Для приватних клієнтів Для підприємців Кабінет Населені пункти Поповнити Підключення 0 Підтримка UK RU. Інтернет Телебачення Магазин Акції Новини Абоненту Поповнити Мобільний додаток Интернет речей Кредит довіри Чатбот Бонуси Даруємо інтернет Приведи друга Робота в кредит Налаштування Додаткові доплати Поширені запитання Правила Пам'ятка абонента Контакти. getElementsByTagName 'head' [0]. appendChild htmlDiv. childNodes[0] ; }. Популярні тарифи Дізнайтеся більше про тарифні плани та оберіть той, що підходить саме Вам. Динамічна IP-адреса Інтернет Телебачення Максимальний Обрати свій.

Цифрове ТБ. Максимальний ×. Швидкість до мегабіт. ОТТ Телебачення: каналів. Динамічна IP-адреса. Вартість підключення від 1грн. Показник крутості тарифу. Замовити консультацію. Інтернет Телебачення Оптимальний Обрати свій. Оптимальний ×. Вартість підключення від грн. Інтернет Телебачення Вигідний Обрати свій. Вигідний ×. Швидкість до 60 мегабіт. Послуги Кристал Телеком - це зручно Для зручності абонентів, ми пропонуємо декілька варіантів надання послуг. Телебачення Цифрове телебачення на різних пристроях Детальніше. без відкриття рахунків. Банк отримав дозвіл НБУ на здійснення операцій з банківськими металами на валютному ринку України.

У березні допрацьована і введена в експлуатацію нова мережева версія програмного забезпечення для торгових терміналів "Ingenico", що забезпечує якісніший та швидший режим обслуговування клієнтів. За результати діяльності Банк отримав нагороди: диплом за створення найбільш ефективного бренду за результатами року; диплом "За підготовку кращої регулятивної інформації, що надається в друкованому вигляді утримувача іменних цінних паперів".

Тарифні плани

Регулятивн и й капитал Банка збільшився за рік на 22,1 млн. За результатам и д і ятельност і за рік за рейтинг ом Асоц і ац ії укра ї нс ь ких банк і в АБ « Е кспрес-Банк» посів 28 м і с це с е ред банк і в Укра ї н и. Голова Правління Банку нагороджений Грамотою "За заслуги перед Українським народом". Регулятивний капітал Банку збільшився за рік на 27, 7 млн. Чисті акиви Банку склали 1 , 2 млн.

За рік було відкрито 15 відділень Банку. У системі Банку працюють 8 філій та відділень. У січні Банк був прийнятий у міжнародну систему VISA International на правах асоційованого члена. Виконуючою обов'язки Голови Правління стає Чуліцька Олена Володимирівна.

Після процедури узгодження Головним Управлінням НБУ Олена Володимирівна Чуліцька офіційно стає Головою Правління АБ "Експрес-Банк". Згідно рейтингу Асоціації українських банк і в , за результатами діяльності за рік АБ "Експрес-Банк" посів 24 місце за фінансовими показниками серед банків України. За рік було відкрито 36 нових відділень. У системі Банку працює відділень. Прибуток Банку у році в збільшився на 8,9 млн. у порівнянні із роком та склав 51, млн. Згідно рейтингу Асоціації українських банків, за результатами діяльності за рік АБ «Експрес-Банк» посів 22 місце за фінансовими результатами серед банків України.

Популярні товари

З червня року АБ «Експрес-Банк» в рамках спільного проекту із компанією АТ Інвестиційна компанія "Проспект Інвестментс" надає своїм клієнтам нову послугу: підключення до послуги Інтернет-трейдингу. АБ «Експрес-Банк» отримав щорічну престижну нагороду «Quality Recognition Award», що запроваджена Citigroup Global Transaction Services.

Премія охоплює провідні фінансові установи по всьому світу та вручається банкам-кореспондентам за кращий рівень автоматизації обробки платіжних доручень. Прибуток Банку у році склав 10,2 млн. Згідно рейтингу Асоціації українських банків, за результатами діяльності за рік АБ «Експрес-Банк» посів 17 місце за фінансовими результатами серед банків України, які приймали участь в рейтингу. Організаторами конкурсу виступили Національний банк України та журнал «Банкиръ».

АБ «Експрес-Банк» отримав нагороду у номінації «Найбільший внесок у розвиток НСМЕП». АБ «Експрес-Банк» увійшов до числа 13 банків - переможців за підсумками роботи з компанією UNISTRIM в 1-му півріччі року. Під час нещодавно проходила в Києві конференції UNISTREAM по банкам партнерам, система назвала переможців серед українських банків-учасників системи в трьох номінаціях: «Лояльність клієнтів», «Приріст до попереднього року» і «Обсяг року». АБ «Експрес-Банк» був нагороджений грамотою в номінації «Обсяг року».

Мобільний зв'язок lifecell - lifecell Україна

Послуга Інтернет-замовлення залізничних квитків через кіоски та банкомати АБ «Експрес-Банк». АБ «Експрес-Банк» розширює сервісні можливості для користувачів банкоматів та кіосків самообслуговування.


  • Розумні годинники і гаджети.
  • гачок Новий Розділ Україна.
  • знайомства з жінкою в Дніпрорудне Україна.
  • найкраще підключення поблизу Балаклія Україна;
  • Популярні тарифи.

Тепер власники карток міжнародних платіжних систем VISA і MasterCard можуть зробити Інтернет-замовлення проїзних документів через автоматизовану систему самообслуговування «e-Квиток» за допомогою інформаційних кіосків та банкоматів АБ «Експрес-Банк». Moody's підвищило прогноз із рейтингів Експрес-банку до стабільного Експрес-банк заснований у році. За даними Нацбанку України, на 1 жовтня року за розміром загальних активів 3, млрд грн.

Нова Пошта - відділення № 1 (до 1000 кг) в м. Верхівцеве, вул. Червона, 2-Г

Експрес-банк займав е місце серед банків, що діяли у країні. Акціонерний банк "Експрес-Банк" змінив назву на Публічне акціонерне товариство «Акціонерний банк «Експрес-Банк». АБ «Експрес-Банк» пропонує своїм клієнтам нову послугу — здійснення платежів картками НСМЕП через мережу Інтернет з мобільного телефону. В Україні вперше випущені банківські платіжні картки у вигляді спеціальних карток пам'яті microSD.

З їх допомогою можна здійснювати платежі з мобільного телефону або персонального комп'ютера в Інтернеті. Головною перевагою цих карток є безпечність, універсальність і «мобільність». На сьогодні картки «ПлатиМО-SD» ємністю 2 Гб можна одержати в відділеннях Експрес банку.

Картка може випускатися як додаткова до вже відкритому рахунку платіжної картки НСМЕЭП. Емітувати картки «ПлатиМО-SD» можуть усі банки члени НСМЕП. У листопаді року з метою розвитку банківського сектора в Україні створена Незалежна асоціація банків України, до якої приєдналися 68 банків, у тому числі АБ «Експрес-Банк». Діяльність Незалежної асоціації банків України буде спрямовуватися радою асоціації, членом якої був обраний і Голова Правління АБ «Експрес-Банк» Ю.

За рейтингом Асоціації Українських банків АУБ станом на 1 грудня АБ Експрес-Банк зайняв 20 місце серед банків України за фінансовим результатом.