хвилинні побачення Бар Україна

Швидке замовлення таксі в місті Суми ▻ Через додаток таксі ▻ Онлайн Ми є у 32 містах України, а також маємо представництва в Польщі та Литві.

У лісі є близько озер, із них 32 озера не висихаючи з підземними джерелами.


  • район затоки знайомств поблизу Чистякове Україна.
  • Кремінський район, Луганська область - об'єднані територіальні грамади.
  • ;
  • для побачень поблизу Сміла Україна;

У лісових озерах водяться короп , лин , карась , лящ , в'юн , сом , судак , щука , окунь , плотва , раки. Фауна лісу представлена такими великими тваринами як лось , олені шляхетні і плямисті , кози , дикі кабани , лисиці , вовки , зайці , білки. У драговинах і буреломах Серебрянського лісництва будують дивно складні дерев'яні містечка бобри.

У лісах гніздяться дикі голуби , водяні курочки , качки , чирки, вальдшнепи , куріпки , часто трапляються фазани , тетерева , сови , солов'ї , синиці , щогли , шпаки , дятли і багато інших. Кремінські каптажі  — гідрологічний заказник Климівське джерело  — гідрологічна пам'ятка природи Дубовий гай  — заповідне урочище Білоусова Садка  — заповідне урочище Вільшаник  — заповідне урочище Сіткове  — заповідне урочище Серебрянський  — ботанічний заказник Сафоново  — ботанічний заказник.

Кремінський район розташований у західній частині Луганської області. Район був утворений у вересні  р. У ньому налічується 59 населених пунктів, об'єднаних у 13 сільських, 1 селищну та 1 міську ради. Крім того, на території району розташоване місто обласного підпорядкування Рубіжне. Своє найменування район отримав від міста Кремінної , заснованого близько  р.

Кремінська районна рада (склад до 2021 р.)

Кремінський район — одне із наймальовничіших місць Луганської області. Навколо зелені ліси соснових, березових і дубових багаторічних дерев, а в лісах багата фауна: кабани, лисиці, зайці, лосі, олені тощо. Перша вугільна шахта побудована  р. Тільки з  р. почали працювати декілька нових шахт, котрі  р. були об'єднані в шахту «Кремінна». Археологічні дані свідчать, що територія краю була освоєна людиною ще за часів пізнього палеоліту тисяч років тому.

Кам'яні знаряддя праці давньокам'яного віку знайдені на околицях міста Кремінної та поблизу села Булгаківки. Більш заселеною територія краю стала в епоху міді-бронзи ІІІ—І тисячоліття до н. В рік заснування в ній проживало 13 душ.

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ — Кремінська Міська Рада

Слобода Кремінна була казенною. На початку х років XIX століття у Кремінській волості розпочався видобуток кам'яного вугілля. В році у Кремінній було 4 селянські копальні, які давали 80 тис. пудів вугілля на рік. В році запрацювала шахта, збудована відомим в Донбасі промисловцем О. В цьому ж році введено в експлуатацію залізничну лінію Харків—Лисичанськ, що пройшла через Кремінну. У квітні року контроль над краєм мала Українська Держава Скоропадського.

В листопаді австрійсько-німецькі війська відійшли на Захід і вже в грудні район було окуповано більшовиками. У червні року Кремінну захопили денікінці, а в грудні вона була захоплена дивізіями Першої Кінної армії. Великі зміни відбулися в житті селян у — роках. Спочатку були організовані перші ТСОЗи, а на їх основі були створені колгоспи.

Кремінський район

В році було закладено велику на той час шахту «Кремінна-Східна», розраховану на видобуток — тонн вугілля на добу. Шахта стала до ладу у році. В році в Кремінній відкрито майстерню з ремонту баянів, на основі якої згодом виросла відома на всю Україну фабрика баянів. У році створено промислову артіль, що випускала брички і різний сільгоспінвентар, яку наступного року було реорганізовано на меблеву фабрику, де виготовлялися шкільні, меблі. У Кремінських лісах почав діяти партизанський загін під командуванням Я.

В середині січня року на підступах до Кремінної розгорілися жорстокі бої. З Кремінського району за період Німецько-радянської війни на фронт пішло майже чоловік, з них загинуло на дорогах війни. Особливо інтенсивно почало розвиватися господарство Кремінщини після закінчення війни. У році кремінський баян зайняв друге місце на Республіканському конкурсі музичних інструментів. Механізатори с.

Нової Астрахані у році виростили й зібрали на площі га по 22,9 ц озимої пшениці з гектара. Бригадиру мехзагону С. Бочарника було присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці. За період з по рік було посаджено га лісу і площа кремінського лісового масиву досягла 40 тис.

У кремінському звірогосподарстві розводили сріблясто-чорних лисиць та норок. У році звіроферма мала вже лисиці й норок. В році житловий фонд міста становив ,6 тис. Місто було повністю підключене до системи «Донбасенерго».

Державний архів Луганської області

В місті збудовано одне з найкращих в республіці лікарняне містечко. У нього входив стаціонар на ліжок і поліклініка, оснащені новітньою медичною апаратурою. У році в Кремінній відкрито медичне училище, яке готувало медичних сестер і фельдшерів для лікувальних і профілактичних установ області. Адміністративно-територіально район поділяється на 1 міську раду , 1 селищну раду та 16 сільських рад , які об'єднують 38 населених пунктів і підпорядковані Кремінській районній раді.

Адміністративний центр — місто районного значення Кремінна [7]. Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу — Фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування станом на у тому числі. Іноземні інвестиції. Обсяги на одну особу, дол. США — 22,4. Зовнішньоекономічна діяльності.

Уроки української: Кремінська ЗОШ №2

Експорт — ,5 тис. Обсяги експорту на одну особу — 17,5 дол. Сальдо зовнішньої торгівлі товарами на одну особу — 7,8 дол. На особливому контролі в Кремінній знаходиться транспорт. Останнім часом залучення маршрутних таксі і придбання нових одиниць автобусів, введення нових маршрутів стабілізують роботу міського та приміського транспорту.

Медичну допомогу населенню міста надають 4 медичні установи, у тому числі 2 лікувально-профілактичних. Щорічно розширюється мережа загальноосвітніх установ. Крім 7 загальноосвітніх шкіл у м. Кремінній діють 1 ліцеї, 1 гімназія, спецшколи-інтернати. Культурна сфера міста представлена 1 кінотеатром, 1 музеєм , 2 міськими бібліотеками, 1 будинком культури, 1 музичною і художньою школами.


  • Program registery Culture. Tourism. Regions. :: Ukrainian Cultural Foundation.
  • Навігаційне меню.
  • ;
  • ?

У межах Кремінського району були створені 34 виборчі дільниці. Решта кандидатів набрали меншу кількість голосів. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. Стабільна версія була перевірена 5 січня Кремінський район адміністративно-територіальна одиниця Герб Прапор Район на карті регіону Основні дані Країна :   Україна Область : Луганська область Код КОАТУУ : Утворений: р.

Кремінна Міські ради : 1 Селищні ради : 1 Сільські ради : 16 Міста : 1 Смт : 1 Села : 32 Селища : 4 Мапа району Районна влада Адреса: , Луганська обл.