XVII w. Портал «Хмельниччина». Населені пункти колишнього Білогірського району. Білогір'я · Ямпіль.

Клуб знайомств

Міста і смт Хмельницької області. Історичні населені місця Хмельницької області. Острозький повіт Волинської губернії — Волинське воєводство — Категорії : Міста магдебурзького права Селища міського типу України Населені пункти Шепетівського району Історичні місця України Острозький повіт Волинське воєводство Білогір'я Населені пункти України, засновані Селища міського типу Хмельницької області. Приховані категорії: Сторінки з нечисловими аргументами formatnum Шаблон:Webarchive:посилання на Wayback Machine Статті з нечинними посиланнями Статті з твердженнями без джерел більше 14 днів Статті з твердженнями без джерел з листопада Статті з твердженнями без джерел Посилання на категорію Вікісховища відрізняється від властивості Вікіданих Незавершені статті з географії України Сторінки з мапами.

Простори назв Стаття Обговорення.

Сайт знакомств, общение рядом

Головна сторінка Поточні події Нові редагування Нові сторінки Випадкова стаття. Портал спільноти Кнайпа Довідка Пожертвувати. Посилання сюди Пов'язані редагування Спеціальні сторінки Постійне посилання Інформація про сторінку Цитувати сторінку Елемент Вікіданих. Вікісховище Вікіджерела. Герб Білогір'я. Вигляд Білогір'я. Хмельницька область. Білогірський район.

Account Options

Білогірська селищна рада. Магдебурзьке право. Поштовий індекс. Телефонний код. Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до незалежності  для українців була свобода. Про це мріяли десятки поколінь, тисячі віддали своє життя за цю ідею. Немає, напевне, серед європейських народів народу, який страждав би більше, ніж український.

Річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи  своє  право на свободу. За право вільними проживати на Богом даній землі наші захисники Батьківщини віддали найдорожче — власне життя.


  • Навігаційне меню.
  • Знімки екрана;
  • восьмихвилинні побачення Христинівка Україна;
  • найкращі сайти знайомств в Інтернеті Донецьк Україна!
  • 20 заяложених фраз з сайтів знайомств.

На жаль, час не можна повернути назад. Але у наших силах бути гідними подвигу героїв. Адже на їх подвигах виросте нове покоління, яке зробить Україну сильнішою та кращою. Від імені громадськості Ізяслава молодіжна делегація прийшла вшанувати пам'ять полеглих героїв, які поховані в місті Ізяслав, зокрема: Миколи Микитюка, Василя Кобернюка, Юрія Цісарука, Віннера Карімова.

Шевченка міста Ізяслав. Із вдячністю земляки вклонились загиблим бійцям та поклали квіти до могил полеглих. Надзвичайно важко стояти біля захоронень відважних земляків та дивитися у вічі батькам, які втратили свого сина.

Гортання праворуч

Мужністю, хоробрістю та відчайдушністю відзначилися і наші земляки, котрі сміливо, гідно боронили кордони держави, захищаючи матерів, жінок, дітей, кожного з нас та рідну землю. Щорічно 22 січня, у День Соборності України, ми віддаємо данину пам'яті та поваги відважним захисникам, які загинули, боронячи кордони України. Не став винятком і цей рік. Від імені громадськості Ізяслава заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко спільно із Ізяславським міським головою Валентиною Корнійчук прийшли вшанувати пам'ять та покласти квіти до меморіальних дошок воїнів Української Народної Республіки, що були поховані на кладовищі біля Свято-Михайлівського храму, а також загиблим у  ході проведення АТО, уродженцям Ізяславського району місто Ізяслав, вулиця Шевченка, 10А.

До річниці загибелі О. Це були змагання сили, витримки, мужності, швидкості, кмітливості та спритності. На думку організаторів, такі заходи є доцільними, оскільки вони виховують, дисциплінують та піднімають український дух. Кожен виступ учасників був цікавим та захоплюючим, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Оцінювали змагання журі у складі: керівника клубу "Каскад" Тележинського В. Учасники проявили високі спортивні досягнення, фізичні здібності, що надалі сприятиме патріотичному  вихованню молоді, згуртуванню учнівських колективів та  командного духу.

OBYAVA.ua: знайомства онлайн в Україні

Перемогла команда "Каскад". Найкращі результати показали:. Бендій Вадим - спорядження магазину;. Андрощук Артем та Нізельський Вадим - збирання та розбирання зброї;. Марчук Максим - одягання протигазу;. Нетеча Максим - стрільба з пневматичної гвинтівки. По завершенню заходу відбулась церемонія нагородження. За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Ізяславщина відзначила День Гідності та Свободи. У новітній історії українці двічі виходили на Майдан для захисту свого європейського вибору, гідності та свободи.

Під час другого Майдану, чотири роки тому, розгорнулися події, які призвели до кардинальних змін в українському суспільстві. Всупереч і на противагу жорстокості та тотальному тиску правлячого режиму країна згуртувалася, а її громадяни вкотре довели, що шлях України — європейська цивілізація, і ми самі будемо вирішувати наше майбутнє.

Про це наголосив у своєму вітальному слові заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко під час проведення культурно-просвітницького заходу «Народ мій є,  народ мій завжди буде, ніхто не переможе мій народ! Захід відбувся у приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка». Також Володимир Борисович сказав: «Сьогодні Україна з труднощами, але невпинно рухається шляхом реформування майже кожної суспільної та державної сфери.

Угода про асоціацію з Європейським Союзом дає можливість поглиблювати торговельну, економічну, енергетичну інтеграцію з країнами — членами Європейського Союзу і водночас приводити національне законодавство у відповідність з європейським. Україна продовжує розширювати зону вільної торгівлі з іншими країнами Заходу, що збагачує національну економіку, активізує конкуренцію та заохочує вітчизняні підприємства відкривати нові ринки збуту.

Співпраця з НАТО ще ніколи не була такою інтенсивною та плідною — в перспективі українська армія відповідатиме базовим стандартам Альянсу». Звертаючись до учасників заходу, В. Разом ми змінимо Україну, адже ніщо не зламає людей, у чиїх серцях є місце для високих ідеалів Гідності та Свободи», - відзначила у своєму виступі секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко. Учасники святкового зібрання вшанували Хвилиною Мовчання пам'ять усіх, хто загинув за свободу, незалежність, територіальну цілісність України, за Свободу та Гідність українців в різні періоди її історичного розвитку.

З нагоди свята — Дня Гідності та Свободи — вихованці Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» і закладів освіти міста підготували тематичну святкову концертну програму. За традицією Євромайдану захід завершився спільним виконанням Державного Гімну України. До флеш-мобу активно долучились фактично всі учасники зібрання: керівники району та міста, представники трудових колективів міста, педагоги та учні загальноосвітніх та позашкільних закладів міста, жителі Ізяслава різних віку та видів занять.

Білогір'я — Вікіпедія

Заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи відбулися у загальноосвітніх закладах та у закладах культури Ізяславського району. В них взяли участь: керівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, громадські активісти, учнівська молодь, жителі сіл району. Біля погруддя Олександру Кушніруку висаджено саджанці туй.

Кушнірука, де спільно з учнями  закладу та працівниками Національного природнього парку «Мале Полісся» у сквері біля погруддя Олександру Кушніруку висадили саджанці туй. Дана акція стала продовженням співпраці навчального закладу та НПП «Мале Полісся» із озеленення території школи. Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

До Дня захисника України. Хомюк, Т. Демчук, Н. Розомюк було впорядковано збірку «Він любив свою землю». На її сторінках містяться розповіді про коротке, проте дуже яскраве Олександра. Видання багато ілюстроване фотоматеріалами з родинного фотоальбому із життя під час навчання у школі та військовому училищі, під час  проходження служби у Збройних Силах України, кадри із сімейного життя.

В Умані інтернет знайомство з подружньою парою закінчилося катуванням із сексуальним підтекстом

До книги увійшли також спогади його батька Олександра Панасовича, брата Олега, дружини Олени, його вчителя Галини Антощук. Велику допомогу в підборі матеріалів до збірника надав батько Олександра Олександр Панасович Кушнірук. Роки…Скільки б їх не минуло, не зітруться  імена тих, хто не повернувся  з АТО. Своє ж життя Олександр Кушнірук до останнього подвигу присвятив служінню Батьківщині. За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну — своїм життям. Пам'ять … Таке коротке слово. Вона нетлінна  і вічна… Вона ніколи не згасне.

Про втрати завжди говорити важко і боляче.