В стінах фортеці розташовані церква, мечеть, синагога, невеликий парк, історичний музей, різноманітні магазини, готель. Крім цього, фортеця Рабат може похвалитись чудовими оглядовими майданчиками: над її стінами височать чотири вежі, на які можна піднятися по гвинтових сходах.

З кожної з них відкривається чудовий вид на Ахалціхе та його околиці, і стоячи тут можна легко уявити себе вартовим, що вивідує ворога, який наближається. Переїзд в Сівас. Переїзд в Каппадокію. Сьогодні нас чекає подорож в минуле, в загублений світ зі своїм укладом життя і своїми традиціями, що склалися ще багато століть тому.

Знайомтеся - Каппадокія, чарівна музика, що застигла в камені. Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій території 70 мільйон років тому. Скелі, як за помахом чарівної палички, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогненно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красою скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистим повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць.

Дивовижна шоу програма включає танці мандрівних ченців дервішів , традиційні турецькі танці у виконання професійних танцюристів. Ну і яка ж «Турецька ніч» без танцю живота і вечері, яка включає в себе національні страви та напої?! До сніданку по бажанню — екскурсія над вершинами Каппадокії на повітряній кулі дод. квиток — найбільший і найвідоміший монастирський комплекс Каппадокії. На території музею представлено 10 церков і каплиць вирізаних з каменю, що датуються IX-XI століттями.

Всі споруди побудовані в візантійському стилі - з арками, колонами і капіталами, прикрашені в унікальному каппадокійському стилі, є обов'язковими для відвідування. квиток — це єдине в своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона і підноситься. Ця величезна скеля схожа на швейцарський сир з дірками.

Фортеця вся поцяткована кімнатами, тунелями та лабіринтами.

Відкритий реєстр юридичних осіб, без капчі та реєстрації

З вершини скелі відкривається розкішний вид на всю долину. Піднявшись на неї можна охопити поглядом практично всю Каппадокію. квиток — найбільше і найцікавіше підземне місто в Каппадокії. Присутні тут підземні школи, церкви і навіть винні підвали явно вказують, що в цих підземеллях проживали християнські громади. Розміри даного поселення досі не з'ясовані остаточно, відомо, що місто розташоване на восьми рівнях і займає площу кв. Повернення в Невшехир.

Нічний переїзд в Болгарію. Переїзд в Несебр. Сьогодні нас чекає знайомство з «Казковим Несебром». Час та стихії помилували маленький шматочок землі і залишили дивовижне творіння, одне з найдавніших міст Болгарії - Несебр. Вузенькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церкви і дерев'яні будівлі надають містечку особливу чарівність. Слов'янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в Несебрі атмосферу тепла і затишку.

Закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням відкриє нам найпотаємніші таємниці болгарського узбережжя Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб дивовижний смак вина спрямував нас на потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення Відпиваємо ковток за ковтком, ніби вбираючи таємниці, що оберігаються вином тисячоліттями.

Переїзд в Варну. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди несуть в собі спогади про магічний світ казок і легенд, про почуття прекрасного і прагнення творити добро Запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих усіх присутніх Переїзд в Одесу.

Сайт знайомства з безпритульними тваринами незабаром запрацює у Черкасах

Орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону в Ізмаїл - , в Одесу - наступний день. До нових зустрічей! згідно договору про спрощення візового режиму. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. Відповідно до вимог статті 7 Закону Турецької Республіки "Про іноземців та міжнародний захист" в момент в'їзду до Туреччини паспорт громадянина України для виїзду за кордон повинен бути дійсним не менше днів.

Про компанію Вакансії      Гід-організатор Менеджер з туризму, м. Львів Наші контакти Новини Подяки Привітання Співпраця Агентствам Особистий кабінет Як почати співпрацю? Лідери місяця Запит на груповий тур Туристам Мій особистий кабінет Важлива інформація      Питання туристів Договір на туристичне обслуговування Каталоги Трішки відпочинку      Забавки Дорожні нотатки Туристичні терміни Дізнайтесь більше Оголошення Додаток до інфолиста Співпраця з агентствами Відгуки      Всі відгуки Відгуки по країнам Відгуки по турах Відгуки земляків Відгуки тільки з фото Відгуки туристів зі стажем Найбільш прочитані відгуки ТОП 10 агентстсв - найактивніші туристи ТОП рейтинги сезона ТОП рейтинги місяця Як написати відгук Відео відгуки туристів Сервіси      Де купити тур, путівку?

Черкаська область

Шукаю Тебе : Нотки комфорту : Пошук загублених речей Контроль замовлення Схема автобуса Гарантійний платіж від невиїзду Розміщення у Львові      Розміщення у Львові Разміщення в "Терміналі А" «Термінал А» Страхування НЕ рекомендуємо Групам Договір на супровід дитячої туристичної групи Правила бронювання і бонуси для організованих груп у складі регулярного туру Правила і бонуси при бронюванні організованих дитячих і студентських груп Запит на груповий тур Документи Загальна інформація Що таке біометрія?

Список візових центрів Розписка, своя мультивіза Як часто здавати біометрію? Як уникнути відмови? Суми коштів для перетину кордонів країн ЄС. Країни і списки документів Австрія Бельгія Болгарія Угорщина Великобританія Німеччина Греція Данія Ірландія. Іспанія Італія Латвія Литва Нідерланди Норвегія Польща Португалія Румунія.

Словаччина Словенія Франція Хорватія Фінляндія Чехія Швейцарія Естонія Швеція. Всі дати. Діти За всіма регулярними автобусними турами. Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.

Достовірність і доступність інформації

Діти 5,,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості вказано через риску після дорослої. Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг". Групам Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками. При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій , наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет. При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката за наявності. Нотки комфорту : - важливо включити в тур: Послуга "І тут Я! Вільне місце біля себе в автобусі.

Знайомства Черкаси

Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3. Громадяни України, що повертається з "країни червоної" зони повинні пройти самоізоляцію протягом 14 днів, встановивши в себе додаток "Дій вдома", але за бажанням можна також пройти ПЛР-тестування у будь-якій лабораторії, акредитованій Центром громадського здоров'я. У разі негативного тесту самоізоляція припиняється. Звертаємо увагу, що особа, яка здає ПЛР-тест, має попередньо заповнити інформовану згоду на опрацювання даних.

Крім цього, у формі варто зазначити саме той номер телефону, який було використано для встановлення додатку «Дій вдома».

Я хотiв би

Інакше, можлива плутанина та несвоєчасне отримання повідомлення про завершення самоізоляції. Підбір туру. Суми коштів для перетину кордонів країн ЄС Країни і списки документів Австрія Бельгія Болгарія Угорщина Великобританія Німеччина Греція Данія Ірландія Іспанія Італія Латвія Литва Нідерланди Норвегія Польща Португалія Румунія Словаччина Словенія Франція Хорватія Фінляндія Чехія Швейцарія Естонія Швеція Оголошення Відгуки Всі відгуки Відгуки по країнах Відгуки по турах Відгуки земляків Відгуки тільки з фото Відгуки туристів зі стажем Відгуки на Новорічні тури Найбільш прочитані відгуки ТОП 10 агентств - найактивніші туристи ТОП рейтинги сезона ТОП рейтинги місяця Як написати відгук Відео відгуків туристів.

Аккорд-тур » Автобусні тури » Фестивалі, концерти, події » День святого Валентина » Україна. Любов і тонкий винний аромат Днів: Курорт: Батумі. Одеса — Ізмаїл — Бухарест 1 ніч — Стамбул 1 ніч — Батумі 1 ніч — Кутаісі — Тбілісі 1 ніч — Боржомі — Ахалціхе 1 ніч — Сівас 1 ніч — Каппадокія 1 ніч — Несебр — Варна 1 ніч — Ізмаїл — Одеса. Всі дати регулярного туру.