хвилинні побачення Бар Україна

Швидке замовлення таксі в місті Суми ▻ Через додаток таксі ▻ Онлайн Ми є у 32 містах України, а також маємо представництва в Польщі та Литві.

Готель "Нива" розташований у місті Черкаси. До послуг гостей ресторан, безкоштовний Wi-Fi та платна приватна парковка. В усіх номерах є кондиціонер, шафа для одягу та власна ванна кімната. Зручне розташування, є великий закритий паркінг. Чистий затишний номер, укомплектований всім необхідним. В кафе готують смачно, дуже доступні ціни. Рекомендую всім. Готель "Спорт" із баром розташований у Черкасах. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi і платна власна парковка. Чистий охайний номер, привітний і ввічливий персонал, смачні сніданки. Перебування було комфортним і приємним. В усіх зонах помешкання надається безкоштовний Wi-Fi.

This apartment provides free private parking, a hour front desk and free WiFi. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Смелянская,2, кв.

Смілянський район — Вікіпедія

Черкассы is set in Cherkasy. With direct access to a balcony, this air-conditioned apartment comes with 1 separate bedroom and a fully equipped kitchen. Апартаменти "Невеликий будиночок зі зручностями" розташовані в Черкасах. До послуг гостей кондиціонер і тераса. Ціни знизяться, щойно ви увійдете в акаунт! Помилка: Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти. Помилка: Вибачте. Виникла помилка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Ми відправили вам електронного листа з посиланням. Перейдіть за ним, щоб оформити підписку. Зареєструвати своє помешкання. com входить у групу компаній Booking Holdings Inc. На нашому сайті понад 70 млн відгуків про помешкання, і всі вони від справжніх, перевірених гостей. Єдиний спосіб залишити відгук - це спершу зробити бронювання. Тому ми точно знаємо, що відгуки на нашому сайті пишуть справжні гості, які зупинялися у наших готельних об'єктах.

Наші гості приїжджають і перевіряють, наскільки тихо у номері, їжа смачна, персонал дружній та інше. Після подорожі гості розповідають нам про своє перебування. Зустрічав тут багатьох знайомих, і навіть приїжджих. Узагалі, програма заходів на набережній розписана більш як на місяць наперед.

Тут лунатиме жива музика, виступатимуть артисти місцевого аматорського театру, будуть виставки та виступи юних вихованців школи мистецтв…. Варто наголосити, що набережна і створена насамперед для роботи з молоддю, залучення її до здорового способу життя. От і 4 липня окрім змагань на воді на ній відбувся і турнір з віджимання від підлоги. Приємно, що тут заборонено вживати алкоголь. За цим стежить охорона. До співпраці з Віктором Овчаренком долучається все більше місцевих активістів. В рамках заходу для них були організовані різноманітні конкурси, зокрема рибалок, вишивальниць, майстрів народної творчості, козацька вікторина, фізичні вправи тощо.

Серед них був і призер України з легкої атлетики Діма Подгорський, який торік успішно виступив на спеціальній Олімпіаді в ОАЕ. Допомогла також майстер народної творчості Людмила Кожушко. З дітьми на набережній займаються Ніна Трохименко на передньому плані і Людмила Кожушко. У регіоні здійснюється безконтрольне вселення неаборигенних видів риб зокрема амура білого , товстолобика тощо на природних водоймах, що суперечить одній з міжнародних конвенцій, ратифікованих Україною.

Земноводні регіону досить різноманітні і нараховують 6 видів — це зелена ропуха , райка звичайна , жаби озерна , гостроморда , трав'яна , звичайна землянка. З плазунів 7 видів в регіоні помітно переважають за чисельністю — ящірка прудка , рідше — ящірка зелена , черепаха болотяна , вужі звичайний , водяний , мідянка та гадюка лісостепова.

Смілянський район

Найбільш різноманітною і численною групою є птахи понад видів , що відносяться до різних екологічних груп. У лісостепових ділянках найбільш поширеними є дятли звичайний , середній , зозуля звичайна , жайворонки польовий , чубатий , куріпка сіра , сорока , дрізд співочий , плиска жовта і біла , бджолоїдка звичайна , синиці велика , блакитна , щиглик. На водоймах і берегах: лиска , курочка водяна , деркач , крячки чорний і білокрилий , мартин звичайний , чапля сіра , чепура велика , очеретянки , крижень , лунь болотяний , лебідь-шипун та інші види орнітофауни.

Зустрічаються види, занесені до Червоної книги України: орлан-білохвіст , сорокопуд сірий , лунь польовий. Тваринний світ представлений чисельною групою ссавців 20 видів , найпоширенішими представниками яких є: козуля європейська , свиня дика , лисиця звичайна , заєць сірий , їжак європейський , миша лісова , миша польова , ондатра звичайна , бобер європейський , куниця лісова , борсук європейський тощо. У районі відсутня узагальнена інформація про видовий склад безхребетних тварин, і потребує подальшого дослідження. На даний момент відбувається тенденція до скорочення популяцій тварин, їх вимушеної міграції або зникнення через надмірне освоєння території: осушення заболочених територій, розорювання природних комплексів, значні масштаби суцільних лісових рубок, браконьєрство, порушення режиму прибережних захисних смуг водойм, загибель тварин на дорозі, незаконне будівництво штучних ставків, хімізація сільського господарства тощо.

Вздовж долин річок, їхніх заплав збереглися основні площі напівприродної рослинності. Найбільшу площу займають широколистяні ліси. Зростають дубово-ясеневі, дубово-грабові ліси грудів, дібров , а у північній частині району знаходиться лісовий масив «Черкаський бір». Природно-степова рослинність збереглась на крутих схилах ярів та балок. Різні типи лучних та болотних екосистем здебільшого приурочені до заплав річок. Прибережно-водна рослинність поширена у водоймах більш-менш рівномірно. Загальна лісистість району становить 25,2 тис.

Найпоширенішими є твердолисті породи, які охоплюють 20,2 тис. Флора судинних рослин налічує понад одну тисячу видів уточнення видового складу триває і сьогодні.

Виберіть мову

У районі найкраще вивчено лише видовий склад вищих судинних рослин, практично не вивчені мохоподібні, водорості, лишайники, гриби. Сучасний рослинний покрив району сильно трансформований під дією сільськогосподарської та лісогосподарської діяльності, зокрема: щорічні пожежі, вирубка лісу, викошування травостою та випасання худоби, розорювання ґрунту, хижацьке збирання лікарських рослин, рекреаційне навантаження тощо.

По території району протікає 8 річок, довжиною  км. Головна з них Тясмин  — права притока басейну Дніпра , що належать до середніх річок. Інші: малі, з яких 7 протікають територією району — Гнилий Ташлик , Сріблянка , Мідянка , Ірдинь , Балаклійка , Сунка , Шостачка. Уздовж долини по течії р. Тясмин налічується майже водоймищ площею водного дзеркала га, а також два водосховища на р. Гнилий Ташлик, біля с. Попівка та р.

Тясмин у м. Смілі , які використовуються комплексно. Заплава Тясмину з'єднується з Ірдинським болотом — найбільшим давньорусловим болотним масивом лісостепу, де зосереджено велике розмаїття рослинних угруповань, різноманітний водно-болотний комплекс фауни. Однією із найбільших річок досліджуваного регіону є р. Тясмин, права притока р. Її долина переважно трапецієподібна, довжина в межах району — 21,5 км, ширина долини — 1,2 км, на окремих ділянках розширюється до 3, км. При проведенні аналітичного контролю якості та складу води  р. на створі 0,5 км вище та нижче м. Сміли виявлено перевищення по нітрит-іонах в 1,2 ГДК; 2,2 ГДК, по амоній-іонах відповідно в 1,6 ГДК; 5,2 ГДК, на створі 0,5 км нижче м.

Сміли виявлено перевищення ГДК по БСК в 1,6 рази. Це зумовлено скиданням стічних вод у річку підприємствами локомотивного та вагонного депо станції ім. Шевченка [8]. У річках Смілянського району інтенсивно розвиваються деградаційні процеси, які пов'язані із замуленням русел, обмілінням заплав; евтрофікація водойм і водотоків, їх пересихання, зменшення водоносності, зниження рівнів поверхневих і ґрунтових вод, погіршення якості водних ресурсів, про що свідчать результати досліджень Л.

Ящук , Т. Скок Одним із найважливіших шляхів збереження та відтворення природних ресурсів є розробка локальної екомережі ЛЕМ , яка є первинною ланкою у системі формування регіональних, національних, міжнародних схем екомереж. У моделі екомережі Смілянського району виділення природних ядер і буферних зон в межах ключових територій пов'язане з функціонально-територіальною структурою ПЗО, а сполучні території екокоридори виділялись вздовж гідрографічних мережа річкових долин елементів.

У межах Смілянщини проходить один національний екокоридор: Галицько-Слобожанський лісостеповий 45,6 км , котрий був до цього часу описаний [4], один регіональний — Тясминський 21,5 км , один локальний 1-го порядку  — Гнилоташлицький 31,0 км , троє локальних го порядку : малі річки — Сріблянка 28 км , Ірдинь 12,4 км , Лебединка 9,1 км , Мідянка 5,1 км , які поєднують між собою і ключові території різного ієрархічного рівня.

Рейд щодо дотримання карантинних заходів у Смілі

Локалізацію ключових територій визначило розташування існуючих і проектованих природоохоронних територій різного рангу заповідності. Район утворено в році. В році 18 одноосібних господарств села Балаклія першими у волості об'єдналися у сільськогосподарську артіль «Робітник». В — роки на території сіл Балаклія, Макіївка , Костянтинівка , Мале Старосілля активно діють підпільні групи та партизанські загони. У році у Великій Яблунівці здається в експлуатацію гідроелектростанція потужністю 84 кВт. В році відкривається Малосмілянський гранітний кар'єр. В — роки в районі побудовано і функціонує 28 загальноосвітніх шкіл.

В році Смілянський район першим в Черкаській області забезпечив центральні садиби господарств дорогами з твердим покриттям, що дало змогу налагодити безперебійну чітку роботу 19 автотранспортних маршрутів. В році села Куцівка і Залевки газифіковано.