хвилинні побачення Бар Україна

Швидке замовлення таксі в місті Суми ▻ Через додаток таксі ▻ Онлайн Ми є у 32 містах України, а також маємо представництва в Польщі та Литві.

Діти принесли матеріали для виготовлення маскувальної сітки, на перервах займались виготовленням сітки для АТО. Цей проект  триває  в нашій школі вже 15 років,  під час нього         за допомогою «методу кейсів» під керівництвом вчителя історії  Зінковської О. учні намагаються зрозуміти         цілу епоху за допомогою нестандартних методів пізнання.

Найцікавішими були     роботи малих груп                     з тем: «Промисловість групи «А»», «Розвиток сільського господарства», «Освіта», «Медицина»,                     «Соціальна сфера». Одинадцятикласники показали не лише добрі знання стосовно періодів                       «застою», «перебудови»  та часів незалежності нашої держави, а й продемонстрували уміння глибокого               аналізу різних сфер суспільного життя.

Під час міні-конференції  відбувся виступ учнів 7-А класу, учасників акції  «SOS Історична                                 пам'ятка: досліджуємо та зберігаємо разом».

Темою їх дослідження є будівля Павлоградського                               театру імені Бориса Захави, яка потребує негайної  реставрації. Наш театр — це приклад                                           тих здобутків і проблем, які є наслідком попередніх епох в сучасній Україні. В Україні та за її межами Дніпропетровська область відома як один із найбільших промислових центрів України. Підготували захід: вчитель української мови і літератури Васько С.

та учні 8-А і 9-Б класів. На этот раз всё происходило под рубрикой: «У книжек дни рождения, конечно, тоже есть». Книг-юбиляров года очень много, обо всех не рассказать, но с героями некоторых  мы встретились. К нам в гости пришли красавица Оксана и кузнец Вакула, Солоха и её «залыцяльники» из повести Гоголя «Ночь перед Рождеством», Татьяна Ларина и Евгений Онегин из романа А.

Пушкина, влюблённые Делла и Джим из маленькой новеллы О. Генри « Дары волхвов», героиня стихотворения А. Блока «Незнакомка», сборник стихотворений В. Высоцкого « Нерв». Учащиеся 7-А класса выпустили к празднику стенгазеты, учащиеся 9-В и Б классов инсценировали, перевоплощались в любимых героев, декламировали, пели под гитару стихотворения Высоцкого.

Праздник удался на славу, эмоции переполняли и артистов, и зрителей, и родителей, и учителей. Руководители проекта — учителя русского языка и зарубежной литературы Терещенко Л. Під час веснянах канікул  7-А клас взяв участь у Всеукраїнській акції «SOS Історична пам'ятка: досліджуємо та зберігаємо разом». Акція має на меті стимулювання дбайливого ставлення до історико-культурної спадщини місцевої громади. Наші учні  розповідали про проблеми і здобутки Павлоградського театру   ім.

Захави, адже будинок театру — це історична пам'ятка. Але, на превеликий жаль, сьогодні будинок і приміщення театру  вимагають нагальної реконструкції, точніше РЕСТАВРАЦІЇ! А в наш час це величезна проблема. Незмінний керівник театру А. Рева, який здійснив за минулі роки постановку понад  пєс, приділив нам цілих 2 години свого часу, щоб познайомити нас із нагородами та проблемами свого театру.

Павлоградський театр є гордістю нашого міста, тому і його проблеми  не можуть залишити нас байдужими! Саме цю виставу нам порекомендував Анатолій Андрійович під час нашої участі в акції  «SOS Історична пам'ятка: досліджуємо та зберігаємо разом». Батьки учнів з радістю підтримали дітей у їх бажанні доторкутись до високого мистецтва. Пропонуємо переглянути кращі моменти фінальної гри.


  • Секрет успіху - пишіть лаконічно?
  • християнський сайт знайомств в Бахмут Україна!
  • На одну ніч чи все життя?;

Учасників семінару привітала директор школи Ващенко Л. і шкільний бібліотекар Сорока Г. розповіли про свій досвід роботи із забезпечення цілісного підходу до виховання і розвитку школярів. Одним із дієвих напрямів співпраці класного керівника і шкільного бібліотекаря є застосування різних форм і методів масової роботи. До ї  річниці від дня народження видатної української поетеси Л. Українки шкільний бібліотекар разом з класоводом 4-А класу Нікітіною Н. та її учнями підготували літературну світлину «Нехай мої струни лунають…». Учасники семінару почули вірші Л.

Українки та розповідь про життєвий шлях поетеси. Святкового настрою додали танок і улюблена Лесина українська народна пісня «Подоляночка» у виконанні дівчаток класу та інсценізація казки «Біда навчить». Захід супроводжували: відеофрагменти до біографії поетеси, буктрейлер за драмою-феєрією «Лісова пісня» та скрайбінг-презентація творів Л. Українки для дітей. З метою підвищення майстерності шкільних бібліотекарів через впровадження в професійну діяльність нових форм популяризації книги і читання шкільним бібліотекарем Сорокою Г. був проведений майстер-клас «Скрайбінг: нова техніка презентації».

Гамзова Ірина Володимирівна         Нікітіна Наталія Іванівна                   Бондар Ольга Іванівна. І категорія                                        вища категорія, вчитель-методист      9 розряд. Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках тижня безпеки дорожнього руху, який проходив у нашій школі з листопада, проводились різноманітні заходи з перевірки знань та популяризації в цікавій та ігровій формі правил дорожнього руху. Були запрошені представники ДАЇ, які розповіли про свою роботу , відповіли на запитання учнів та перевірили їх знання ПДР.

Учні школи намалювали блискавки на тему БДР. Вихованці філії палацу творчості «Зорецвіт» в ігровій та казковій  формі продемонстрував учням класів, як треба поводитись на проїзжій частині , допомогли розібратися в ситуаціях,які можуть трапитись на дорозі. Неділя пройшла корисно та цікаво! Директор школи Любов Леонідівна познайомила учасників семінару з напрямками роботи школи, її особливостями, традиціями.

Під час проведення теоретичної частини вчитель фізики Семенко Алла Миколаївна поділилася досвідом роботи  щодо організації і методики впровадження методу проектів на уроках  фізики та в позакласній роботі. Учні 7-А,  7-В , А класів продемонстрували гостям проектні роботи з тем: "Диффузія", "Фізика в побуті, техниці і виробництві", дослідницьку проектну роботу про видатного нашого земляка у галузі фізики Синельникова К.

Не залишив байдужим рольовий проект учнів Б класу "Казка про те, як Баба Яга фізику не розуміла". В  практичному блоці   Алла Миколаївна разом з вчителем інформатики Хавренковою Наталією  Вікторівною ознайомили вчителів  з програмним забезпеченням  SMART   Notebook Поділилися авторськими роботами які були виконані засобами цього програмного продукту, розповіли про переваги використання електронної інтерактивної дошки для учителів, учнів під час навчального процесу.

В заключній частині  семінару практичний психолог школи Полякова Яніна Олександрівна провела з гостями тренінг. Вчителі відзначили корисність отриманою інформації під час семінару. З перемогою, хлопці! У цьому році почесний перехідний Кубок за перше місце отримала команда нашої  школи, капітан команди Студенікін Богодан.

Знайомство в Мережі: поради експертів, як привернути увагу до чоловіків

Літературна вітальня. Українцям, як і всім людям у світі, дорого почуття любові до своєї Вітчизни. Тому так цікаво нам читати вірші російського поета Сергія Олександровича Єсеніна. Ліризм його творів базується на любові до рідного краю, до своїх рідних і близьких людей, до природи. До річчя від дня народження великого російського поета вчителі світової літератури Терещенко Л.

разом зі шкільним бібліотекарем Сорокою Г. провели захід   літературна вітальня « Стихи мои, спокойно расскажите про жизнь мою…». У залі лунали вірші С. Єсеніна декламатори: учні 9 і 11 класів та чудові пісні на вірші автора виконавці: вчитель англійської мови Насєдкіна О. О, спорт, ти - мир! З метою відзначення в Україні 12 вересня року Дня фізкультурни та спорту, сприяння розвитку олімпійського руху вУкраїні, формування фізичного та морального здоровя, в школі в період з 07 вересня по 13 вересня проходив олімпійський тиждень.

Сьогодні учні класів продемонстрували вміння синхронно рухатися під час веселої фізкультхвилинки. Учні класів змагалися з баскетболу, а  - з футболу, і це тільки перші ластівки на шкільному спортивному олімпі, адже спорт - це, в першу чергу, дружба. Тож змагайтесь і перемагайте!

Program registery Culture + :: Ukrainian Cultural Foundation

Рідна школо, радо двері відчиняй! Першого вересня школа гостинно відчинила свої двері для початку нового року.

А які найпопулярніші сайти та додатки для знайомств в Україні?

В цьому році на шкільне подвірря прийшли учня і серед них першокласників. На святі були, як завжди, присутні почесні гості : шефи, депутати міської ради на чолі з міським головою Метелицею І. Всі гості привітали учнів та батьківську громадськість з початком нового року та побажали нових перемог та вдалого навчального року. Події, керовані часом. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно.

Як знайомитися в інтернеті: ставте високу планку, будьте лаконічними і терплячими

Проблема виховання молодих лідерів - це проблема підготовки активного громадянина майбутнього. Ось чому необхідні пошук і підтримка юних лідерів. Саме з 01 вересня в нашій школі розпочалась передвиборча кампанія у вибори Президента країни "Райдуга". До оргкомітету надійшло 5 заяв. Знайомтесь: А клас- Красіна Марія, 9-А клас - Горячева Аміна,  9-В клас - Ендрексон Анна, Саттаров Карім, 9-Б клас - Облогіна Вероніка. Кожен з кандидатів прийшов до перегонів зі своєю передвиборчою програмою та рядом цікавих пропозицій.

Account Options

Ми по-справжньому граємо в доросле життя, адже сьогодні конче необхідно заохочувати енергію та творчість учнів, щоб вони могли брати участь у громадському житті суспільства. Тож нехай переможе сильніший! В цей день 3,4 та 5 класи приємно здивували глядачів своїм знанням історії нашого народу, чудовим виконанням колядок та щедрівок, яскравими костюмами, національним вбранням та створили атмосферу гарного настрою та казкового свята.

Глядачі та гості були у захваті від побаченого, а учасники - від гостинців, які їм приготували батьки. Творчість, віддана дітворі. Учні 3-В класу почули розповідь про життя письменника, познайомилися з його творами, поділилися враженнями від прочитаних книг автора. Одностайна думка всіх дітей, що коли читаєш казки та повісті В. Нестайка, то отримуєш заряд радості та добра. Саме цього і прагнув автор: засвітити сонячні промінчики добра в дитячих душах, допомогти дітям відчути радість веселого, щедрого на пригоди й витівки дитинства. Забыли пароль? ПРО ЗАКЛАД ОСВІТИ Загальна інформація Звіт про діяльність закладу освіти Освітні програми, що реалізуються в закладі Результати моніторингу якості освіти Педагогический коллектив Відомості про членів ШМО р.

Інформація про діяльність закладу освіти згідно ліценз. умов провадження освітньої діяльності Фінансово-господарська діяльність закладу освіти Головна НОВИНИ Головна Проект «Вчимося жити разом» ПРОЕКТ «Енергоефективні школи» Ученическое самоуправление Схема самоуправления ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ УПРАВЛІНСЬКА СКАРБНИЧКА Нормативно-правова база Тези з Інструктивно-методичних рекомендацій щодо викладання навчальних предметів Циклограма контролю. Школьное видео. Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами.


  • сайт знайомств з герпесом в Лиман Україна.
  • Павлоградська загальноосвітня школа № 5 - новини?
  • Гола правда про сайти знайомств та їх відвідувачів.

Протидія булінгу. ЗНО - Информация для родителей. Страничка психолога. Соціальний педагог. Загальні правила поведінки здобувача освіти. Вибір підручників. НОВИНИ ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА 16 листопада року в рамках проєкту "Демократична школа" у нашій школі відбувся онлайн-тренінг "З чого почати та як досягти демократичного врядування в закладі".