хвилинні побачення Бар Україна

Швидке замовлення таксі в місті Суми ▻ Через додаток таксі ▻ Онлайн Ми є у 32 містах України, а також маємо представництва в Польщі та Литві.

Але реально   у нас є   дуже чіткий політичний меседж, дуже чітке політичне послання щодо того, що Росія зробила і робить на території окупованого Криму. І останнє. Хотів би звернути на це також окремо увагу. Саме в той же день, коли третій комітет прийняв цю резолюцію, прокурор Міжнародного кримінального суду видав звіт, звіт, в якому містяться дуже важливі речі, а саме міжнародна кваліфікація того, що Росія вчинила і продовжує вчиняти в окупованому Криму і на Донбасі, підкреслює, що це на додаток до політичної рамки, яку встановлює резолюція, створює юридичну рамку.

Таким чином і в політичній, і в юридичній сфері ми отримали чіткий меседж, чіткий меседж від міжнародного співтовариства на адресу Росії.

Прямий эфір

І ця рамка буде діяти до будь-яких інших консультацій цих переговорів стосовно окупованого Криму. Хочу також наголосити, що в доповіді прокурору МКС ситуація кваліфікується саме як міжнародний збройний конфлікт між Україною та Російською Федерацією. Ви, напевно, бачили миттєву реакцію Росії з виходом з Міжнародного кримінального суду, начебто за одну ніч це рішення було погоджено. Я впевнений, що встановлення і політичної, і юридичної рамки дуже нам допоможе в наших зусиллях з деокупацією Криму. І хочу подякувати всім, всім в цьому залі, хто працював разом з нами над тим, щоб отримати рішення щодо безвізового режиму, над тим, щоб ми мали саме таку надзвичайно сильну резолюцію.

Дуже дякую. Веде засідання заступник Голови Верховної Ради України. Прошу   народних депутатів підготуватись для   запису і   запитань до уряду. Прошу провести   запис,   будь ласка. Запрошую   до слова народного депутата Антона Яценка.


  • ОТП Банк | Україна: Банківські послуги, курс валют, конвертер валют.
  • Галина Андрейців - ?
  • знайомства центральне поруч Радомишль Україна?

Прошу передати слово депутату   Кулінічу. Будь ласка, народний депутат Кулініч. В мене питання до   Прем'єр-міністра. Володимир Борисович, в мене до вас питання. Хотів би до вас звернутися із прикрою   ситуацією, яка сталася з демаркацією державного кордону. Справа в тому, що персональний склад делегації   України, яка бере участь в засіданні спільних міждержавних комісій з питань демаркації   державного кордону, був затверджений ще в році.

На сьогодні переважна більшість членів цієї делегації не працює, тому що вони звільнились із займаних посад і участі в роботі   комісії не беруть. І відповідно в результаті ситуація така, що   працює в цій   комісії лише   дві особи. Наразі роботи зі встановленням   державного кордону, наприклад, з Молдовою і Білоруссю фактично зупинені.

Це питання вже неодноразово піднімалося перед Міністерством   закордонних   справ, але воно до цього часу не вирішується.

В окрузі №45 в Ясинуватському районі Донецької області відкрилося лише чотири дільниці - КВУ

Я просив би вас особисто   розібратися з цією   ситуацією,   дати доручення, і   щоб нарешті це питання було вирішене. Доброго дня, шановна пані віце-спікер,   шановні колеги народні депутати! Я просив би, дайте мені офіційне звернення, я по суті зроблю доручення, щоб ми розібрались по всім пунктам. Шановний пане   Прем'єр-міністр! Мені дуже приємно, що ви знаходите час і вивчаєте ситуацію, яка існує в нашій космічній галузі. І, як ви бачите, після наради, яку ви провели, що особливо на сьогодні пишатися немає чим.

Засідання 49

І рівень керівників, які приймають рішення і валять проекти, забираючи гроші платників податків, залишається той самий, який нам дістався в нащадок від минулої влади. Тому я хотів би спитати, за яких підстав Кабінет Міністрів скасував законно проводимий конкурс на посаду генерального директора КБ "Південне"? І яким чином ви намагаєтеся призначати керівників на таку відповідальну галузь, як космічна? Дуже дякую вам. Шановний пане Андрію, ви знаєте, що всі конкурси, які проводить Міністерство економіки, вони проводяться, перше, по процедурі і положення, друге, вони проводяться прозоро і публічно.

Відносно конкурсів, які зараз проходять, п'ять. Я б хотів сказати, що конкурси йдуть згідно закону і згідно Регламенту. На превеликий жаль, враховуючи, що йде процес визначення серед п'ятірок ті, які пройшли, ми озвучувати не можемо і ми дамо номінаційному комітету. Відносно космічної галузі, про яку ви говорите, на це засідання були допущені депутати Верховної Ради України і могли бути всі, і відповідно прийняте рішення одноголосно комісією. На сьогоднішній день правова позиція, розроблена юридичним департаментом Міністерства економіки, запропонувала рішення щодо проведення відповідного засідання через п'ять робочих днів, це по-моєму на слідуючий понеділок.

Я тільки хотів би додати. Дякую за ваше запитання. Я вважаю, що космічна галузь нашої країни має отримати серйозну підтримку.

Засідання 36

Але я б не хотів, щоб ця підтримка була такою, як вона була багато років, коли кошти виділяли, нас заводили в "три сосни", вибачте на слові, потім ні коштів, ні нормального стану справ в космічній галузі. Я хочу подякувати Голові Верховної Ради і вам, шановні колеги   народні депутати, вчора підтримали закон, який дозволить розшити борги, мільйонів для "Південмашу", я це обіцяв в цьому залі. І наступна позиція, що насправді я на минулому тижні, на цьому робочому, провів нараду, закриту нараду, з усіма представниками космічної галузі.

Я зараз утворюю невелику робочу групу, я хочу детально розібратись, що відбувається в космічній галузі, які розпочаті проекти, ефективно чи вони розпочаті, чи є там величезні проблеми. А я думаю, проблеми там є. Скільки нам потрібно ресурсу, які джерела фінансування, як має працювати система управління космічною галуззю. Це все потребує сьогодні відповіді, тому що там сьогодні немає, я би сказав, ефективної системи навіть управління   цією галуззю. І наступна позиція, ми домовились, що Національне космічне агентство знаходить ресурси і направить ці ресурси на   "Південмаш" для того, щоб закрити заборгованість по заробітній платі.

Це буде від 50 до 60 мільйонів гривень. Я чекаю цього рішення для того, щоб ми розшили борги і по послугам комунальним і відповідно по заробітній платі. Треба виводити ці підприємства з кризи, вони мають величезні можливості і потенціал. І це гріх заводити їх в те місце, де вони сьогодні знаходяться. Прошу, народний депутат Юрій Соловей.

Юрій Соловей, 89 виборчий округ, Гуцульщина і Покуття.


  • додаток для знайомств Глухів Україна!
  • Моніторинг підсумкових випусків новин «UA: Першого» за 5–10 жовтня 2021 року.
  • місто швидкісних знайомств поблизу Стебник Україна?

Шановний Володимир Борисович! Шановний Володимир Борисович, дозвольте задати вам запитання! Я знаю, що ще працюючи спікером і сьогодні працюючи Прем'єр-міністром України, ви були одним з тих, хто лобіював і виступав за те, щоб на посади керівників стратегічних державних підприємств призначались незалежні менеджери.

Онлайн-EdCamp 2020 – ОСВІТНЯ ПОЛІТИКА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИ УКРАЇНИ В ЧАС ПАНДЕМІЇ

Проте   я хочу привернути вашу увагу до конкурсу, який відбувся ще півроку тому,   це конкурс на призначення керівника стратегічної компанії "Укренерго", в якому переміг не грузинський, не польський, а один з кращих українських менеджерів Сергій Зуєв, який вже понад півроку не призначається на посаду спочатку урядом, а сьогодні судами. Два тижні тому Комітет з питань економічної політики розглянув це питання і рекомендував….

Два тижні тому Комітет з питань економічної політики розглянув це питання і рекомендував уряду призначити переможця конкурсу тимчасово виконуючим обов'язки, оскільки діючий керівник, який виконує обов'язки, вже давним-давно в нього витік строк. Проте, до цього часу жодної реакції, жодної відповіді не надано. Прошу вашої відповіді. Я хочу сказати, що форма номінаційного комітету   це є нова форма, публічна, перспективна, і вона приживеться в Україні. Для того, щоб змінити корупційні призначення публічними, на превеликий жаль, сьогодні нормативна база не повністю дозволяє.

Подання одного із заявників до суду зобов'язало Міністерство економіки призупинити призначення. Я зустрівся із усіма кандидатами, і на сьогодні дана правова оцінка. Засідання номінаційного комітету щодо конкурсу   на дану галузь і на дане підприємство буде визначене до кінця місяця. Це ми знаємо, яким кроком йти. Тим більше, коли я зустрівся по вашому запиту, за який я дякую, відповідно, це дало поштовх для прискорення даного процесу.

Шановний Володимир Борисович, висловлюю вам щиру підтримку усім тим справам, які ви робите. І дуже прошу вас з такою самою наполегливістю навести порядок в Міністерстві охорони здоров'я. Питання конкретно до міністра охорони здоров'я. Шановна пані Уляно-Надію, реформи, які ви ініціюєте, вони правильні, але лише на папері, їх не відчуваємо ні ми… Ми не знаємо детально, ви не ведете роз'яснювальну   роботу серед депутатів, а тим більше, серед людей своєї структури.

Їх не відчувають люди. Два дні тому загинула дитина через те, що ви ліквідовуєте цілодобові стаціонари в великих селищах, які є центрами або планують стати центрами об'єднаних територіальних громад. Я прошу вас конкретно, пані Уляна, дайте право ПСМД організовувати цілодобовий стаціонар, дайте методологію як це зробити, з яких саме хвороб за кошти місцевої громади. Я не можу до вас попасти, ви мене не приймаєте, я тривалий час прошу вас відреагувати, два тижні прошусь до вас на прийом, прийміть мене.

Дякую за запитання. Щойно вчора ми мали великий захід, де запросили від комітету Верховної Ради депутатів, щоби з нами розмовляли про ті реформи, які відбуваються зараз в системі. Ну, одна з тих реформ є на первинній ланці, ми підсилюємо первинну ланку і будемо допомагати, щоби були і такі на 24 години доступні і центри первинної ланки, і також у лікарнях щоби були відділення невідкладних станів саме для тих людей, які хворіють вечорами або на вихідних днях.

Я готова вас приймати, вибачте, що як би у моїй приймальні була якась проблема із прийомом, але я завжди готова приймати народних депутатів і про це поговорити. І закликаю вас зараз, можете підійти до мене, передати ваш номер телефону. Я   можу навіть сьогодні з вами зустрітися. Дуже дякую, пане Андрій народний депутат. Дуже дякую, Андрій Володимирович, і Андрію Шиньковичу за запитання. На реформу системи охорони здоров'я немає простої відповіді. Вже було багато підходів для того, щоб змінити цю систему, одначе це все призвело до того, що сама система руйнувалася, а нічого нового не створювалося.

І те, що зараз робить виконуючий обов'язки міністра охорони здоров'я з новою командою Міністерства охорони здоров'я спільно з комітетом, з міжнародними нашими партнерами і експертами — це знаходження спільного рішення, яке дасть можливість нам всім спільно розпочати глобальну реформу. Уряд України до цього абсолютно готовий. Ми, більше того, вважаємо, що в цей процес нам потрібно включити і місцеві органи влади, як об'єднані територіальні громади, міські, районні ради і адміністрації, і обласні.