Як можна отримати знижку?

Metro відкрила пункт прийому вторсировини в Одесі: за здачу платитимуть гроші Відповідальне споживання, за яке винагороджують. Японське бістро Suke в Одесі від засновників бару The Fitz Suke називають першим закладом у форматі ізакая в Україні. Люди в місті «Можна піти в магазин і повернутися через 15 діб»: це білоруські айтішники, які переїхали в Україну Камера спостереження. Чорно-біла Одеса очима Олександра Якимчука «Місто, яке відкрило в мені мене». На марш ЛГБТ в Одесі напали праворадикали: затримали чотирьох, постраждав поліцейський Захід зірвали.

Піцерію заснували ще в році Піцерія Савви Лібкіна відновила роботу в Одесі. Гід The Village Як побачити справжню Одесу за вихідні — радять місцеві Як побачити справжню Одесу за вихідні — радять місцеві Де смачно їсти, зустрічати схід сонця на сапах і засмагати без натовпу. Odesa Food Market: 18 нових форматів на фудхолі Алекса Купера «Робити масову їжу дуже крутою»: як змінився «Городской рынок еды» в Одесі.

В Одесі посилили карантин: заборонили працювати закладам уночі Обмеження не стосуються кінотеатрів і доставки їжі із закладів. Wizz Air запускає рейс з Одеси в ОАЕ Квитки від гривень. Заклад 12 Monkeys на Дерибасівській в Одесі Ресторан і коктейльний бар. Готельний комплекс «Брик» в Одесі з рестораном і руфтоп-баром Новий одеський готель «без ліпнини і золота». На пляжах Одеси не рекомендують купатися — мерія Якість води не пройшла перевірку.

Uklon запустив «Дитячий» формат автівок: понад машин оснастили кріслами й бустерами Під час замовлення клієнтам достатньо вказати вік дитини. Перезапуск Odesa Food Market: 7 нових форматів та Іван Шишкін як кулінарний директор Рамен від Алекса Купера — серед оновлень одеського фудхолу. В Одесі посилюють карантин Поліція проводитиме рейди. Олександра Ройтбурда звільнили з посади директора Одеського художнього музею. Уже вдруге І, ймовірно, остаточно.

Коли сумуєш за заторами й метро.


 • Офіційний портал Верховної Ради України.
 • сайти знайомств в Немирів Україна.
 • Нова Одеса — Вікіпедія?
 • Навігаційне меню?
 • .

Це люди, що повернулися в Київ зі США, Франції і не тільки «Київ наче ідеальний хлопець, з яким можна сходити на побачення, у кіно й на прогулянку Подолом». Клапті одеських афіш на фото Юлії Рубінської Одеська фотографка вивчає буденність. Одеський міжнародний кінофестиваль переносять на осінь: проведуть онлайн Наприкінці вересня.

В Одесі контактний зоопарк оштрафували на 51 гривню Через розмір кліток. Львів, Одеса, Запоріжжя: в яких містах працюватимуть лише аптеки та продуктові магазини Карантин по всій країні. В Одесі запустили прокат електросамокатів Kiwi: наступним буде Київ Скільки це коштує і як користуватись. У п'яти містах України «загубили» 50 гаманців. Скільки повернули? Цікаві результати. І друге питання у мене до Міністерства освіти.

Чи гарантує Міністерство освіти та уряд зокрема безпеку учасників ЗНО? Чи будуть проводитися тестування, зокрема, до інструкторів, які проводять це ЗНО, для дітей? Хто понесе відповідальність, якщо буде спалах після проведення ЗНО? Отже, з 15 червня і в нас також відкривається міжнародне авіасполучення, а також міжнародне сполучення з нашими країнами сусідами і партнерами. Я передам слово на першу частину відповіді міністру закордонних справ пану Кулебі. На другу частину попрошу відповісти виконувачку обов'язків міністра освіти.

Ми ведемо з усіма країнами, які становлять інтерес для українців як точки, в які вони планують поїхати цього літа. Під час ухвалення цими країнами рішень щодо допуску громадян України немає проблеми з довірою до статистики, немає проблеми з довірою до кількості тестів, це проблема цифр як таких, тому що встановлений певний ліміт кількості хворих на тисяч населення.

Ми знаходимося дуже близько до цього порогу. І незначне навіть покращення ситуації в Україні дозволить нам вписатися в стандарти і в'їзд для українців буде відкритий. Але я хочу наголосити, що це питання є одним з пріоритетних наразі і перебуває на моєму контролі. Міністерством освіти підписані, підготовлені всі необхідні документи, видані відповідні накази щодо проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Прийнято рішення уряду про виділення допомоги, виділення коштів для проведення, для забезпечення закладів освіти засобами індивідуального захисту та дезінфекторами і антисептиками.

Всі речі надійдуть до обласних державних адміністрацій, а згодом будуть передані до пунктів тестування. Поступлення засобів індивідуального захисту розпочнеться на наступному тижні. Є підготовлені методичні рекомендації щодо створення безпечних умов в закладах освіти Головним державним санітарним лікарем, тому ми в спокійному режимі готуємося до проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання і готуємо безпечні умови   більше 1 тисячі пунктів тестування.

Час "години запитань до Уряду" вичерпаний.

Я хотів би подякувати Прем'єр-міністру України, шановним членам… Дякую. Шановний головуючий, справа в тому, що сьогодні повинна бути година для уряду, не 20 хвилин, те, що ми слухали міністра внутрішніх справ, це друге зовсім. Будь ласка, дотримайтесь Регламенту і дайте 40 хвилин задати питання. Давайте піднімемо Регламент, там саме прописано, що ви повинні були в письмовій формі надати запити до міністрів, і вони повинні були вам на це відповісти.

Якщо ви пропонуєте повернутися до Регламенту, то наступного разу буде так, як було раніше, коли стояв міністр і тут фактично зачитував ті відповіді на запитання, які були надіслані в письмовій формі. Якщо притримується зал вашої пропозиції, можемо повернутися до такого механізму. Повертаємось наступного разу до письмових запитань?

Позиція фракцій, будь ласка, підніміть руку, хто підтримує позицію Німченка? При всій повазі, я не бачу, щоб хтось підтримав її. Шановні колеги, переходимо до розгляду питань порядку денного. Наступне питання порядку денного….

Нова Одеса

Веде засідання Перший заступник Голови Верховної Ради України. Вельмишановні колеги, ми переходимо до розгляду проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на рік". Це реєстраційний номер , , Шановні колеги, оскільки є питання про включення його до порядку денного, давайте ми його перенесемо пізніше і підемо по інших законах, є пропозиція, на декілька пунктів. Немає заперечень, да?

Тоді переходимо до наступного. Шановні колеги, 4 червня року Верховною Радою України був прийнятий в другому читанні та в цілому як закон проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців реєстраційний номер Будь ласка запросіть народних депутатів до залу.

Зараз буде відбуватися обговорення та голосування, якщо обговорення буде необхідне. Відповідно до статті Регламенту Верховної Ради України нам необхідно усунути деякі неузгодження у певних положеннях зазначеного закону. Пропозиції щодо усунення неузгодженостей вам роздані.


 1. Усі проекти, які не здійснив Каськів!
 2. Нова Одеса. Миколаївщина. Україна;
 3. Курган Слави (Нова Одеса) — Вікіпедія?
 4. безкоштовні програми для знайомств Армянськ Україна?
 5. Одеса — The Village Україна.
 6. Якщо не буде заперечень, я поставлю цей документ на голосування для прийняття рішення. Питання в чому, коли вчора голосувався закон, не було…   Шановні колеги, послухайте, будь ласка. Коли голосувався закон за основу і в цілому, не було озвучено те, що строки вступу в дію…   Я зараз дам слово голові комітету. Олександр Михайлович, будь ласка, щодо законопроекту про звання, позиція. Шановні колеги, стосується зміни, це стосується тільки дати. В попередньому варіанті в законі було написано "вступає в дію з 1 травня".

  Оскільки дата пройшла, зміна це "з 1 травня року" замінити словами і цифрами "з 1 жовтня року". Шановні колеги, чи необхідно обговорення?

  НОВА ОДЕСА - Delivery

  Можемо проголосувати, да? Будь ласка, підготуйтесь до голосування. Готові голосувати? Я правильно розумію, що всі фракції зможуть підтримати цю пропозицію? Ставлю на голосування пропозицію про усунення неузгодженостей у тексті прийняття Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців реєстраційний номер Прошу підтримати та проголосувати. Наступне питання порядку денного — це   проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів реєстраційний номер Пропонується розглянути це питання за скороченою процедурою.