатної правової допомоги по всій країні ви можете отримати юридичну консультацію та правовий захист. РЕЄСТР галузевих міжгалузевих , територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них Анонси подій: На даний момент, не передбачається жодних подій чи заходів З повагою, Сергій Стеценко   Що таке усиновлення?

Other cities Cherkasy

Хто підлягає усиновленню? Усиновленню підлягають діти, які перебувають на обліку як: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти, батьки яких дали згоду на усиновлення. Хто може бути усиновлювачем? Законодавством України визначено коло осіб, які можуть бути усиновлювачами: дієздатна особа віком не молодша 21 року, за винятком, коли усиновлювач є родичем дитини; особа має бути старша за дитину  не менш як на 15 років. Повернення своєї історії". Основою виставки стануть цінні папери європейських акціонерних товариств, які діяли на території Катеринославської губернії. Ці документи надійшли до фондів Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.

Яворницького у якості подарунків протягом рр. Повна назва організації: Временов Олександр Володимирович. Метою проекту є промоція такого жанру як автопортрет, оскільки в живописі він займає окрему нішу і є найкращим способом зазирнути до глибин внутрішнього світу митця, адже саме так автор може розповісти нам про свій життєвий досвід, творчі принципи та незвідані куточки своєї особистості. Також проект передбачає мистецький конкурс.

Назва проекту: Тіньова сторона шоку в українській культурі. Опис проекту: Українці - одна з найшокованіших націй, через війни, Голодомори та репресії, які безумовно накладають значний відбиток на сучасну ментальність. Мета цього проекту - переосмислити страх і агресію, відкривши широкому загалу рефлексії українців минулого та сучасного на хорор і терор у їх житті.

У рамках проекту - буде реалізовано портал, на якому можна буде дізнатись про культурні, мистецькі та психологічні грані митців та звичайних людей через їх побут , маловідомі твори українців ХХ ст. На порталі буде створено функціонал, який допоможе сучасним митцям ветеранам та волонтерам, відкритись світу і поділитись своїм мистецтвом. Кожен захисник та захисниця України матимуть свій мікро-сайт у середині сайту, власний безкоштовний лендінг зі своїми портфоліо робіт. У рамках проекту для його популяризації буде відзнято міні-серіал для мережі youtube, який порушить ці теми у 3 різних вимірах.

Таким чином - на кінець проекту в українському інформаційному просторі буде максимально повно розкрита тема, культурної рефлексії людей, які зіткулись з шоком війни та репресій. Назва проекту: "Мисткцтво замість гармат" Міжнародна художня виставка. Повна назва організації: Громадська організація "Міжнародний фонд "Джерело Милосердя". Опис проекту: 1. Тема та провідна ідея: Мистецтво замість гармат. Гуманітарна сфера, царина культури, один з методів пошуку шляхів до примирення. Популяризація Полтави, Полтавщини та України як культурного центру завдяки сучасному мистецтву.

Майданчик для діалогу. Історичні розвідки та культурологічні паралелі «Полтава — місто, з якого все починається…». Назва проекту: АрхіДача. Міста реалізації: Київська область, Броварський район,. З часом люди добудовували і змінювали будинки.

Знайомства Кам'янка-Бузька

Дослідження продемонструє еволюцію естетичних смаків громадян та можливостей їх реалізації в залежності від економічної ситуації в країні. Назва проекту: Арттекстиль. Інтеграція мистецтв. Повна назва організації: Львівська обласна організація Національної спілки художників України.

3 працюючих способи, як познайомитися з дівчиною

Міста реалізації: Львів, Україна,. Опис проекту: Проект передбачає підготовку та проведення всеукраїнської художньої виставки та науково-практичного семінару на тему живопису та графіки у текстилі. Проект є ситнтезом різних видів сучасного мистецтва, що базується на різноманітті поєднань технік та стилів живопису, графіки і та текстильного мистецтва в єдиному авторському творі. Результати проекту будуть розміщені на тематичному веб-ресурсі та відображені у промо-ролику проекту. Назва проекту: Донбас. Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кравцов Григорій Юрійович.

Опис проекту: Проект прагне привернути увагу суспільства до важкого руйнівному стану шахтарського краю і дати більш повне розуміння трагедії людей i трагедії одного з найбагатших промислових регіонів країни ще до початку військових дій на Донбасі за допомогою мистецтва — фотовиставок та видань на основі матеріалів, зроблених фотографом Олександром Чекменьовим, у період з по роки на території Донецької та Луганської областей.

Передбачається широкий суспільний розголос за допомогою культурно-інформаційної кампанії.

Мобільний зв'язок lifecell - lifecell Україна

Виставки пройдуть у Київі та 21 областному центрі. В результаті проект сприятиме досягненню примирення у суспільстві та діалогу. Назва проекту: Крос-секторальний індивідуальний мистецький проєкт «Україна. Море очима дітей» - конкурс дитячого малюнку на морську тематику з виїзним етапом «Морський пленер» та перша виставка робіт — переможців конкурсу. Опис проекту: Конкурс дитячих малюнків про море в два етапи: шкільний та національний з виїздом на чорноморське узбережжя на «Морський пленер» та перша виставка картин — переможців конкурсу зі створенням електронного каталогу.

Мета: акцентування теми українського моря в живописній творчості українців, сприяння постанню української національної школи морського живопису, заохочення молодих українських митців до активної творчості на морську тематику. Результати проєкту: дітей-учасників конкурсу; 40 готових до експонування дитячих робіт на морську тематику; виставка картин-переможців; пересувна виставкова експозиція; відвідувачів виставки; 1 звітний відео-сюжет; не менше 8 новинних телевізійних сюжетів; загальна аудиторія заходів — не менше осіб з них підтверджених до контактів. Назва проекту: Непохитні українки.

Міста реалізації: Київ, Суми, Львів,. Опис проекту: Метою проєкту є створення умов для культурного самовираження дівчат та жінок, які беруть участь у всіх сферах процесів державотворення шляхом виготовлення інноваційної мистецької виставки про жінок ХІХ-ХХ століття. Проєкт передбачає рефлексію сучасних жінок, які пов'язують себе з державотворенням, над історичними долями жінок минулих століть.

В рамках проєкту буде проведено експонування виставки в 3-х обласних центрах, які відвідають понад осіб. Буде створено веб-сторінку проєкту, сторінки в соцмережах, а також проведено медіа кампанію, в результаті чого буде близько 1 млн. Також буде залучено 50 волонтерів та підготовлено 30 координаторів, які здійснюватимуть промоцію та експонування виставки в регіонах після завершення проєкту. Опис проекту: Заявник: Оксана Олександрівна Фурса - українська художниця, ректор Арт Академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі, доктор педагогічних наук, професор, Президент Конфедерації дизайнерів та стилистів України, який має ряд різноманітних арт та освітніх проектів і готова поділитися зі світом.

Це проект, який має на меті виготовлення сувенірної продукції для представників дипломатичного корпусу іноземних представництв в Україні.

Сайт знайомств в місті Кам’янка-Бузька

Проект включає в себе виставку — презентацію на платформі Національного музею Тараса Шевченка. Виставка є можливістю створення діалогу культурного та креативного простору для співпраці з представниками інших культур та традицій, яка має на меті популяризацію українсько-культурного продукту з подальшим міжнародним обмін досвідом у сфері сучасного мистецтва.

Назва проекту: Перформанс Фестиваль Забіг.

Назва проекту: Жебраки. Поза зоною комфорту. Опис проекту: Проєкт «Жебраки. Поза зоною комфорту» — непересічне художнє візуальне звернення до замовчуваного і «незручного» аспекту життя нашого суспільства — до теми жебрацтва та безпритульництва. Мета проєкту — створення та презентація інноваційного та художньо якісного власне українського культурного продукту — сучасної мультимедійної виставки, побудованої на основі самобутньої та гостро-соціальної серії живопису Сергія Алієва-Ковики із задіянням сучасних digital-технологій.

Назва проекту: Сяйво Бурштину. Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Махно Олександр Михайлович. Це місток між українською традицією та українською сучасністю. Кераміка для української культури також є сакральною — у її теплі та шороховатості сила народження. Ці матеріали є одними з головних у прикладному мистецтві України, у них зашитий наш культурний код. За століття роботи з цими матеріалами наші автори досягли майстерності, котра може вразити світ. Технологія виробництва колекції передбачає відповідальне ставлення до природних ресурсів — це zero waste виробництво.

У творах використовується не цільний щойно видобутий бурштин, а залишки виробництва, які раніше не перероблювалися. Крім того, враховуючи сумні обставини видобутку бурштину у нашій країні, відсоток від продажів творів колекції буде спрямований на відновлення лісів України. Назва проекту: «Подільська вільниця».