Компанії, які розробляють додатки для знайомств, наразі вивчають, чи можна відчути "хімію", спілкуючись з потенційним кандидатом у відеочаті. І чи можна за допомогою коротких відеопобачень відсіяти невдалі спроби зустрітися наживо. Новим трендом є й вечірки для людей без пари, які великі компанії-виробники додатків для знайомств почали влаштовувати останнім часом.

Шанси в реальному світі?

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Capital. Хочете поділитися з нами своїми життєвими історіями? Напишіть про себе на адресу questions. Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber! Чому міленіали видаляють Тinder?

Чи може додаток для знайомств правильно підібрати пару? Дофамінова дієта - навіщо Кремнієва долина відмовляється від задоволень? Знайомство на волі. Підпис до фото, Каміла Сарамак протягом пів року щодня користувалася Tinder, поки не усвідомила, що це погано впливає на її психічне здоров'я. Шанси в реальному світі? Чому шведи радше поговорять з незнайомцем про секс, ніж про гроші. Доба додатків. Підпис до фото, Дослідження року показало, що кожен четвертий працівник після кампанії MeToo боїться заводити романтичні стосунки на роботі. Підпис до фото, Особистий консультант Дамона Гоффман впевнена, що для побачень треба виділити певний час.

Майбутнє побачень? Підпис до фото, Скандинавська компанія Relate, яка розробляє додатки для знайомств, влаштовує вечірки для тих. Любов і знайомства в епоху Tinder 14 лютого Жорсткий секс на Tinder-побаченні: хлопця засудили за вбивство 22 листопада Чому люди повстають проти облгазів 7 годин и тому. Коронавірус навряд чи створили в лабораторії. Такої думки дійшли розслідувачі 51 хвилин и тому. За що Латвія заборонила ще 16 російських телеканалів 2 годин и тому.

Сталева кіннота. Якими танками воює українська армія 7 лютого Катастрофа і приниження. Чим завершився візит голови дипломатії ЄС Борреля до Москви 7 лютого В'язні таборів для уйгурів заявляють про постійні зґвалтування 7 лютого Чоловік, який запросив на вечерю увесь світ 7 лютого Україну завалило снігом, авто та дітей просять залишити вдома. Такої думки дійшли розслідувачі.

Account Options

Третина росіян, що подивилися фільм про "палац Путіна", вважають усе неправдою. Трампу готують швидке рішення щодо імпічменту. Що це значить. Німеччина, Швеція та Польща висилають російських дипломатів. Як вакцинують російським Sputnik в "ЛНР". Антидизайн: речі, якими неможливо користуватися Останнє оновлення: 23 грудня Тип конкурсу: Міжнародний.

Міста реалізації: Україна, Америка,. Опис проекту: Проєкт Ukraine Art Platform - це повноцінний багатофункціональний веб-ресурс, що призначений для презентації, перегляду і вивчення українського культурного продукту та спадщини у США та інших країнах світу. У першу чергу мова йде про живопис, музику, кіномистецтво, фотомистецтво та інші культурні продукти на території України і Америки. В основі ідеї є принцип створення сучасного комунікативного віртуального простору та виставкової віртуальної 3D галереї з можливістю налагодження секторальних комунікацій та співтворчості з профільними фондами та інституціями в Америці та інших країнах.

Реєстр програми Інноваційний культурний продукт

Окрім того, на сайті розміщуються інформаційні матеріали про культурні події та проєкти в Україні, і заплановані для презентацій в Америці. Назва проекту: Неможлива виставка. Повна назва організації: Громадська організація "Інша Освіта". Це колективний художній жест пригадування, того, чого не було, створюється міждисциплінарною кураторською групою за участі Нікіти Кадана, Юрія Андруховича, Олександра Сушинського, Іллі Разумейко та Романа Григоріва.

У Харкові відкрили першу бібліотеку для людей з вадами зору

Локацією виставки та саунд інсталяції буде франківська Ратуша Краєзнавчий музей , а в онлайн вимір проєкт перенесе платформа Shukhliada. Назва проекту: Україна з натури. Міста реалізації: Лондон, Великобританія,. Опис проекту: Метою проекту є: До 30 річниці Незалежності України проведення художньої виставки, де творчій доробок створеної однією мистецькою родиною, яка першою представляла Україну у Великобританії та має високу оцінку там - твори відкривали представники королівської родини. Популяризація українського мистецтва та мистецьких імен у світі, промоція української школи класичного мистецтва, в тому числі через цифрові технології.

Створення позитивного іміджу України шляхом культурної дипломатії за допомогою творів мистецтва. Сприяння поновленню культурного обміну в умовах «після пандемічного світу». Результатом вбачаємо позитивний вплив на імідж держави, збільшення культурних обмінів та поінформованості й зацікавленості в українській класичній школі образотворчого мистецтва. Назва проекту: Ukraina. Інші погляди на взаємини. Повна назва організації: Благодійна Організація "Благодійний фонд Національного художнього музею України".

Міста реалізації: Краків, Польща,. Опис проекту: Проєкт представляє мистецьку інтерпретацію української ідентичності в контексті історичної присутності наративів про ідентичність в Україні та Польщі. Він має на меті створити багатошарову ситуацію гри із зіставленням поглядів, смислів у формі художніх висловлювань таким чином, щоб на основі цих зустрічей розкрити потенціал для фіксації сучасного культурного контексту взаємних польсько-українських відносин.

Курс ВУМ: Бібліотека – відкритий публічний простір

Мети буде досягнуто через побудову виставки з музейних і приватних колекцій України і Польщі за тематично-проблемним принципом для оприявлення сталих міфів та їхньої деконструкції, проведення насиченої паралельної програми з дискусіями провідних інтелектуалів і митців, та створення спільного українсько-польського інтерактивного сайт-специфік проєкту, який залучить до обговорення широку аудиторію. Повна назва організації: Громадська організація «Національний центр реабілітації учасників АТО та бойових дій».

Проєкт відбуватиметься у форматі тріших технологіях цифрового друку великоформатних прозоивалої пересувної виставки у знакових для художника містах України та Польщі, а саме: Львів, Київ, Чернігів, Прилуки, Мена, Краків. Інсталяція побудована на найноврих копій вітражів та сучасної технології ілюмінацій LED. Дотепер у музеях вітражі виставляли тільки фрагментами кватерами. Назва проекту: Павільйон культури: створення виставки-відкриття та розробка програми виставок нової культурної інституції в Павільйоні 13 на ВДНГ в м.

Повна назва організації: Громадська Організація «МістоДія». Опис проекту: Створення першої виставки Павільйону Культури на ВДНГ у Києві, що відкриється у році — амбітний проект, за який береться професійна кураторська група фахівців різних з різних сфер. Павільйон культури — це середовище для експерименту на перетині сучасного візуального мистецтва, нової музики та архітектури, заради збагачення особистої та суспільної культури взаємодії. Результатом проєкту стане виставка-відкриття, основана на перших дослідницьких міждисциплінарних резиденціях для архітекторів, музикантів та митців про сам простір модерністського Павільйону 13 на ВДНГ та про майбутню інституцію в ньому; розроблений та презентований механізм формування програми виставок Павільйону культури на наступні 3 роки; веб-сайт майбутньої інституції.

Назва проекту: Створення саундтреку до художнього фільму-мюзиклу "Мрія Кіри".


 1. ОРДЛО — Отдельные районы Донецкой и Луганской областей!
 2. Реєстр програми Інноваційний культурний продукт :: Український культурний фонд;
 3. ОРДЛО — Отдельные районы Донецкой и Луганской областей.
 4. Довіритися додатку?.

Лот: ЛОТ 2. Опис проекту: В рамках роботи над проєктом буде створено повноцінний музичний матеріал - саундтрек до повнометражного фільму драми-мюзиклу "Мрія Кіри". А саме буде написано тексти кількох пісень, створено партитуру для пісень і музики, зроблено аранжування для всіх музичних номерів, записано вокальні партії в супроводі симфонічного оркестру. Цей проєкт є окремим і важливим етапом - основою для подальшої роботи над створенням фільму, хореографічних номерів в фільмі і презентаційних матеріалів для участі у пітчах європейських і національних кіноконкурсів.

Частину готових треків буде опубліковано у вільному доступі у вигляді промоматеріалів: тизеру, фільму про фільм та інтерв'ю. Назва проекту: Створення шоукейсу на фестивалі «Respublica» для промоції молодих гуртів. Міста реалізації: Кам'янець-Подільський,. Опис проекту: Проведення першого шоукейсу для молодих виконавців та гуртів аудіального сектору з залученням представників музичної індустрії в рамках фестивалю «Respublica».


 • знайомства з християнином в Кропивницький Україна.
 • веб - сайти знайомств місто в Карлівка Україна;
 • знайомства номер дівчини поблизу Бобринець Україна.
 • База данных СМИ Украины по состоянию на конец г..
 • Завдяки проекту одразу 30 молодих виконавців та гуртів отримають майданчики та ресурс фестивалю для промоції та популяризації свого культурного продукту. Промоція відбудеться як у звичному форматі офлайн так і в онлайн форматі на інноваційній платформі фестивалю та на віртуальному майданчику фестивалю у грі Minecraft. Результатами проекту стануть: промоція молодих виконавців у форматах офлайн та онлайн на широку цільову аудиторію великого музичного фестивалю, нетворкінг із професіоналами музичної індустрії для подальшого розвитку та пошуку нових форм для монетизації творчості дебютантів.

  Повна назва організації: Державна організація "Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України". Повна назва організації: Фізична особа підприємець Георгадзе Едуард Анзорович. Опис проекту: Наш проект- запис музии до кінофільму "Майдан. Дух свободи". Це унікальний синтез національних продуктів , які створені з головною ідеєю- національної самоусвідомлення та боротьби за незалежність. Унікальний віолончельний концерт "Дух свободи" класичної форми у викладі рокового напрямку, за участі відомого українського рок-виконавця Оторвальд , запис саундтреку та відеокліпу саундтреку.

  Назва проекту: V Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих виконавців української класичної музики «Смальта». Міста реалізації: Київ, Київ,. Опис проекту: Проект передбачає організацію та проведення V-го Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців української класичної музики «Смальта» наприкінці травня — в червні року. Проект є логічним продовженням щорічного Фестивалю української класичної музики «Смальта», який проводиться в різних музейних комплексах Києва.