Download Google Chrome Download Mozilla Firefox Download Opera Download Internet Explorer. Login Sign up. Put me here. Wesley , 23 Evry. Лора , 21 Moscow. SILV , 52 Sorocaba. Lucie , 23 Arras. Илья , 24 Moscow. Шура Цукерман , 51 Saint Petersburg. Талга , 28 Aktau Mangghystau. Моника , 43 Moscow Просто хорошего спортивного парня готовить завтраки на моей красивой кухне! Максим , 29 Kolchugino. Login to LovePlanet. Щодня українська пісня у виконанні наших земляків збирала навколо сцени виставкового павільйону велику кількість захоплених відвідувачів виставки. Творчі колективи були дійсно окрасою даного фестивалю, гості та учасники виставки зачаровано спостерігали за дійством на сцені та проводжали бурхливими оплесками кожен виступ ніжинських артистів.

Управлінням культури і туризму Ніжинської міської ради була надана фінансова підтримка на транспортні витрати для народного фольклорного пошуково - дослідницького гурту «Ніжинська козачка» міського Будинку культури. Тоді разом зі своєю делегацією польський президент Лех Качинський мав намір відвідати Катинське кладовище, яке є міжнародним меморіальним комплексом жертвам тоталітарних репресій. Сейм Польщі ухвалив Постанову, в якій й рік проголошено Роком Анни Валентинович.

У рішенні відзначено її заслуги у створенні руху «Солідарність» і відновленні незалежності Польщі. Тому 21 березня у центральній міській бібліотеці відбувся вечір-вшанування цієї легендарної жінки. Захід підготовлено спільно з культурно-просвітницькою спілкою «Астер». Віце-президент спілки, доцент кафедри історії України Ніжинського державного університету ім. Гоголя Максим Потапенко представив почесних гостей, які завітали на цю зустріч.

Серед них консул у справах Полонії, радник Посольства Республіки Польща в Україні пан Яцек Гоцловські, керівник Департаменту з питань науково-освітньої співпраці Посольства Республіки Польща в Україні пані Емілія Ясюк, військовий аташе Агнєшка Мальчевська, представники громадської організації «Спілка поляків України BEZ GRANIC» голова Олена Седик з м. Боярка, секретар ніжинської міської ради Валерій Салогуб, голова районної ради Олег Бузун, фахівці обласної універсальної бібліотеки ім. Короленка м. Чернігів та інші.

Про витоки цього руху та його значення у розбудові польської державності доповів кандидат історичних наук, доцент кафедри Всесвітньої історії та міжнародних відносин НДУ ім. Гоголя Юрій Давиденко. Він зазначив, що прямим наслідком опозиційної діяльності «Солідарності» стало падіння тоталітарних комуністичних режимів у країнах Центрально-Східної Європи. Суспільний рух «Солідарність» відкрив нову сторінку в історії Центрально-Східної Європи, продемонструвавши можливість розбудови давно забутих соціальних тенденцій, використання недоліків тоталітарної системи для відродження громадянського суспільства.

В народі цю жінку називали «Мати Солідарності», «Легенда Солідарності», «Анна-Солідарність». Студентка ІІІ курсу історико-філологічного факультету Анастасія Мельничук у своїй презентації наголосила на тому, що ще за життя заслуги Ганни Валентинович перед польською державою були високо оцінені як поляками, так і видатними діячами світу. Вона нагороджена найвищою польською нагородою - Орденом Білого Орла та американською Медаллю Свободи.

Зіграла саму себе в культовому фільмі Анджея Вайди «Людина з заліза».


 • підключити додаток в Сторожинець Україна.
 • Online Dating in Nizhyn, Chernihiv.
 • побачення знову Ужгород Україна?
 • знайомства з дівчиною з Росії Зміїв Україна.
 • Cекс встречи без обязательств в Нежине.
 • азіатські американські знайомства в Петрово-Красносілля Україна;

Для того, щоб повніше розкрити життя та діяльність Анни Валентинович бібліотекарями було підготовлено інформаційну виставку «Анна Валентинович — легенда польської Солідарності». Дослідження її біографії доводять, що історія життя цієї жінки має послужити польсько-українському єднанню. Фотоекспозиція розташована у галереї «А ля Прима» власниця художниця, голова «Ніжинська Гільдія митців» Ніна Кущенко.

Ініціатор виставки - голова громадської організації «Спілка поляків України BEZ GRANIC» Олена Седик з міста Боярка. Світлини, представлені на виставці, розповідають про те як поляки і українці пліч-о-пліч демонструють братерство в боротьбі з російським агресором. Дехто й ціною власного життя.

Tinder: 5 вещей, которые я за неделю сделала в приложении для знакомств

Пані Олена зазначила, що з початком російської агресії проти України, багато українців, у жилах яких тече польська кров, були мобілізовані до Збройних Сил і воюють із ворогом. Скільки їх — точно не відомо. Не залишила байдужими жодну людину зворушлива розповідь пані Леоніди, матері одного із загиблих хлопців. Представники Посольства Республіки Польща в Україні та органів місцевого самоврядування Ніжина висловили своє захоплення з приводу організації даної виставки.

Щорічний обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія» проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями та подальшого розвитку хореографічного мистецтва. Традиційно, фестиваль-конкурс проводиться у чотирьох номінаціях «Класичний танець», «Народно-сценічний танець», «Спортивний бальний танець», «Сучасний танець» та трьох вікових категоріях молодша, середня, старша.

Починаючи з року учні Ніжинської дитячої хореографічної школи є активними учасниками та багаторазовими лауреатами щорічного обласного фестивалю-конкурсу хореографії «Надія». І ось результат — усі 12 хореографічних поставок у виконанні учнів Ніжинської дитячої хореографічної школи здобули високу оцінку поважного журі — 10 Дипломів Лауреата І ступеня! Здобутки учнів Ніжинської дитячої хореографічної школи в обласному фестивалі-конкурсі хореографії «Надія — »:.

Пархоменко, концертмейстер В. Ганага, концертмейстер Ю. ганага, концертмейстер Ю. Яцина, концертмейстер М. Пархоменко, концертмейстер О. Світла святкова атмосфера і загальна веселість панували в залі Ніжинського міського Будинку культури. ХХІV обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія — » серед учнів мистецьких шкіл Чернігівської області відбувся!!!

До бібліотеки на зустріч з юними читачами завітала наша землячка, талановита казкарка Світлана Петрівна Кириченко.

Вона познайомила юних читай ликів зі своєю творчістю, зачитувала уривки зі своїх казок та провела цікаву і пізнавальну вікторину. Троїцька церква збудована у рр.

Екскурсія в Ніжин - Екскурсія з Києва до Ніжина :: Країна Ю Ей

в стилі барокко. У х роках 19 ст. до головного входу прибудовано притвор з портиком і двоярусною дзвіницею, що надало споруді рис класицизму. Всередині збереглися олійні розписи 19 ст. Троїцька церква разом з Всіхсвятською і Михайлівською грецькими церквами створює єдиний історико-архітектурний комплекс. Хрестоподібна у плані, подовжена по осі захід - схід, мурована, однонефна, однобанна, безстовпна, вона являє собою тип розповсюдженого в Україні 18 ст.


 • Перенесення подій - Билетное агентство (Київ)!
 • безкоштовні сайти знайомств поблизу Глухів Україна.
 • Что такое Moneyveo, и на каких условиях там можно взять кредит;
 • служба знайомств Бориспіль Україна.
 • ❤ ЗНАКОМСТВА Нежин ❤ • сайт знакомств • .
 • Вернісаж, агенція, ТОВ (Вернисаж, агентство, ООО)!

однобанного храму. При церкві діяв шпиталь. Споруда перебудована у х роках 19 ст. У кінці 19 ст. На воротах у візерунках закомпановано підпис: «При старості Буренко. Церква Іоанна Богослова збудована у р. коштом ніжинських купців. Значний внесок зробив ніжинський грек Іван Тернавіот. У стильовому відношенні будівля церкви належить до перехідного етапу від пізнього бароко до класицизму. Рідкісною рисою церкви Іоанна Богослова є її двоповерховість.

Схожі тури

Споруджена всередині 18 ст. на колишній Московській вулиці на місці дерев'яної церкви. За об'ємно-просторовим вирішенням вона належить до різновиду тетраконхових будівель. Церква мурована, однобанна, за типом — хрещата з короткими раменами до сходу і заходу прилягають рівновисокі екседри - центричний храм. Гарні пропорції споруди підкреслено струнким, пірамідальним силуетом з видовженим світловим барабаном, стриманими оздобами в дусі пізнього українського бароко. Споруда двоповерхова — на першому була тепла церква, на другому — холодна, досить рідкісна риса для української храмової архітектури.

Фасади насичені пластикою, пояси ніш поділяють їх на яруси.

How did the videoblogger meet old-fashioned parents of his girlfriend - Dizel Show - Episode 20

Перший вирішений більш стримано: рустовані пілястри, обробка віконних прорізів лаконічна. Другий ярус має гладенькі пілястри і розвинену обробку віконних прорізів ніші, тяги складного профілю та замки. Нижній поверх перекритий напівциркульним склепінням. Горішній поверх світловий, східна конха розписана традиційним олійним живописом 18 ст. з архітектурними мотивами.

Фахівці вбачають у цій пам'ятці риси творчості І. Іван Тернавіот, нащадок роду Тернавіотів. Його батько Петро та дід Стерій були знаними ніжинськими війтами. При церкві діяли парафіяльна школа і шпиталь.

Other cities Chernihiv

У роках у церкві служив священиком батько уродженця Ніжина, всесвітньо відомого мореплавця Ю. У дворі церкви зберігся будинок священика Ф. З балкону Іоанна-Богословської церкви місто і його жителів благословив святий Іоанн Кронштадській, під час відвідин Ніжина. Церква Iоанна Богослова адреса: м. Ніжин, вул.

Гоголя, 4 та Троїцька церква адреса: м.