Читати далі 8. Учасники семінару обговорили проблемні питання передачі комунального майна в оренду Сьогодні у приміщенні адмінбудинку відбувся семінар для працівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, закладів та організацій Вишгородського району.

Ініціатором проведення семінару став Читати далі Про скликання чергової шостої сесії Вишгородської районної ради VІІІ скликання ВИШГОРОДСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ Обласний музей на Вишгородщині експонує унікальне панно В експозиції «Давній Вишгород» комунального закладу Київської обласної ради «Вишгородський історико-культурного заповідник», що представлена у другій залі на другому поверсі музею будинок «Клюкви» , розташоване настінне живописне панно «Давній Вишгород ХІІ-ХІІІ ст.

Бiльше новин. Державна реєстрацiя припинення пiдприємницької дiяльностi фiзичною особою-пiдприємцем за її рішенням. Державна реєстрацiя: права власностi на нерухоме майно iнших речових прав на нерухоме майно крiм державної реєстрацiї iпотеки нерухомого майна.


 • безкоштовні знайомства - - Звенигородка Україна;
 • найкращі програми для знайомств місто в Алушта Україна.
 • знайомства цвітуть в Хрестівка Україна!
 • знайомства в Інтернеті в Краматорськ Україна.
 • пляж підключити Новогродівка Україна.
 • Вишгород — Вікіпедія;

Видача витягу, iнформацiйної довiдки та виписки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Державна реєстрацiя друкованого засобу масової iнформацiї з мiсцевою сферою розповсюдження. Перереєстрацiя друкованого засобу масової iнформацiї з мiсцевою сферою розповсюдження.

Видача дублiката свiдоцтва про державну реєстрацiю друкованого засобу масової iнформацiї з мiсцевою сферою розповсюдження. Визнання недiйсним свiдоцтва про державну реєстрацiю друкованого засобу масової iнформацiї з мiсцевою сферою розповсюдження на пiдставi повiдомлення засновника. Оформлення та видача або обмiн паспорта громадянина України для виїзду за кордон у тому числi термiнове оформлення.

Оформлення та видача паспорта громадянина України у разi обмiну замiсть пошкодженого, втраченого або викраденого.

Вишгород • Життя Міста • Вышгород

Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненнi громадянином i рiчного вiку. Оформлення та видача довiдки про реєстрацiю мiсця проживання або мiсця перебування особи. Державна реєстрацiя земельної дiлянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. Відділ у Вишгородському районі головного управління Держгеокадастру у Київській області. Внесення до Державного земельного кадастру вiдомостей змiн до них про земельну дiлянку. Внесення до Державного земельного кадастру вiдомостей про межi частини земельної дiлянки, на яку поширюються права суборенди, сервiтуту, з видачею витягу.

Внесення до Державного земельного кадастру вiдомостей змiн до них про землi в межах територiй адмiнiстративно-територiальних одиниць з видачею витягу. Внесення до Державного земельного кадастру вiдомостей про обмеження у використаннi земель, встановленi законами та прийнятими вiдповiдно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу. Виправлення технiчної помилки у вiдомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здiйснює його ведення, з видачею витягу.

Видача довiдки про: 1 наявнiсть та розмiр земельної частки паю , 2 наявнiсть у Державному земельному кадастрi вiдомостей про одержання у власнiсть земельної дiлянки у межах норм безоплатної приватизацiї за певним видом її цiльового призначення використання. Видача вiдомостей з документацiї iз землеустрою, що включена до Державного фонду документацiї iз землеустрою. Видача довiдки з державної статистичної звiтностi про наявнiсть земель та розподiл їх за власниками земель, землекористувачами, угiддями.

Видача витягу з технiчної документацiї про нормативну грошову оцiнку земельної дiлянки. Вишгородський районний відділ головного управління державної служби з надзвичайних ситуації України у Київській області. Видача переоформлення, видача дублiкатiв, анулювання документiв дозвiльного характеру у сферi господарської дiяльностi. Управління Держпродспоживслужби                            у Вишгородському районі Київської області.

Видача дозволу санітарного паспорта на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання.


 • .
 • найкращі сайти знайомств в Броди Україна.
 • половина підключення Василівка Україна!
 • .
 • сватання виконавчої влади Овруч Україна.
 • ;

Спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів лісорубний квиток, ордер, лісовий квиток. Визначення відповідності   намірів  місця   розташування   тимчасової споруди, будівельним нормам та вимогам. Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Вишгородської райдержадміністрації.

Надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. Про надання дозволу на виїзд з України дітей-сиріт та  дітей позбавлених батьківського піклування, які не досягли 16 років. Про призначення опіки над майном дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Про визначення способів участі у житті та вихованні дитини того з батьків, який проживає окремо.

Навігаційне меню

Видача направлення потенційним усиновлювачам для знайомства з дитиною, яка може бути усиновлена. Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Надання пільги на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу. Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів або не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме. Прийняття рішення щодо соціального обслуговування особи територіальним центром соціального обслуговування надання соціальних послуг.

Видача довідки для отримання пільг інвалідам, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу. Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю. Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом I групи або за особою, яка досягла річного віку.

Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним. Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі смерті або інвалідності волонтера внаслідок поранення контузії, травми або каліцтва , отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій та збройних конфліктів.

Знайомства Вишгород

Призначення грошової компенсації  інвалідам замість санаторно-курортної путівки. Призначення грошової компенсації  вартості самостійного санаторно-курортного лікування інвалідів. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Призначення грошової компенсації інвалідам на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування. Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення інвалідів автомобілем. Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів.

Видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці психоневрологічного інтернату дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату.

Вітаємо на веб-сайті Вишгородської районної ради!

Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації і допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до визначених категорій. зареєстровано Чернігівська обл. припинено , Чернігівська обл. в стані припинення Україна , , Чернігівська обл. зареєстровано Чутівський р - н , село Петрівка , ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА , будинок 1 Полтавська обл.

зареєстровано Україна , , Миколаївська обл. ніжин нк , чернігівська обл. ніжин , вул. челюскіна , буд.

воздвиженська , буд. НІЖИН, ВУЛ.