Перед Першою світовою війною в місті було 4 приватні аптеки: Хомського, Ґольдштейна — в Старому місті, Садковського — на Польських фільварках, ще одна — на Новому плані, а також дві урядові — в земському шпиталі та людинолюбного товариства. Було також 5 аптечних складів: Хомського, Шраги та Ґольдштейна — в Старому місті, один — на Польських фільварках, один — на Новому плані. Kamіenіec Podolskі: Szkіz hіstoryczny. Чкалова, 7. Відкрито в січні у гуртожитку заводу «Електроприлад» проспект Леніна, 84а.

Жовтневий мікрорайон. Стала одинадцятою аптекою в місті. АПТЕКА ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ. До того — перша державна аптека імені Раковського.

Перейменовано постанова президії міської ради від 14—15 березня, затверджена 6 квітня президією округового виконавчого комітету. Виходить від 21 вересня Видається українською та вірменською мовами один раз на місяць. Головний редактор Женя Церунян. Арагац — вулканічний масив у Вірменії, найвищий на Закавказзі м. Тут розташована Бюроканська астрофізична обсерваторія. Відкрито на вулиці Чкалова замість колишньої «бляшанки».

Згодом кафе «Млинці». Наприкінці міськвиконком ухвалив припинити діяльність кооперативу «Млинці». АРБАЛЕТ — старовинна зброя, що має форму лука для метання стріл, каміння тощо.

Кам'янсько-Дніпровський район — Вікіпедія

АРБІТРАЖ — орган, що займається розглядом майнових суперечок між установами та підприємствами. Розглянуто справ: — , — , — , за перший квартал — Сьогодні обласному державному арбітражу відповідає обласний господарський суд. АРКБУТАН — піварка із зовнішнього боку споруди для передачі навантажень із купола на зовнішні опори контрфорси. Вулиця Князів Коріатовичів. Відкрито у березні Первісно — кафе «Супутник» відкрито 15 грудня Засновник Олег Володимирович Гільовський.

Артистів будинок. Народна назва триповерхового будинку на Польському ринку, У х у будинку мали квартири артисти місцевого театру. Відтоді, мабуть, пішла назва «Будинок артистів», яка збереглася досі. У будинку 25 листопада народилася Марина Одольська — відома українська співачка, заслужена артистка України Готується знімати художній фільм «Запорізька Січ» за мотивами повісті Миколи Гоголя «Тарас Бульба» на головну роль запрошено Богдана Ступку. Розпочала роботу — АРХЕОЛОГІЧНИЙ ВІДДІЛ ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ-ЗАПОВІДНИКА.

Іоанно-Предтеченська, 2. Відкрито 15 вересня У дворі розмістився лапідарій. Начальник Валентина Стельмах. Завідувачі: Марія Олексіївна Рибак , від — Любов Віталіївна Сидорук 4 травня АРХІВ ПОДІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНО-ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ. Первісно діяв як архів сільськогосподарського інституту.

Завідувач Євгенія Антонівна Григоровська Назва за часів Російської імперії до 20 березня давньої і нинішньої від 11 вересня Францисканської вулиці. Первісна назва — Францисканська. Радянські назви — ІІІ Інтернаціоналу від 20 березня , Музейний провулок. Архієрей — загальна назва вищих чинів духовенства єпископа, архієпископа та ін. у православних християн. Отож і вулицю Францисканську стали називати Архієрейською. Архієрейська церква. Колишній костел францисканців, що став православною церквою Успіння Пресвятої Богородиці.

Архієрейський будинок. Існує від Обладнано в колишньому францисканському кляшторі. Тут на другому поверсі було влаштовано домову церкву Різдва Христового. Город Каменец-Подольский: Историческое описание. Назву надала міська дума 15 27 лютого , затвердило Міністерство внутрішніх справ Росії. У радянський час до війни — Червоний провулок. Нині без назви. Виділено зі Старого бульвару на клопотання подільського єпископа Арсенія «височайшим» указом від 23 травня 4 червня Цей хутір дворянин Йосип Ужевський дав єпископові Подільському Іоанникію.

Засновано у місті Донецьк. За станом на мала 33 філії в усіх областях України.


  • !
  • .
  • Топ додаток для знайомств поблизу Болград Україна.
  • 8-хвилинні швидкісні знайомства в Люботин Україна.
  • .

Директор представництва — Василь Кузьменко. АСОЦІАЦІЯ БОРОТЬБИ ТА СХІДНИХ ЄДИНОБОРСТВ. Голови Асоціації: Людвіг Пшетаковський ; від — сільський голова Зіньковецької територіальної громади Віталій Петрович Маслянко. АСОЦІАЦІЯ СТОМАТОЛОГІВ УКРАЇНИ АСУ. АСПІРАНТУРА — форма підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації.

Першими аспірантами стали Василь Васильович Малий, Валерій Пилипович Мегей, Н. Подільський державний аграрно-технічний університет. Йому належать «Вступ» і три розділи: «Короткий нарис розвитку астрономії», «Будова сонячної системи», «Елементи небесної механіки». АСУП АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ. На електромеханічному заводі роботи з впровадження АСУП почато Асфальтний завод. АСФАЛЬТОБЕТОНУ ЗАВОД.

На початку розпочато спорудження нового асфальтозмішувача потужністю тонн за годину. Введено в дію наприкінці грудня Серед директорів: [] — І. Стотонний діє!

АТЕНС Athens; АФІНИ — місто на південному сході США, в штаті Джорджія, на річці Оконі. Університет Джорджії засновано АТЛ — крамниця для автомобілістів. Адреса — Данила Галицького, Нова адреса від — проспект Грушевського, 21б. Директор Юрій Каприєлов. Працює з лютого Складається з двох клінік: на проспекті Грушевського, 34 відкрито 14 жовтня і на вулиці Гагаріна, 83 відкрито АТЛАНТИДА — карстова печера біля села Завалля.

Довжина м, площа м². Єдина в межах Поділля печера з чітко вираженою триповерховою будовою. Серйозне вивчення печери розпочалося восени Детальну топографічну зйомку печери провів спелеологічний загін під керівництвом Олександра Борисовича Климчука. Видано в Києві в трьох томах , , Другий том, що побачив світ , охоплює Волинь, Наддністрянщину, Закарпаття та суміжні землі. Матеріали упродовж — записували наукові працівники, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, лаборанти, студенти. План подано за станом на 1 квітня Атлас містить загальний план міста, поділений на 12 частин-прямокутників, 12 детальних планів, що відповідають цим частинам з деталізацією до будинку , а також список вулиць в алфавітному порядку для вулиць, перейменованих після , в дужках наведено й стару назву з указанням розташування на сторінках атласу.

АТП Автотранспортне підприємство Розпочало діяльність 17 січня як автотранспортна контора. У січні став до ладу профілакторій технічного обслуговування автобусів, який за один заїзд міг обслужити 8 автобусів. Тут розміщуються інженерно-технічні працівники, диспетчерський пункт, стоянка автотранспорту та мийка.

На старій території обладнано ремонтну базу. Щасливої дороги, водії! До — АТП Згідно із Законом про державне підприємство, який вступив у дію з 1 січня , начальник АТП набув статусу директора. Створено раду трудового колективу. У січні першим директором АТП вибрано довголітнього начальника АТП Євгена Андрійовича Томашева. Наприкінці директором став Володимир Юхимович Бабелюк до того — головний інженер , а колишній директор — головним інженером.

Запорожская область, Каменка-Днепровская, Хутор.

Сучасна назва підприємства — ВАТ «АТП», а Володимир Бабелюк є головою правління ВАТ. Хто поведе колектив? Назва нинішнього ЗАТ «Грузтранс» у — Від , коли в Хмельницькій області введено нову індексацію АТП, — АТП АТС — автоматична телефонна станція.