хвилинні побачення Бар Україна

Швидке замовлення таксі в місті Суми ▻ Через додаток таксі ▻ Онлайн Ми є у 32 містах України, а також маємо представництва в Польщі та Литві.

Далі провели опитування серед учнів «чому люди починають курити». Провели огляд літератури про шкідливість куріння. На завершення прочитали вірші постійного читача бібліотеки Євгена Ткачука на тему куріння «Модная тенденция» та «Наркотики - смерть».

Футбол — це молодість тисячоліть. З початку був проведений екскурс в історію зародження футболу. Була проведена вікторина про футбол. На завершення прочитали вірші та анекдоти про футбол. Із вірою в серці. Справжньою візитною карткою українського народного мистецтва є вишиванка. Це один з давніх, улюблених і найбільш поширених видів народної творчості.


  • Гайворон — Вікіпедія.
  • знайомства метро в Рубіжне Україна?
  • ?
  • Навігаційне меню.
  • кращі програми підключення в Попасна Україна?
  • сайти підключення в Яворів Україна.
  • .

Вишивкою прикрашають одяг, рушники, скатерки, серветки, блузки, сорочки. Мистецтво вишивки спостерігаємо також у вишитих іконах. Вишита ікона була популярна в Україні з давніх часів. Ікони вишивали в монастирських майстернях й талановиті народні умільці. Вишивка відзначалася художньою виразністю, одухотвореністю, довершеним відчуттям ліній, витонченістю кольорів, досконалими засобами виконання і високою професійною майстерністю.

В рамках Національного проекту «Україна читає дітям» в районній дитячій бібліотеці відбулася зустріч з Лопушанською Ольгою Миколаївною, місцевою майстринею з вишивки. Не один рік майстриня разом зі своєю матір'ю Коломійчук Валентиною Дмитрівною із с. Хащувате займається вишивкою хрестиком та бісером.

Питання та відповіді

На виставці «Загадковий світ вишитих ікон» можна побачити авторські роботи, де зображені біблійські персонажі. Сама майстриня окрім ікон захоплюється вишивкою квітів. В читальній залі центральної районної бібліотеки також діяла виставка Ольги Миколаївни та її матері. Читачі із задоволенням милувалися її мистецтвом. Дивовижність творів захоплює настільки, що неможливо просто спостерігати очима - якась потаємна сила змушує взяти в руки, доторкнутись до них, відчути силу енергетики майстрині, широту доброти та потужність її серця.

Учні повинні ознайомлюватися з багатствами культурної спадщини українського народу, відроджувати її, виховувати повагу до традицій, обрядів, свят, до рідної мови. Продовжив знайомство з таємницями народознавства майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, де учні також приймали активну участь, кожен з них сам виготовив її.

Адже народознавство має велике значення в житті нашого суспільства. Саме після нашої зустрічі учні глибше почнуть відчувати, що знання про рідний народ - це пізнання себе, свого родоводу, його культури, історії, усвідомлення нерозривної єдності із попередніми поколіннями, усім народом, його духовними скарбами. Історичні таємниці поруч…. В читальному залі центральної районної бібліотеки відбулась зустріч з членом Національної Спілки Письменників України, двічі лауреатом обласної краєзнавчої премії ім.

Ястребова, літературної премії Є. Маланюка, дослідником української мови та історії — Сергієм Васильовичем Піддубним.

Автор більше десятка книг з історії сіл Голованівського та Ульянівського районів Кіровоградської області, книг «Війни проти українського селянства», «Філософія українського слова», «Таємниці української давнини», «Ілар Хоругин. Влескнига», «Геродот. Імперія Горросів», «Код України-Руси», «На землі Апполона, Артеміди й Посейдона», «Українські святині та символи», «Давньоукраїнські боги, герої, держави і племена». Ця книга примусить подивитись читача на історію України і загалом людської цивілізації зовсім з іншого ракурсу. Вільхове Ульянівського району.

Центральна районна бібліотека - Гайворон ЦРБ

З присутніх запрошених мало хто знав, що в нашому краї є така таємнича краса, котра захоплює і надає якогось особливого настрою. Сергій Васильович подарував понад 30 книг для бібліотек району. Висловлюємо велику подяку всім, хто завітав до центральної районної бібліотеки, автору - Сергію Васильовичу за подаровані книги, за цікаву зустріч і розповідь, завдяки якій ми віртуально відвідали історично значуще місце нашого краю. Сергій Васильович зустрівся із письменниками нашого краю, поспілкувався з ними та обмінявся книгами. Запрошуємо всіх, хто цікавиться історією нашого краю до бібліотек району ознайомитись із книгами Сергія Васильовича Піддубного.

Інформаційно-розважальний круїз. Літо — час канікул, відпусток та відпочинку. Кожному хочеться відволіктись від турбот, але разом з тим — провести час із користю, хорошими, приємними спогадами. Юнацтво — вимоглива категорія користувачів бібліотеки. В Гайворонській центральній районній бібліотеці відбулась бібліотусовка   з юнацтвом , яка називалась «Інформаційно-розважальний круїз». Захід був саме таким, як того потребує сучасне юнацтво: містив багато корисної інформації, не зайняв багато часу, н у і, звичайно,   був класним — за словами самих присутніх, адже це тусовка.

Це була нова форма роботи: в одному заході містились кілька міні-заходів. Відділи бібліотеки були поділені на 4 сектори. В першому секторі, який називався «Галерея чудес», пройшла презентація семи чудес Гайворонщини, Кіровоградщини, України і світу. Наш край дуже мальовничий та щедрий на чарівні куточки природи та цікаві місця, тому про них необхідно не лише знати, а й пишатись ними. В другому секторі, який називався «Чай. Далі відбувся екскурс в історію кави, під час показу відеороликів про каву пригощалися кавою.

Присутнім були роздані буклети «Відомі люди і кава». В третьому секторі, який називався «Оберіг власними руками», мова йшла про історію ляльки-мотанки, її значення як оберегу в домі. Для дівчат пройшов майстер-клас з виготовлення ляльки-травниці. Хлопці ж скористались в той час інтернетом. В четвертому секторі відбулась інтернет-мандрівка — За допомогою відеороликів юнацтво познайомилось зі статистичними даними користувачів інтернету , переглянули відео «Що таке інтернет», «Українська інтернет-революція».

В кінці заходу хлопці й дівчата взяли участь у міні-фотосесії - «Фотка на авку». Знімки робили в бібліотеці, в парку — місце обиралось за бажанням хлопців і дівчат.

Зроблені фото перемістили в контакт, в однокласники та інші соціальні мережі. Всі учасники бібліотусовки мали можливість скористатись інтернетом безкоштовно. Юнацтву сподобався захід, рекомендовані книги одразу розібрали, дівчата й хлопці подякували за цікаво проведений час , хороші емоції та приємні враження, адже форма проведення заходу нова та близька до їх оптимального сприйняття.

З практичного досвіду стало видно, що подібні методи проведення заходів ефективніші -   за короткий відрізок часу отримати актуальну, потрібну інформацію і в цікавій формі. Бібліотекар — цікава особистість. Відповідно до наказу управління культури і ту­ризму обласної держав­ної адміністрації та згідно плану роботи централізованої бібліо­течної системи 27 лип­ня відбувся І етап регі­ональний обласного конкурсу "Кращий за професією" серед сільських бібліотекарів району.

Його мета: при­вернення уваги місцевої влади, громадськості до діяльності сільських бібліотек, підвищення престижу сільських книгозбірень та бібліотеч­ної професії у суспільстві, стимулюван­ня творчої ініціативи сільських бібліотекарів. Кожен учасник готу­вав презентацію закла­ду, в якому працює, де­монстрував відеоролик або рекламне видання для місцевої громади "Це ваша    бібліотека". З метою визначення професійного рівня знань бібліотекарі відпо­відали на поставленні запитання, брали участь у літературному мара­фоні, який складався з шести конкурсів: "Пер­лини народної мудрості", "Млинці книжкові", "Кни­ги - назви жіночих імен", "Автори, твори, герої, персонажі", "Знайди ав­тора", "Складіть назви творів із розсипанки слів".

Конкурс показав, що всі бібліотекарі мають великий творчий потен­ціал і бажання працюва­ти та вдосконалювати­ся. Вони не тільки при­ходять на роботу, вони нею й    живуть.

ПРО СУД І ЗАМИШЛЯКА

Прикрасою фіналу стала демонстрація хобі кожного з конкурсантів, які співали пісні, демон­стрували майстерно ви­конані вишивки та гос­тинно пригощали влас­норуч приготовленими смачними стравами. Па­нувало таке відчуття, що зібралася гарна    велика бібліотечна родина, бо конкурсанти приїха­ли не самі, а з групами підтримки - активними читачами бібліотек.