хвилинні побачення Бар Україна

Швидке замовлення таксі в місті Суми ▻ Через додаток таксі ▻ Онлайн Ми є у 32 містах України, а також маємо представництва в Польщі та Литві.

Діяльність проекту включає в себе проведення серію лідерських тренінгів, а також тренінгів на тему прав людини для 17 учасниць. Проект посилить послання громаді не терпіти насильства в сім'ї, це мобілізує громаду та соціальних суб'єктів для посилення попередження сімей, які потрапляють у складну ситуацію, заохотить жертв порушити мовчання. Зміна неправильних уявлень про ролі в подружніх стосунках сприятиме кращому розумінню явища. Проект висвітлює явище домашнього насильства в значенні групи ризику. Важливими прихильниками просування повідомлення будуть жертви домашнього насильства, чоловіки, які мають нестеотипні переконання щодо сімейного партнерства та дітей.

Черкаси шляхом проведення серії мотиваційно-просвітницьких заходів переглядів кінострічок на відповідну тематику та створення груп психологічної підтримки.


 1. мій сайт знайомств поблизу Березань Україна.
 2. Перезавантаження заради нових звершень!
 3. знайомства графство в Жданівка Україна!
 4. великі очікування знайомства поблизу Ужгород Україна.
 5. Підтримані проєкти.
 6. знайомства шоу Городок Україна.
 7. Online Dating in Burshtyn, Ivano-Frankivsk?

Асоціація підприємців з обмеженими можливостями в Республіці Молдова - «Європейські навички без кордонів» Молдова. Проект має на меті просування ідей фемінізму серед підлітків через інформування їх про концепцію прав людини, гендерної рівності, прав жінок, сексизму та стереотипів, і одночасно виховання суспільства без дискримінації. Мета проекту - підвищити обізнаність про вклад жінок в розвиток українського державотворення й парламентаризму серед депутатського корпусу, працівників апарату ВР, представників українських та іноземних медіа шляхом проведення в кулуарах Верховної Ради України виставки, присвяченої жінкам, котрі зробили внесок в українську політику впродовж останнього сторіччя, й поширювати ідеї гендерної рівності шляхом залучення громадян до активної дискусії під час публічної програми, що супроводжуватиме виставку.

Проект, який складається з проведення серії мотиваційних заходів з метою активізації студенток у громадському та особистому житті.

Проект «Жінки дії» включає в себе тренінги з лідерства для студенток, фотовиставки у форматі «фотосушка» та висвітленні цих подій у місцевих ЗМІ з прагненням мотивувати жінок Нікополя та району бути активними у громадському житті; показати важливість жіночого вкладу у суспільні справи, створити суспільний резонанс та стимулювати обговорення питання жіночих прав та фемінізму у регіоні.

Інформаційна кампанія, присвячена візуалізації ролі українських жінок в соціально-політично-економічному житті країни. Адвокатування потреб вразливих груп жінок на прикладі багатодітних мам та підвищення спроможності працівників міської ради задля включення ґендерної складової у програмні документи, політики та процедури. Завдання проекту: - Надання жінкам знань у галузі психології та права, планування, що сприятиме зростанню впевненості у власних силах; - Забезпечення доступу до бази спеціалізованих статей та матеріалів з протидії насильству, про розташування центрів допомоги постраждалим від насильства жінкам.

Проект націлений з одного боку, на привернення уваги суспільства до проблеми домашнього насильства над дівчатами і жінками, його мета розкрити приховану від сторонніх очей жорстокість домашнього насильства, з іншого боку - дати жінкам та дівчатам надію та впевненість, що вихід з ситуації, що склалася є завжди , варто лише звернутися за допомогою.

Проект має на меті розповісти про досягнення талановитих жінок з психоневрологічного інтернату міста Бєльці.

Знайомства Бурштин

Також планується посилення ініціативної групи з 7-ми жінок з центру для того щоб вони самі могли лобіювати в подальшому свої потреби. Цілі проекту: - Збільшити кількість свідомих лікарів - гінекологів. Лобіювання розробки рекомендацій з попередження та протидії сексуальних домагань у ВУЗах.

Розробка онлайн-курсу із ідентифікації та протидії сексуальному насиллю, який буде безкоштовним та викладеним у вільний доступ в мережу Інтернет. Забезпечення справедливого і недискримінаційного доступу жінок в окрузі до корисної інформації, адаптованої до поточних соціальних потреб, з метою підвищення якості життя, забезпечення сімейного спокою і просування принципів соціальної справедливості відповідно до реальністю. Інформування студенток, які проживають у сільській місцевості, щодо загрози сексуального насильства. Метою проекту є підвищення рівня представленості жіночих історій в медіа-просторі Костянтинівки з метою поширення ідей гендерної рівності серед мешканців громади.

Проведення просвітницьких заходів для молдавських дівчат років, які перебувають у закладах інтернатного типу Молдови з метою профілактики та зменшення рівня насильства серед цієї вразливої групи дівчат. Підвищити рівень активності та обізнаності молодих дівчат шляхом залучення їх до феміністичного руху.

Ретрит для працівниць "гарячої лінії"

Підвищення поінформованості жінок щодо дій у разі вчинення над ними насилля, шляхом поширення листівок та розміщення на рекламних площах міста та в інтернеті інформації про порядок дій у кризових ситуаціях. Запобігання вчиненню насилля в суспільстві, шляхом розповсюдження інформаційних буклетів з інфографікою, де буде відображено статистику вчинення фізичного, сексуального насилля проти осіб, що ідентифікують себе як жінки. На форумі молоді дівчата зможуть підвищити свою активність та мотивацію, а також отримати знання та навички для розвитку громад, в яких вони проживають.


 • чорні швидкісні знайомства поблизу Лохвиця Україна.
 • Бурштин | Знайомства 💗 | Івано-Франківська область — mistaUA;
 • Звичаї, вірування та традиції українців, пов’язані з вінчанням та шлюбом?
 • Other cities Ivano-Frankivsk!
 • Начните общаться прямо сейчас!;
 • Знайомства з дівчинами в місті Burshtyn.
 • азіатські сватання поблизу Кадіївка Україна.
 • Покращити обізнаність дівчат у питаннях гендерної рівності, які стануть амбасадорами гендерної рівності у своїх мікро спільнотах школа, гуртки, двори. Пожвавити активність дівчат в місті. Конкурс тревел-грантів для правозахисниць Проєкт. Асоціація «Альянс організацій з підтримки осіб з обмеженими можливостями» з Республіки Молдова.

  Конкурс «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» Проєкт. Мета проекту - підсумувати та проаналізувати досвід та напрацювання минулого етапу проекту, спираючись на досягнення, зміцнити ініціативні групи, сприяючи співпраці ВПО з приймаючими громадами, а також місцевою владою та підтримати створення організацій тих ініціативних груп ВПО, які готові до інституціоналізації. Мета проекту - забезпечити інтеграцію ВПО до приймаючих громад. Мета проекту - забезпечити інтеграцію ВПО до приймаючих громад, підсумувати та проаналізувати досвід та напрацювання минулого етапу проекту, спираючись на досягнення зміцнити ініціативні групи ВПО та сприяти інституціоналізації тих ініціативних груп, які готові до утворення організацій.

  Створення майданчику для ефективної комунікації, обміну та реалізації ініціатив активних жінок Новоукраїнської ОТГ, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною. Тренінгова програма для жінок Маловисківської ОТГ, які є громадськими активістками і прагнуть стати депутатками місцевого органу самоврядування.

  Проект передбачає створення осередку для мешканців громади - учасників бойових дій, членів їх сімей, родин загиблих воїнів АТО, постраждалих учасників Революції Гідності - з метою підтримки, організації і проведення фізично-оздоровчих, реабілітаційних та спортивно-масових заходів. Як результат комплекс означених заходів дасть можливість покращити психологічний та емоційний стан цієї категорії мешканців ОТГ, адаптуватися до реального життя та реадаптуватися в умовах співжиття у громаді. З метою розвитку потенціалу жінок громади, проектом передбачається створення Гендерного ресурсного центру, який стане осередком для обміну знань та спілкування, де проводимуться обговорення з тем, що цікаві жінкам у даний час, заходи з прав людини, гендерної рівності, протидії домашньому насильству, лідерства, проектного менеджменту, комунікації.

  Громадський запит на організацію форм активного навчання може бути задоволений шляхом функціонування тренінгової зони на базі сенсорної кімнати "Рівновага", в облаштуванні та організації діяльності якої і полягає діяльність проекту.

  Meet in your 🌃 city Burshtyn, Ivano-Frankivsk. Dating for you. Without registering. Real photos 📷

  Створить осередок радісного настрою, дасть заряд енергії, сприятиме розвитку інтелекту, де під керівництвом психолога діти навчаються осмислено діяти і правильно реагувати в різних ситуаціях за рахунок розвиваючого, яскравого і дуже цікавого наповнення кімнати. В рамках реалізації проект передбачено створення комфортних умов для дітей раннього віку, буде акцентовано увагу на актуальній та гендерно-чутливій проблемі відсутності у громаді пристосованих місць для годування та перевдягання дітей раннього віку, навіть у таких найбільш відвідуваних громадських будівлях як лікарня.

  Планується облаштування комфортного простору окремої кімнати у НКП «Царичанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Царичанської селищної ради для задоволення індивідуальних потреб дітей раннього віку від можливості погодувати і перевдягти до куточка спеціальної інформації та «соціальної шафи» речей для дітей із малозабезпечених сімей. Проект передбачає обєднати жінок Покровської громади для створення безпечного середовища та мережі жінок для підтримки гендерної рівності. І як результат створити жіночу раду при виконавчому комітеті для реалізації ініціатив, які є важливим для жінок в нашій громаді.

  Проект включатиме в себе цикл тренінгів за участі експерток з вищезазанчених проблем, перегляд та обговорення кіно про боротьбу жінок за рівні права, розповсюдження тематичної інформації. Результатом проекту передбачається поінформування про права та можливості жінок та підвищення громадської активності дівчат шляхом залучення учасниць до діяльності Молодіжної ради та ГО «Молодь Покровщини», зменшення вразливості від гендерних стереотипів, попередження насилля, підвищення впевненості у собі, створення мережі взаємопідтримки дівчат різних населених пунктів ОТГ.

  Гравці чині мають пройти шлях становлення жіночих героїнь в сучасному українському суспільстві, з його викликами і можливостями. Вони розвіють ґендерні стереотипи і міфи, поборються із дискримінацію, сексизмом і токсичними стосунками. Ретельний моніторинг відгуків гравців дозволить виявити найгостріші ґендерні протиріччя. Інформаційна кампанія «Рівність як прояв демократії» сприятиме формуванню стійкої громадської думки про необхідність дотримання прав жінок і утвердження гендерної рівності.

  Медійно-інфографічний проект на порталі delo. У кожному матеріалі будуть міститися 5 порад про те, як повірити в себе та досягти успіху. Наприкінці проекту плануємо випустити 5-хвилинний ролик з героїнями, де вони говоритимуть про те, як змінилося їхнє життя після того, як вони взялися за справу, якою горіли. До відео буде доданий текстовий матеріал подібного змісту, але ширше розкриватиме означені у відео теми.

  Мета проекту — зниження гендерної нерівності, посилення жіночого руху, правових можливостей жінок у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та боротьби з гендерними стереотипами шляхом проведення інформцаійно-навчальної кампанії, формування сталої думки про необхідність жіночого руху і підготовка до впровадження регіонального Плану дій з захисту прав жінок у Луганській області. Проект спрямований на поширення історій жінок, які змінюють життя в громадах, на регіональному рівні. Таким чином у рамках проекту буде привернено увагу до історій жінок різного віку і різних професій журналістка, політикиня, науковиця, поліцейська, бізнесменка тощо які здійснюють вплив на позитивні зміни у громадах.

  Створення позитивного образу жіночого активізму та налагодження співпраці між жіночими організаціями через популяризацію бодіпозитив-активізму як виду поширеного жіночого активізму в трьох містах України. На базі сільських бібліотек сіл Байдівка та Курячівка, Дубовівка Курячівська сільрада , Старобільського району, Луганської області створюються два комунікативні простори для жінок, де вони, отримавши консультації спеціалістів, підвищать рівень правових знань, основи гендерної культури, зможуть вирішувати виклики, з якими стикаються, розвинути критичне мислення, здобути навики спілкування, досвіду практичної діяльності, реалізації свого потенціалу, під час зустрічей з жінками населених пунктів Старобільського та сусіднього Новоайдарського районів.


  • знайомства в центрі міста в Керч Україна.
  • Надані гранти - Підтримані проєкти;
  • елітні служби знайомств поблизу Вінниця Україна!
  • знайомства з курсантом в Дрогобич Україна.
  • Главное меню;
  • острів знайомства в Коломия Україна.
  • сайт знайомств людина в Сніжне Україна.
  • Проект передбачає проведення за допомогою власних інформаційних ресурсів мотиваційно-просвітницької кампанії, присвяченій жіночому активізму в Україні. Мета - показати становлення, розвиток та роль феміністського руху в сучасній Україні через особисті історії жінок-феміністок за допомогою документального фільму-інтерв'ю. Заплановано зняти короткометражну кінострічку про сучасний український фемінізм, показавши його течії, розповівши про значимі жіночі постаті, розбіжні позиції та приклади солідаризації. Героїні — жінки феміністки, феміністки різної статі та гендеру, та феміністичні організації, низові ініціативи та рухи з різних кутків України — півдня, центру, заходу та сходу.

   Зокрема особливу увагу буде приділено місцям, де проходять вуличні акції на 8 березня.

   Прикраси з бурштину в гардеробі дівчини

   Проект, який складається з серії мотиваційно-просвітницьких заходів за участі експерток, жінок-лідерок, професіоналок з правозахисної, військової, наукової, спортивної, ІТ-сфери, котрі успішно досягли самореалізації у професійних сферах, що стереотипно вважались закріпленими за чоловіками. Проектні заходи також передбачають створення відео-, фото- та друкованого матеріалу інформаційно-мотиваційного змісту. Оскільки на заходи запрошуватиметься молодь з числа учнів старших класів, студентів навчальних закладів міста Житомира, вчителі й викладачі, результати даного проекту матимуть вплив не тільки на жінок та дівчат, а поширюватимуть ідеї гендерної рівності у широкому середовищі.

   Проект спрямований на протидію негативним маніпуляціям на тему гендеру в інформаційному просторі Вінницької області та має на меті формування позитивного ставлення у громадян до гендерних питань. Побудова взаєморозуміння для посилення солідарності серед жінок не залежно від їх віку, СОГІ, походження та соціального статусу. Передбачено посилення жіночих організацій, жіночих груп в громадських організаціях, які готові підтримувати гендерні ініціативи, підтримку жінок і створення ініціативних груп у новостворених територіальних громадах шляхом проведення 3 круглих столів, 4 інтерактивних дискусійних зустрічей у громадах, регіональному форуму.

   Підвищення спроможності представниць органів державної влади, що працюють з жінками, жіночих організацій та ініціатив по відстоюванню прав жінок під час збройного конфлікту. II Міжнародний Жіночий Дієвій Форум "Гендерні межі та перспективи гендерного діалогу в Україні" буде проводитися у другій половині вересня року у м.