Люди платять їй гроші за редагування їхніх профілів для сайтів знайомств, і цю фразу вона бачить надзвичайно часто — і завжди радить викинути. Вона наводить ще кілька прикладів беззмістовних фраз: "Я бачу склянку наполовину повною", "Я намагаюся помічати щось позитивне у кожній ситуації". Але ж малоймовірно, що людина, яка шукає собі пару, заявить: "У кожній ситуації я намагаюся помічати найгірше". За словами пані Девіс, проблема з такими фразами полягає в тому, що вони не допомагають користувачеві досягти мети — не спонукають читачів його профілю до подальшої розмови.

Я теж люблю сміятися". Втім, якщо ви любите комедійні телепередачі, про це вже можна поговорити", — пояснює вона. Анонімна "самотня мати на межі прірви", що веде блог під назвою Gappy Tales "Оповідки з проваллями" пише в одному з дописів, що "дасть обітницю безшлюбності", якщо ще хоч раз побачить цю фразу. Спроби догодити всім відразу особливо дратують річного директора з маркетингу Бена Інґланда. Він провів лише місяць на сайті Guardian Soulmates, перш ніж познайомився з коханою. Проте цього часу вистачило, щоб по горло насититись біографіями, спрямованими на те, щоб усім сподобатись.

У своєму блозі під назвою Everyday Heartbreak "Серце, що розбивається щодня" він висміює дівчину, яка називає серед своїх уподобань відкриті лекції у Лондонській школі економіки — поряд з відвертими футболками. Дехто навіть вказує імена — буцімто він Клайд і шукає Бонні або навпаки. Пан Догерті тлумачить це як спробу представити себе легковажним. Людина хоче показати, що вона "прикольна", але є не так вже й багато способів це зробити".

Відтак, ця фраза повторюється у багатьох профілях — люди мають обмежені лінгвістичні здібності, щоб висловити, чого вони хочуть від стосунків, додає він. Я хочу розважитись, без розпачу, без трагедій, не бійтеся! Консультант з романтичних стосунків Еріка Еттін називає "порожніми" такі прикметники, як розумний, привабливий, романтичний, уважний, надійний, сексуальний, пристрасний, сміливий, чесний, привітний.

У своєму блозі на сайті Plenty of Fish, пані Еттін дає поради новоприбулим. Вона пояснює, в чому недолік подібного списку характеристик: "Їх не можна перевірити, поки не пізнаєш людину ближче". Замість того, щоб розхвалювати своє почуття гумору, краще пожартуйте", - пояснює пані Еттін. Можна сказати про себе, що ви кумедний, але як саме?

Чи сподобається потенційному партнерові саме таке почуття гумору?

Карантин – можливість для нових стосунків: що пропонують Tinder, Bumble та інші сайти знайомств

Можна назвати себе добрим, але це нічого не варте, поки та доброта не проявиться. Їй також не подобається, коли речення починається словами "друзі кажуть…". Догерті вважає, що такі вислови запозичують з романтичних комедій, книжок та профілів інших користувачів: "Я звичайна собі людина", — ось що ви говорите". Пан Інґланд відносить цю фразу до найменш змістовних. Покажіть мені того, хто не вважає друзів важливими", — каже він. Його головна думка: не треба відносити до уподобань те, що дуже рідко кому не подобається.

Та невже?! За цим зазвичай іде докладний опис успішного і активного життя, повного досягнень і мандрів по всьому світові. Догерті пояснює, що за цим стоїть вже знайомий зміст: "Я не у відчаї, не випрошую уваги, не самотній. Я — дуже щаслива і повноцінна людина. Моє життя вже і так багате, а ви можете стати прекрасним додатком". Або ще один "переклад": "Те, що я тут, на цьому сайті, не означає, що я намагаюся заповнити внутрішню порожнечу".

Люди вважають за необхідне доводити, яке в них прекрасне життя, бо все ще почуваються незручно на сайті знайомств — ось тлумачення пана Догерті. Інші варіації: "Я дивлюся на речі просто" і "ніколи не напружуюсь". У своєму переліку 10 речей, які він не виносить у профілях користувачів Plenty of Fish, Ґреґ Гендрікс пише, що навіть уваги не звертає на такі банальні характеристики.

Новини | Офіційний сайт виконавчого комітету Тернівської районої у місті Кривому Розі ради

Ці риси згадуються так часто, що мої очі просто перестали їх помічати. До того ж, хто скаже інакше?


 • КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ | ПАT "Кривбасзалізрудком".
 • підключити палички Амвросіївка Україна?
 • Thank you for contacting ICGN;
 • .
 • .
 • ?
 • .

Різновид: "Люблю згорнутись калачиком біля каміна". Гелен Фішер, старший науковий спеціаліст сайту Match. com, рішуче таврує цю фразу і радить її уникати:. Здається, від нього віє близькістю, але насправді людині просто не вистачає фантазії на щось більш значуще й індивідуальне. Виходить нудно й без творчості". Ключ до успіху — конкретика, згідно з думкою пані Ґудінг:. Наприклад, "я весела активна дівчина, яка любить гуляти з друзями і дивитися кіно".

Що ж, такий профіль підійде кожному на сайті". Ви ніби говорите: "Ця ситуація для мене неприродна, але я все одно щирий, хоча й вляпався у цю дивну справу". Пан Догерті радить уникати "надмірного самовиправдання". Нормальні люди не відчувають потреби щось доводити. Антрополог за фахом, пані Фішер розуміє, що таким чином люди хочуть висловити свою любов до природи, відпочинку і близькості.


 • послуга знайомств мільйонерів в Синельникове Україна;
 • швидкі знайомства Любомль Україна?
 • елітна служба знайомств поблизу Миронівка Україна!
 • Наука інтернет-знайомств: як знайти ідеальну пару.
 • особиста служба сватів поблизу Сімферополь Україна!
 • Громадянська освіта, як засіб соціалізації старшокласників.
 • Любовь в "ЛНР": разводы от разочарования и идиллия на фоне войны!

Але це не допомагає їм вирізнитись з-поміж інших. Ще один консультант з стосунків Джулі Спіра розділяє цю думку. На сайті знайомств Your Tango вона каже, що такі висловлювання роблять людей неоригінальними. Пану Інґланду не подобаються профілі, чий власник на всіх фотографіях зображений в якійсь бідній країні за помірно небезпечним заняттям. За його словами, "ми це все вже бачили". Йому вторить Ґреґ Гендрікс: "Включаючи це у свій профіль, люди намагаються показати свою різнобічність і любов до пригод. Але насправді це є в кожному другому профілі".

Main Menu(Level 1)

Блог Muddy Matches визнає, що люди про це згадують, бо з подорожей можна почати хорошу розмову про спільні інтереси. Водночас, читачів застерігають: "Не патякайте про свою мандрівку годинами, забуваючи перевести дихання. Постарайтесь виявити, де ви обидва побували і куди хотіли б поїхати".

Одна з найкурйозніших особливостей гетеросексуальних сайтів знайомств — це ставлення до зросту. Жінки часто вимагають, щоб чоловіки були не нижче 1 м 85 см, а чоловіки брешуть про свій зріст. Наразі на шахті «Родіна» тривають ремонти в кабінетах дільниць, з яких гірники розпочинають кожну свою трудову зміну. Здійснюють ремонтні роботи столяри, тесл ярі, маляри-штукатури ремонтно-будівельного цеху, а також електрики шахти. Відзначення кращих пройшло з додержанням карантинних умов.

Наша служба інформації намагається якомога повніше висвітлювати діяльність учбово-курсового центру як на офіційному сайті підприємства, на сторінці у фейсбуці, так і у корпоративній газеті «Шахтар Кривбасу», адже УКЦ є кузнею робітничих кадрів. ПАТ «Кривбасзалізрудком» зацікавлений у діловому співробітництві і з базовими навчальними закладами, котрі готують кадри гірничих спеціальностей.

Особливий інтерес та гордість викликає проведення екскурсій для ліцеїв, коледжів та університетів. Студенти та учні мають змогу наочно побачити, як відбувається робочий процес на підземних горизонтах. Єдиний центр у місті, який демонструє «мінішахту», — це УКЦ. У розмові з начальником Оксаною Бондаренко вони дізналися, що такі навчально-пізнавальні екскурсії пропагують шахтарську працю майбутнім гірничим майстрам, начальникам дільниць, а у майбутньому, в залежності того, як вони себе зарекомендують на підприємстві, — керівникам вищого рангу.

Новорічні свята вже закінчилися, проте приємні моменти трудового життя продовжуються. При підбитті підсумків були враховані фактичні обсяги виробництва, продуктивність праці з урахуванням дотримання трудової дисципліни та вимог норм з охорони праці. За результатами визнано найкращі гірницькі колективи шахт та ШБУ:. Згідно з інвестиційною програмою, на шахту «Тернівська» надійшов навантажувач ST2D компанії «Epiroc».

Оператори навантажувача випробовували машину, перевозячи різні матеріали та здійснюючи інші господарчі роботи на шахті. З метою привернення уваги працівників, у тому числі й молоді, до проблем у сфері охорони праці, а також популяризації превентивних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, відділ охорони праці комбінату оголосив про проведення конкурсу «Охорона праці очима дітей» з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у році.

Криворізький залізорудний комбінат йде курсом технічного переоснащення, адже саме нова самохідна техніка здатна підвищити продуктивність праці, полегшити роботу шахтаря і гарантувати безпеку на виробництві. Згідно з інвестиційною програмою, на всі шахти нашого підприємства надходять навантажувачі ST2D фірми «Epiroc», які характеризуються надійністю і безперебійністю роботи. Вантажопідйомність ковша складає 3,6 тонни. П ротягом січня в учбово-курсовому центрі проходив ознайомчий курс з експлуатації та ремонту навантажувача ST2D компанії «Epiroc» для трудівників шахт «Тернівська» і «Гвардійська».

Заняття проводили старший інженер та інженер з ремонту і наладки підземного відділення фірми «Epiroc» Микола Добруля та Андрій Міщенко, які розповідали про використання й технічне обслуговування навантажувача, зазначивши, що ST2D — малогабаритна машина в лінійці фірми та ідеально підходить до криворізьких гірничих виробок. Доповненням до теорії стали схеми та наочні ілюстрації обладнання. З початку року і донині на копрі шахти «Гвардійська» триває підготовка до заміни скіпової підіймальної установки на імпортну машину фірми АВВ АВ, Швеція СПУ цього виробника установлені на шахтах «Тернівська» та «Октябрська».

Директором проєкту із заміни СПУ є в. технічного директора комбінату Сергій Бугрєєв, а куратором реконструкції — провідний інженер відділу головного механіка шахти «Гвардійська» Юрій Березовський. До уваги працівників ПАТ «Кривбасзалізрудком»! Надаємо офіційну інформацію про оплату праці робітників та чинники, які впливають на неї, дані щодо фактичних обсягів виробництва та фактичного фонду оплати праці за грудень року.

У грудні шахти «Родіна», «Октябрська», «Гвардійська» та «Тернівська» виконали наступні виробничі показники, а саме: з видобутку товарної руди, проходки гірничих виробок, буріння глибоких свердловин.

20 заяложених фраз з сайтів знайомств

В іта ємо вас з прийдешніми новорічно-різдвяними святами. Ми прожили з вами нелегкий і водночас цікавий й — рік сповнений надій та сподівань, які ми втілювали в життя, реалізовуючи реформи. Все хороше, чого ми добилися, а його було чимало, ми зробили разом. Та й з труднощами справлялися разом. Ні для кого не секрет, що дитячим сквером, який розташований поблизу будівлі центральної енерголабораторії, опікується наше підприємство.

Там полюбляють проводити своє дозвілля наші працівники, їхні діти, а також мешканці міста, тому підприємство намагається ц і лий р і к утримувати його в належному стан і. Напередодні Нового року трудівники ПАТ «Кривбасзалізрудком» встановили там ялинку та прикрасили мініпарк святковими гірляндами. Наприкінці грудня на шахті «Октябрська» введено в експлуатацію новий горизонт метра, а також новий дробильно-бункерний комплекс горизонт метра.

Новий горизонт має запаси в 11 млн тонн залізної руди, з яких планується вилучити гірниками 8 млн тонн. Усього на будівництво комбінатом було витрачено понад млн грн.