Міста реалізації: Харкiвська область,. Проект покликаний підтримати національні меншини, що є часткою багатонаціонального населення Харківщини, iнiцiювати дiалог культур, сприяти фокусуванню увагу громад на єдності та силі спільних зусиль, сприяти формуванню української ідентичності. Результатом виконання проекту стане виставка скульптур на найбільшій площi Європи - Майдані Незалежностi у Харковi. Сталість проекту полягає в подальшому встановленні скульптур на території ОТГ по всій області, що будуть символізувати єдність суспільства і популяризувати мистецтво усіх причетних націй.

Назва проекту: Вохра. Міста реалізації: Івано-Франківськ, Івано-Франківськ,. Опис проекту: Виставка плакатів українських ілюстраторів на основі творів Олега Лишеги, як знакової постаті в українській літературі, поезії, а також як вихідця з Івано-Франківщини, про творчість якого ще не все сказано.

Яка вартість страхування вантажу?

Також створення своєрідних альбомів, щоб вся глиба проробленої роботи не залишилась тільки в стінах галереї, а також потрапила в маси і була певним носієм цього творчого доробку, адже вага, глибина, а не банальність, унікальність, в не вседоступність — ось що таке висока поезія Лишеги. Назва проекту: Імерсивний світ Тараса Шевченка. Повна назва організації: Благодійна організація "Перший благодійний театральний фонд". Міста реалізації: Одеса відвідувачі офлайн-виставки, презентація проекту , Київ презентація проекту, доступ до ЗД-туру виставкою онлайн , США, Повтхан, Штат Вірджинія презентація проекту, доступ до ЗД-туру виставкою онлайн , Канада, Торонто презентація проекту, доступ до ЗД-туру виставкою онлайн ,.

Одеса та віртуального виставкового 3Д-Туру, доступного для перегляду з будь-якої точки світу. Проект спрямований на впровадження новітніх підходів у виставкову діяльність та орієнтований на просування іміджу України як інноваційної країни, що має культурні цінності світового рівня та успішно опановує сучасні цифрові формати їх презентації. Мета проекту — актуалізувати творчий спадок Т. Шевченка у сьогоденні та завдяки технологіям імерсивної виставки познайомити українців та представників української діаспори у США, Канаді з творчістю Шевченка.

Вперше в історії України буде створена імерсивна виставка, котра допоможе глядачу поринути у ментальний світ Тараса Шевченка, зрозуміти його світогляд та психологію. Назва проекту: Візульно-просвітницький проєкт «Культ Парсуни». Міста реалізації: Україна, Україна, м. Опис проекту: Візульно-просвітницький проєкт «Культ Парсуни» - проєкт для популяризації митців України з різних галузей та жанрів, визначених персон культури, шляхом створення 30 фотопортретів, 30 відеопортретів, інтернет-платформи та організацію сучасної експозиції онлайн та офлайн фотопортретів для формування української ідентичності.

Міста реалізації: Територія всієї України та зарубіжжя,. Український Фотофонд Ukrainian Photo Foundation — це дослідницька, комунікативна публічна платформа на якій будуть опубліковані мистецтвознавчі дослідження провідних українських дослідників фотографії, що стануть науковою інтерпретацією фотографічних практик українських митців. Науковий доробок створений на платформі Ukrainian Photo Foundation розробляється як фундамент для майбутньої організації — Українського інституту фотографії Ukrainian Institute of Photography , ціллю та результатами роботи якого є дослідження фотографічного спадку, розвиток та підтримка фотомистецтва, налагодження культурних зв'язків з національними й міжнародними інституціями та популяризація українського мистецтва закордоном.

Назва проекту: «Тонка лінія. Українська сучасна друкована графіка». Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Підгайна Катерина Ігорівна. Міста реалізації: Торонто, Канада,. Опис проекту: Проведення виставки сучасної української друкованої графіки з метою підвищення культурного та мистецького іміджу України, інтеграція українського мистецтва у міжнародний контекст через цілісний потужний медіум друкованої графіки. Залучення місцевого населення та діаспорського кола до знайомства з українським мистецтвом, підвищення його цінності.

Назва проекту: Всеукраїнський живописний культурно - креативний простір «Пленерний практикум. Опис проекту: Всеукраїнський мистецько живописний культурно - креативний простір «Пленерний практикум. Славське, смт. Львів та м. Назва проекту: Пантеон. Опис проекту: Мета проекту - відкрити для сучасних українців та світу красу прадавніх символів, що використовувалися на території сучасної України з 5 століття нашої ери.

Розкрити символічний звязок наших сучасників та їх предків. Проект присвячений до річчя незалежності України. Назва проекту: Прості обличчя непростої історії. Повна назва організації: Благодійний фонд "Суспільні ресурси та ініціативи". Міста реалізації: Чернівецька область,. Опис проекту: Ідея проєкту є розвитком культурологічної ініціативи Фонду «Прості обличчя непростої історії», яка працює на «олюднення» історії громад Чернівецької області і побудову порозуміння в поліетнічному регіоні. Поштовхом до проекту послужила історія бабусі нашого колеги Єлізабет Кіцак.

Змінювалися кордони, закони, державні мови і звичайним людям довелося жити в період цих змін. Ми пропонуємо вивчати історію краю не лише через підручники та біографії відомих постатей, а й через долучення кожної людини, яка має сімейний фотоальбом і береже сімейні історії. Назва проекту: Проведення 2-го спільного художньо-фотографічного пленеру "Рідне Рівне". Повна назва організації: Благодійна організація "Фонд Олексія Муляренка". Міста реалізації: Рівне, Рівненська область, Україна,. Мистецькі твори, які будуть створені в результаті даного пленеру будуть експонуватись на вуличних інсталяціях міста, у виставковій залі Рівненської обласної Національної спілки художників України та після оцифрування будуть доступні в онлайн галереї "Рідне Рівне" в мережі Інтернет.

Повна назва організації: Громадська органзація "Бюро інституційного розвтку". Міста реалізації: Вінниця та Вінницька область, Україна,. Вінниці та області для промоції історико-культурної спадщини Вінниччини та створення позитивного іміджу України та українців через проведення виставки офлайн та демонстрації культурних продуктів онлайн. Назва проекту: Створення мультимедійної експозиції у постійно діючій виставці електрогітар в"Universum Meseum" з можливістю онлайн перегляд екскурсій. Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Універсум Гітарс".

Знакомства Болград, Украина

Однією із складових частин цього простору буде постійно діюча виставка гітар - «Universum Museum». Виставка гітар розкриває історію гітар від моменту їх виникнення і закінчуючи сучасними музичними інструментами. Поряд із культовими американськими музичними інструментами головний акцент виставки, націлений на історію створення музичних інструментів в країнах Євразії, а також в Україні, в період — років і до сучасних українських інструментів.

Как познакомиться онлайн на сайте знакомств Болград?

Реалізація проекту дозволить підвищити інтерес відвідувачів до історико-культурної спадщини, а можливість онлайн екскурсій дозволить відвідувати виставку бажаючим із різних частин Світу та людям із обмеженими можливостями. Назва проекту: "Digital-art інсталяція та виставка «Величні Жебраки. Поза зоною комфорту». Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Міщенко Валентина Вікторівна.

Опис проекту: Проєкт "Digital-art інсталяція та виставка «Величні Жебраки.


 • сайти знайомств місто Україна.
 • Знакомства для секса и лучшие проститутки Болград!
 • Українські застосунки: 8 додатків від українських розробників – ШоТам.

Поза зоною комфорту» — непересічне художнє візуальне звернення до замовчуваного і «незручного» аспекту життя нашого суспільства — до теми жебрацтва та безпритульництва, а також до смерті в злиднях, що траплялося навіть з видатними творчими особистостями… Рембрандт, Вермеєр, Ван Гог, Модільяні. Назва проекту: Коріння незалежності. Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю Меджик Інновейшнз.

Опис проекту: Проєкт «Коріння Незалежності» - це мультимедійна інсталляція, яка розповідає про прогресивні та інноваційні події та факти незалежної України.

Болград в эпоху перемен

Назва проекту: Коріння Нації. Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кукурудз Олена Володимирівна.


 1. фотографії знайомств у Тараща Україна.
 2. 5-хвилинне знайомство Новогродівка Україна.
 3. регіон знайомств в Буча Україна;
 4. Опис проекту: Створення онлайн галереї та проведення фотовиставки комплексів автентичного українського вбрання покликане показати справжню красу, справжнє духовне багатство нашої землі, розширити кордони України її культурою, викликати глибоку любов до своєї землі, народу, історії, пращурів, традицій українського народу, поливати коріння дерева життя для процвітання наших майбутніх поколінь.

  Назва проекту: Етнічність всередині. Повна назва організації: Центр громадських ініціатив "Ідеї змін". Бути українцем важливо, перш за все, всередині. Це внутрішнє бажання людини бути частиною своєї нації, яке визначається не наявністю вишиванки, а діяльністю людини, її проявом у суспільному житті. Назва проекту: Організація інноваційного виставкового проєкту з представлення української шрифтової культури неймінг проекту у розробці кураторською групою.

  Міста реалізації: місто Київ,. Опис проекту: Ідея проєкту - активізувати роль шрифтової культури як важливої частини сучасної глобальної візуальної культури. Мета проєкту - стимулювати розвиток шрифтової галузі через створення нового простору, застосування інноваційних практик задля активізації професійного середовища, підвищення рівня шрифтової культури та збереження національної шрифтової спадщини.

  Великий виставковий проєкт буде реалізовано у двох формах - офлайн і онлайн, та збагачено важливими складовими: теоретичною та фестивальною програмами, створенням інноваційної інтернет-платформи. Результатом стане створення нових можливостей для взаємодії шрифтових дизайнерів, дослідників шрифтової культури, видавців, урбаністів та широких аудиторій, започаткування руху зі збереження та оцифровування історичних шрифтів, створення сучасної платформи-архіву для систематизації, зберігання та презентації актуальної шрифтової спадщини.

  Міста реалізації: по всій територїі України та мережа Інтернет,. Опис проекту: Виставковий проєкт на честь 30 річниці Незалежності України. Історії видатних українців та українок, які втілили у життя свої мрії й поклик життя. Віддані своїй справі, патріотичні, волелюбні, талановиті, сміливі, винахідливі, вони зробили неоціненний внесок у розвиток України. На виставці буде представлено бiографiї 25 українців і 25 українок, які допомогли й допомагають нашій державі бути.

  Бути на мапі, на Землі, в культурі й науці. Назва проекту: Відображення. Повна назва організації: Громадська організація "Культурна агенція "Лінія втечі". Повна назва організації: Художник. Фізична особа-підприємець. Опис проекту: Перше в світі поєднання живопису з оригінальними кінетичними комбінаціями механіки, електродвигунів з електронним програмуванням. Абсолютне ноу-хау в мистецтві - аналогів немає, безмежний арсенал можливостей на майбутнє. Інтелектуальний, динамічний проект-прорив з багатьма можливостями, що братиме участь у світових арт-шоу, де глядачі спостерігатимуть за дивовижними метаморфозами незбагненно як досягнутого складного спектаклю кінетичного живопису.

  Світ дізнається, що українка стала першовідривачем революційного напрямку мистецтва. Назва проекту: Стабілізація - інсталяційна виставка сучасного мистецтва. Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Халілов Халіл Рашитович. Ці предмети зазнали часткового руйнування під впливом часу та потребують доповнення - стабілізації.

  Втрачені частини будуть відновленні і доповнені прозорою епоксидною смолою, аби повернути не стільки зовнішній вигляд, як початковий стан предметів. Виставка також буде представлена в онлайн-форматі та розширена окремим фотопроектом.

  ЛУЧШИЕ САЙТЫ И МОБИЛЬНЫЕ ПРИЛОЖЕНИЯ ДЛЯ ЗНАКОМСТВ В МИРЕ И УКРАИНЕ ⋆ FutureNow

  Назва проекту: Сортувати просто. Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Хая Афіна Геннадіївна. Опис проекту: Привернути увагу суспільства до проблеми екології — зокрема, накопичення сміття, його шкідливості та негативного впливу.

  Розповісти за допомогою художніх засобів фотовиставки та інсталяцій про необхідність сортувати, показати як це робити просто і легко, що це доступно кожному. Відтак — сформувати культуру екосвідомості та популяизувати її, у тому числі через залучення в якості фотомоделей медійних людей.